-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
potwierdzam, prad byl nawet pod namiotami nie do konca legalny ale nie bede marudzil
-
Co to za audi?
lustrzane zdjecie ci zrobilo, przeciez to chinska IDUA bardzo popularne auto w chinach
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
ty patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy, jak za darmo to zrobisz wszystko ja np bym sie nie meczyl sluzbowym darmowym spaliniakiem vs wlasny platny EV oczywiscie najlepsza opcja to sluzbowy EV ale nie wszystkie korpo sa takie dobre
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
masz sasiadow ? odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
czyli bmw albo merc
- 1155KM
- 1155KM
-
Traktorek kosiarka EV?
lekko pomylilem kaciki, myslalem ze to HP
-
Traktorek kosiarka EV?
WLT to pewnie badali przy 90 kmh za tierem, realny pewnie 30% a w zime 10%
-
Traktorek kosiarka EV?
podczas ladowania bedzie ladowal tez piwo idealny sprzet i zona nic nie moze powiedziec
-
XPENG X9
a co to za ejajowy myslnik ??? Lucek napedzany SI
-
Monitoring zewnętrzny... kompletował ktoś ostatnio?
dokaldnie, zeby zlodziej sobie zabral razem z kamerami zeby mial komplet
-
Nowy dostawczy, gdzie?
moze byc chinczyk ?
-
Co teraz na topie ? Bezprzewodowy carplay
ok rozwiazalem problem ze te chinskie dzialaja tylko z jednym telefonem. kupilem takie dwa i jak teraz ja jade autem to wkladam moj i wszystko dziala bez parowania
-
Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
spalanie raczej w normie w aucie za 300k. fajne autoko, nie w moim typie ale rozumiem ze moze sie podobac