Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. > Do 2014 dealerzy poupadają i jak Seat będzie wreszcie mógł zacząć sprzedawać w PL, to nie > będzie salonów i trzeba będzie od początku budować sieć dealerów. Dorzuci się dodatkową markę do salonów Skoda/VW i po sprawie, koszty groszowe bo wszystko jest, trzeba tylko dorzuć dodatkowe logo za co zapłacą dilerzy, więc lepiej poczekać. Zresztą i tak pewnie będzie czekać kolejka starych dilerów, którzy jakoś ten czas przetrwają, przynajmniej część z nich. Pozdrawiam BAS
  2. > I dobrze, chcieli go wycackać a On wycackał ich Z tym, że "ONI" mają to w głębokim poważaniu, dla nich polski rynek jest mniejszy niż zaokrąglenia, które robią w excelu dla innych rynków. Spokojnie poczekają ten rok z założonymi rękoma, może jak im się przypomni to w przyszłym roku zaczną sprowadzać samochody do PL, jak im się nie przypomni to nie zaczną. Zysk, który mogliby osiągnąć w tym roku na tym rynku jest mniejszy niż musieliby mu zapłacić, żeby odpuścił, więc opłaca im się poczekać. Pozdrawiam BAS
  3. bas odpowiedział bas na temat - FIAT
    > poza tym tak się zastanawiam po co dawać mechanizm > samopoziomowania do zwykłych świateł.... Gdzie Ty tam widzisz mechanizm samo poziomowania? Pozdrawiam BAS
  4. bas dodał temat w FIAT
    Nie, nie kupuję, ale nudziłem się. Przeklikałem się przez stronę Fiata, przez Eper'a i wychodzi na to, że Fiat ma autko za ponad 100kzł z segmentu D bez xenonów? Żeby było śmieszniej to chyba się tego mocno wstydzą bo nie da się znaleźć przednich lamp(żadnych, nawet niexenonowych) w Eper'ze(pomyślałem, że jeśli istnieją xenony to będzie taka lampa w Eper'ze i będzie system auto poziomowania). Czy ja źle patrzę czy faktycznie ktoś sobie robi jaja? Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział franekrob na temat - Motokącik
    > a jak znosi silnik takie odpalanie? Obstawiam, że mu to zwisa i powiewa. Odpala się na noPB ze względu na zdolność do zmiany stanu skupienia przez LPG, która jest uzależniona od temperatury. Inna sprawa, to nie wiem czy zauważyłeś, że jak Ci zgaśnie autko na LPG to trzeba dłużej kręcić bo w cylindrach pozostaje mieszanka, przy próbie rozruchu jest za bogato i go zalewa. Tego bym się bardziej obawiał, ale możliwe, że jest to kwestia konfiguracji, szczerze mówiąc nie zwróciłem uwagi co się stanie jak normalnie zgaszę silnik na LPG i będę chciał natychmiast odpalić. Pozdrawiam BAS
  6. bas odpowiedział Roswell na temat - Zrób to sam
    Mam deszczownicę od jakiś 10 lat, korzystałem może 5 razy. Pozdrawiam BAS
  7. > czyli do std auta też będzie można taki kpl założyć jak się wypali Prościej i taniej będzie wymienić gniazda zaworowe na utwardzone. Pozdrawiam BAS
  8. 71718833 Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Oczywiście tylko zasilanie, jako dziki poborca prądu. Może faktycznie w tym punkcie instalacji może mieć to wpływ, ale przyznam, że jest to dziwne. Zastanawiam się czy jest to zamierzone czy jednak chodzi o zbyt duże obciążenie, które zaburzało pracę BC. Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Jak nie? To podłącz sobie byle co do gniazda zasilania radia i procedury proxy nie przejdziesz. > Wiem co piszę, ponieważ miałem podłączony monitor i chciałem adoptować licznik abartha w aso > egzaminerem lecz bez skutku, dalej migał. Szpece rozkładali ręce niewiedzieli co jest grane. > Więc konsultowaliśmy się przez marcinolo z jego kolegą z serwisu w Pabianicach, a on pyta czy > mamy jakiś obcy odbiornik podłączony do instalacji, jeżeli tak to mamy odłączyć. Po odpięciu > monitora proxy przeszło jak po maśle. > Co Ty na to? Był podłączony tylko do zasilania czy także pod CAN? Pozdrawiam BAS
  11. Kilka tematów niżej. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Jakie błędy są zapisane w zegarach i w BC? Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > BC wykrywa pobór prądu Nie. Pozdrawiam BAS
  14. > sekwencje > II generacji, II gen. przełącza się szybciej, ale IV gen. jak już się przełączy to mniej pali. Pozdrawiam BAS
  15. > niektóre ople i saaby maja tak samo Strzelam, że mówisz o Vectra C oraz Saab 9-3, które różnią się od Krowy wyglądem a mechanicznie są takie same. Pozdrawiam BAS
  16. > wolałbym uratować bo lampa oryginalna i w bdb stanie Podjedź do zakładu spawającego plastik, zrobią Ci to od ręki, zapłacisz podobne pieniądze jak za dobry klej a będzie zrobione raz a dobrze. Wbrew pozorom, na lampę działają dość duże siły i spawanie plastiku daje najtrwalszy efekt. Pozdrawiam BAS
  17. bas odpowiedział Glaca na temat - Gaz na ulicach
    > Może ktoś mnie oświeci - co właściwie się stało? Coś nie wytrzymało, z nieodbiciem bym tego nie łączył, chyba że stacja miała jakąś super mocną pompę. Generalnie jak mi czasami nie odbija to dystrybutor zwalnia aż do zatrzymania. Pozdrawiam BAS
  18. > Hana lub Barracudy, skłaniam się ku drugim. Poza tym LPGTech214 + ZavoliZetaN lub Shark. To się koledzy muszą wypowiedzieć, u mnie siedzi zestaw BRC SQ24 MY10. Pamiętaj, żeby sygnał obrotów brać z CPW a nie z cewki. Przynajmniej w Stilo branie z cewki jest złym pomysłem bo potrafi gubić sygnał przy schodzeniu z obrotów. Pozdrawiam BAS
  19. > a jakiś aparat ? Mam, ale nic to nie da bo musiałbym odkręcić plastikową obudowę silnika(Stilo) a jest zimno, jestem podziębiony... > Chcę zdjąć kolektor i wiercić na warsztacie. Są dwie szkoły, jedna przy wtryskach benzynowych i > wtedy wężyki do góry, a wtryski (pojedyncze) między doloty kolektora, druga to nawierty od > dołu i wtryski pionowo pod kolektorem (oczywiście nie do góry nogami, tylko po "bożemu"). Wybieram bramkę nr 2. > W pierwszym przypadku wężyki będą krótsze, ale np. wymiana wtrysku lub wężyka będzie bez ponownego > zdjecia kolektora (a z tym roboty w cholerę) wręcz niemożliwa. Załóż porządne wtryskiwacze to nie będziesz ich często wymieniał. Pozdrawiam BAS
  20. > Silnik to fiatowski 1.6 16V 103KM. > mógłby podzielić się zdjęciami komory silnika, Nie mam zdjęć. > kolektora z widocznymi nawiertami, Trudno będzie zrobić bo nawierty są od spodu. > umiejscowienia reduktora, Na ścianie grodziowej od strony pasażera, z drugiej strony by się nie zmieścił bo mam tam serwo hamulca i pompę ESP. > rozwiązania w jaki zostały zamocowane wtryski gazu Miałem bardzo głupi pomysł, żeby nie było widać instalacji, w efekcie wtryskiwacze mam bardzo nisko przed chłodnicą. Najlepiej będzie położyć je na kolektorze. Pozdrawiam BAS
  21. > Ja bym wyciągnął Jak śruby się "zaspawały" rdzą/kamieniem/solą to trochę kolega się naszarpie. > U mnie rezystor się oderwał od złącz U mnie(w Marei, ale to bez znaczenia bo to dokładnie ta sama część) zniknął. > (połączenie jest zgrzewane). Wiem. Pozdrawiam BAS
  22. > Czyli nawet nie musze go wyciagac? Nie musisz. > Wystarczy ze podlacze miernik i sprawdze czy na dwoch koncowkach > mam "zwarcie" tak? Tak. > Czy moge go spokojnie wyjac z auta w celach badawczych i jezdzic bez niego? Jeśli nie działa to tak, możesz zewrzeć ze sobą przewody, które idą do niego, będziesz wtedy miał pierwszy bieg, tyle że będzie się kręcił z taką samą prędkością jak drugi. Zresztą przy tych temperaturach na dworze... to moje noPB/LPG nie ma szans w korku utrzymać wskazówki w pionie przy włączonym ogrzewaniu a w dieslu to możesz sobie pomarzyć, że Ci ugrzeje. > Druga sprawa....Wentylator ma 2 zasilania? Bo z tego co zauwazylem to widzialem tylko jedna wtyczke > przy wentylatorze i to wlasnie podlaczona do tego opornika... a ktoredy idzie II bieg > wentylatora? Źle patrzyłeś. > Kupowac najtansze rzemioslo nowe? czy brac lepiej cos drozszego? A bo ja wiem, jak ma zgnić to i tak zgnije. Pozdrawiam BAS
  23. > Gdzie go szukac w zakupie? W Twoim przypadku Alledrogo. > Cena 50zl to za nowy? Tak. > Jak go zmierzyc ze to na pewno on? Miernikiem, jeśli nie przechodzi przez niego prąd(ZTCP tam jest dioda, więc puści prąd tylko w jedną stronę) to uległ biodegradacji. Pozdrawiam BAS
  24. > Skorzystam z tematu. Przy klimie manualnej powinno dać się połączyć z centralką klimy MESem? Nie. Pozdrawiam BAS
  25. Zakładając, że masz właściwy przepływ przez reduktor a jeśli reduktor jest wpięty szeregowo z nagrzewnicą to masz prawidłowy przepływ to winne są ustawienia LPG. U mnie gazownik ustawił na 39,6*C, na moją prośbę obniżył do 37,6*C a ja sobie obniżyłem(trzeba mieć kabelek i oprogramowanie) do 25,6*C, oczywiście we wszystkich przypadkach +60sekund. Latem przełącza mi się prawie natychmiast a teraz po <1km, oczywiście jest jeszcze kwestia czy jadę jak kapelusz cały czas, czy tylko 200-300m a później , wiadomo, że jak jest to przełącza się szybciej. Użyj szukajki, temat wałkowany do znudzenia. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.