Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PrezesAdam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PrezesAdam

  1. Generalnie to zawsze trzeba pamiętać, iż nadwozie to najdroższy w naprawie element samochodu...
  2. PrezesAdam odpowiedział blue_impuls na temat - Motokącik
    Dziwne, pierwsze słyszę. Mamy 1,33 "L"ki z przebiegami ok. 200 tys km i nic się nie dzieje (ba, nawet mają fabryczne sprzęgła!). 1,0 jeździ też raczej bezproblemowo. Najważniejsze, że Toyota do takich rzeczy podchodzi serio i praktycznie wszystko da się wymienić na gwarancji.
  3. Zacytuję trafny komentarz z YT: "piękny samochód, wspaniały film... wspaniały człowiek." Tak traktowanych samochodów i takich ludzi już nie będzie... P.S. I godo po naszymu
  4. W moim przypadku jest tak, że faktycznie- doceniam te urządzenia, których potem brakuje (także twierdzę że czujnik deszczu to genialne rozwiązanie). Ale wystarczy chwilę dłużej pojeździć autem bez jakiegoś elementu aby irytacja zniknęła, a pierwotne instynkty wróciły Czyli jak zawsze, wszystko kwestią przyzwyczajenia. Bardzo lubię pojeździć autami bez wspomagania kierownicy Natomiast mniej podoba mi się jazda bez ABS, chociaż odruch odpuszczania hamulca gdy blokują się koła pozostaje. Edit: jak nie ma centralnego zamka, to często zostawiam auto otwarte - czyste lenistwo
  5. PrezesAdam odpowiedział blue_impuls na temat - Motokącik
    > Co wybrać? Przejedź się 1.0. Na pewno Yar nie będzie szybszy niż 1,6 TDI, ale wbrew nastawieniu wielu ludzi, 1,0 to bardzo fajny silnik, oszczędny, a dzięki krotkiej skrzyni całkiem dynamicznie to jedzie. I w Yarisie III gen jest przyzwoicie wyciszony. No i wersja SOL jest przyzwoicie wyposażona. Tylko trzeba będzie zamówić, bo nie ma takich na stocku.
  6. > Aurisy zostały tylko niebieskie. Właśnie sprawdziłem, coś cię oszukali, bo bez problemu są dostępne czarne, srebrne, grafity i czerwone. Wszystkie metalik.
  7. > , bo za Fiata nie da 50kPLN... Na tle tej konkurencji, to ma racje
  8. > Kia Venga - > Fiat Punto w wersji 1,4 77 KM > Opel Astra III - 1,6 benzyna, Jeśli miałbym skomentować twoją "top3" to: - skreśliłbym Punto z uwagi na paliwożerny, głośny i anemiczny silnik. Vengą koniecznie się przejedź - auto bardzo dziwnie się zachowuje na nierównościach, szczególnie zawieszenie z tyłu, ale twojej żonie może to nie będzie robiło różnicy, Astra - poprawne auto kompaktowe sprzed kilku lat.. bez większych emocji. Wahałbym się między Oplem.... ale chyba z lekkim wskazaniem na Vengę
  9. > Zapomniałem dodać, ze byłem dzisiaj też w salonie Toyoty i Aurisy zostały tylko niebieskie. Możliwe. Ale powinny przyjechać jeszcze kolejne partie.
  10. > Fuj.... Przecież on ma plastiki ze starego Yarisa wyjęte Nie ten po lifcie. Zresztą i tak porównywalne do przytoczonych tutaj aut...
  11. Za 52 tys zł kupisz wyprzedażowego Aurisa 1,33 ale nie będzie miał ESP.
  12. PrezesAdam odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    Ja bym wystawił w okolicy połowy stawki, może lekko poniżej, zaznaczając wyraźnie, że przebieg jest oryginalny i udokumentowany. Wystawisz w dolnych granicach - przyjedzie handlarz, jeszcze lekko coś zbije z ceny i za 2 tygodnie znajdziesz auto znów wystawione do sprzedaży tylko już z cofniętym licznikiem i w górnych stawkach cenowych.
  13. PrezesAdam odpowiedział widzppp na temat - Motokącik
    Moją opinię wyraziłem w poprzednim wątku. Jeśli na placu boju zostały te 2 auta to wybierałbym następująco w zależności od stanu egzemplarza: Accord Sed vs. Avensis Sed - wybieram Accorda, głównie za wygląd, prowadzenie. Accord Sed vs. Avensis Liftback - wybieram Avena Lfb, głównie ze względu na największą praktyczność takiego nadwozia, subiektywnie lepiej wykonane w Avensis wnętrze.
  14. > Witam, > Jak wyżej - Co waszym zdaniem lepsze dla 5 osobowej rodziny? W cenie podstawowego Chevy jest Dacia > w pełnej wersji. Chevy lepiej wykonane ale raczej mniejsze. Namieszała ta Dacia z tym Lodgy A w jakich kwotach mieszczą się te auta?
  15. Zapodaj w większej rozdzielczości albo jakiś link do tego
  16. Ciężko o coś normalnego w takim budżecie... Ja bym postawił na coś starego japońskiego, najlepiej na jakiś globalny model. Przykłady poniżej. Wybrałbym jakąś corollkę, gółwnie ze wsględu na to, iż w większej części mniej cywilizowanego świata znajdziesz w razie czego potrzebne częśći. http://otomoto.pl/toyota-starlet-1-3-xli-C26645142.html http://moto.allegro.pl/toyota-corolla-1-3-i2785729385.html http://moto.allegro.pl/toyota-corolla-e-8-liftback-1984-i2797514425.html
  17. Jak widzę ustawiony przy drodze śmietnik albo inny zamaskowany fotoradar nastawiony tylko na zysk z mandatów, to zawsze mam ochotę rozjechać im to w drobny mak
  18. > na co kolego?? bo ja świeżak jestem środowisku youngtimer i japan Ale na AK już trochę działasz Chodzi o kącik Piękne Maszyny I Historia Motoryzacji.
  19. Piękne auto Trochę pracy przy tym będzie, ale myślę że ostateczny efekt wynagrodzi trudy
  20. PrezesAdam odpowiedział mariusz12879 na temat - Motokącik
    > jak premium to premium Myślę że spokojnie w okolicy 1500 zł da się zmieścić.
  21. PrezesAdam odpowiedział mariusz12879 na temat - Motokącik
    > Wie ktoś moze jakie czynności będą wykonywali w ASO przy przęglądzie Toyoty Rav 4 D-cat, po > 60.000km ? i jaki to niesie za sobą koszt ? filtr oleju filtr powietrza filtr paliwa olej w silniku płyn hamulcowy olej SR i MR (nie wiem co to, a nie mam dojścia teraż żeby sprawdzić) "Ustawowy" czas przeglądu 7rbh, koszt standardowy z materiałem i robocizną 2050 zł.
  22. > Filtr klimy można zmieniać co przegląd To na pewno warto jeśli jest

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.