Zawartość dodana przez bas
-
Jak naładować samochód elektryczny w 90 sekund
> Czyli tankujemy jak normalnie ale zasięg ze 3x mniejszy To nie o to chodzi. Dlaczego iPod odniósł taki sukces, zwłaszcza w USA? Bo był modny, podobnie jest z tym, jeśli jeździsz takim autkiem to jesteś trendi-dżezi-co tam sobie wymyślisz. Pozdrawiam BAS
-
KLimatyzacja Fiat brava 1.6
> Czy tak powinno być? Tak. Pozdrawiam BAS
-
Stilo padło w drodze.
> A katalizatora nie zarżniemy ? Hmm, gdyby odłączyć wtyczkę od wtryskiwacza... Pozdrawiam BAS
-
program do komputera BOSCH EDC16C39 CF4/EOBD
Do samego silnika albo ELM 327 albo VAG kkl(optymalnie z przełącznikiem). Pozdrawiam BAS
-
program do komputera BOSCH EDC16C39 CF4/EOBD
Kliken Pozdrawiam BAS
-
szyba się nie podnosi
Na początek rozłączyć i przeczyścić złącze drzwi-nadwozie. Pozdrawiam BAS
-
Spężyny od diesla w benzynaku - do praktyków.
> Topic daję tu gdyż dotyczy praktycznie każdego auta i nie tylko Stilo. Przyda się każdemu. Idź z tym na kącik Stilo, temat siadania sprężyn jest na kąciku wałkowany od dawna. Pozdrawiam BAS
-
Wymiana maski - niskie osadzenie.
> A czy przypadkiem maska od 5d nie jest inna od tej z 3d? Może właśnie dlatego nie leży tak jak > powinna Jest taka sama, różnią się lampy, zderzak i błotniki. Pozdrawiam BAS
-
Stilo padło w drodze.
> W Czechach cena w sklepach online od 125 zł do 235 zł w zależności od marki, jakieś SKV do Bosch. Obstawiam 160zł za diagnozę, 380zł za cewkę, 60zł za robociznę. Pozdrawiam BAS
-
Stilo padło w drodze.
> Wiesz, żebym był w domu to już bym wszystko sprawdził, a wozić majdan narzędzi to nie wypada w tych > czasach. Teraz siedzę w hotelu i czekam jak jutro serwis aso fiat mnie skasuje, oby po ludzku. Alledrogo, ciekawe ile Cie skasują. Pozdrawiam BAS
-
Stilo padło w drodze.
Podmień cewkę z innym cylindrem, sprawdź błąd i będziesz wiedział, ale zwykle chodzi o cewkę. Pozdrawiam BAS
-
Jaki interfejs polecacie?
> Kupiłem sobie właśnie taki ELM w Chinach. Moduł w FES łączy się tylko z ECU auta ale juz z body nie > chce. Wywala komunikat o słabym połączeniu. Wiem że z poduszkami się nie połączę ale czemu z > resztą nie mogę? W programach na androida pokazuje jakieś herezje typu 200 obr/min na biegu > jałowym. OCB? W wątku o FES/MES wyszukaj frazę "problem rezystora". Pozdrawiam BAS
-
Uzupełnienie czynnika klimatyzacji
> Miałem trochę pietra, Przy sprawnym układzie 10% nie robi różnicy, jak będzie za duże ciśnienie to presostat wyłączy układ. Pomijam, że nie wierzę, że te maszyny są super dokładne w odmierzaniu ilości(wagi) czynnika, więc równie dobrze możesz mieć +5% jak i +15%. > wcisnęli dwa razy więcej gazu niż potrzeba - musiało strzelić. Przy błędzie P0530 "wartość zbyt wysoka" sprawny presostat nie pozwoli włączyć sprężarki, ale dwa razy więcej mogło samo z siebie okazać się szkodliwe i zawór bezpieczeństwa upuścił. Pozdrawiam BAS
-
Uzupełnienie czynnika klimatyzacji
> I tam dla Lanosa jest 720+/-20 (a nabili 770g) Może być, nic mu nie będzie. Pozdrawiam BAS
-
Jaki interfejs polecacie?
ELM327+adaptery oraz VAG kkl do poduszek. Wszystko opisane w wiadomym wątku o FES/MES. Pozdrawiam BAS
-
problemy z uruchomieniem samochodu
Jakie są błędy w ECU? Pozdrawiam BAS
-
problemy z uruchomieniem samochodu
> myslalem o czystym bez IMO... Problem polega na tym, że za czyszczenie ECU trzeba zapłacić. Pozdrawiam BAS
-
problemy z uruchomieniem samochodu
> ecu do sprawdzenia, jak masz dojscie do ecu podmien i sprawdz wtedy co sie dzieje... A co z immo? Musiałby mieć czyste ECU albo komplecik. Pozdrawiam BAS
-
problemy z uruchomieniem samochodu
Spróbuj naładować porządnie akumulator. Pozdrawiam BAS
-
FiatEcuScan / MES - nowy SOFT do diagnostyki na USB
> Dla niektórych gorsza wiadomość ,że tylko w wersji zarejestrowanej Akurat mam dożywotnią licencję, więc... Od czasu wprowadzenia na rynek wersji płatnej, nowe moduły są dostępne tylko w wersji płatnej, umówmy się, że Yani musi z czegoś żyć a pozyskiwanie danych i testy, nie są za darmo. Pozdrawiam BAS
-
FiatEcuScan / MES - nowy SOFT do diagnostyki na USB
Jak w temacie. Pozdrawiam BAS
-
Załapałem się na gradobicie
Zastanawiałeś się jak jest zbudowany dach? Nie wiem jak to dokładnie wygląda u Ciebie, ale zdaje się, że masz na dachu maskownice idące po obu bokach dachu, pod nimi jest przyspawane/zgrzane poszycie dachu, generalnie wymienia się ten element i po sprawie. Inna sprawa co na to Twój ubezpieczyciel. Pozdrawiam BAS
-
Alfa Romeo 147 1.6 vs Fiat Stilo 1.6
> na papierze wygląda to tak, że 1600 ma ok 10 s do setki, By Fiat bo by GM ma tyle samo co 1400. Pozdrawiam BAS
-
Padające sprzęgło - jak jeździć?
> assistance, PZU na Polskę PZU na Europę. Pozdrawiam BAS
-
Alfa Romeo 147 1.6 vs Fiat Stilo 1.6
> A co z 1.8? Ma wariator... Pozdrawiam BAS
