Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Rover 400 mkII - opinie, informacje
kupilem w 20min po ukazaniu sie ogloszenia, szukaj na olx przegladalem przez 2 miesiace co dzien po kilka razy dziennie i trafilem 2005 to juz model po lifcie, i to nawet calkiem ladny, wnetrze ma jak nowka a niby 150kkm przebiegu, no i nie jezt zrobiona z przystanku przynajmniej nie widac tego patrzac na zakamarki
-
Rover 400 mkII - opinie, informacje
> póki co to 4kPLN > ale z takim szukaniem jak moje to za 3 miechy będzie budżet 6kPLN za 6kpln kupilem fieste 1.3 z 2005r z klima i elektryka wiec moze dozbieraj
-
Auto z najlepszym audio bez dopłat
> Na podstawie 2 saabów 9-5, to właśnie saab 9-5 no ale lepsze audio bylo za doplata, byly jesli dobrze pamietam 3 poziomy
-
Saab 9-5 - 2006...2007 - jakie to auto?
tak masz racje pozniej juz chyba nie bylo z tym problemu, co do samego poroblemu to poprostu byly zapchane przewody i w skrajnych przypadkach dochodzilo do zatarcia silnika
-
Trzymanie szlifierki kątowej/flexa...
> Czyli piła lancuchowa nie mozna ciac gorna krawedzia prowadnicy ? bo odwrocic jej nie ma za bardzo > jak. oczywiscie ze tak czasem nawet inaczej nie utniesz o prowadnica by Ci sie zakleszyla, wracajac do tematu zawsze tne iskrami do siebie i nigdy ni mialem zlej przygody mimo ze zdazylo sie ze tarcza pekla, ciekawe jak by poleciala tarcza w taki sposob pewnie prosto w twarz
-
Saab 9-5 - 2006...2007 - jakie to auto?
praktycznie to samo co w starszych wersjach ceny czesci porownywalne do paska, mialem 9-5 i gen i bylem bardzo zadowolony w sumie to moja byla nim zachwycona i najczesciej nim jezdzila (w sumie molestuje mnie zeby wlasnie takiego jak pytasz kupic) jesli silnik 2.0t to proponuje po zakupie obejrzec odpowietrzenie skrzyni korbowej i to wszystko
-
Zakup Saab 9-3 SS
b207 tez bym nie polecal bo to silnik GM nie slynacy z dobrej trwalosci, niestety dobre silniki skonczyly sie na b204, ale jak wymieni sie odpowietrzenie skrzyni korbowej w b205 bedzie jezdzic dlugo
-
Jaki olej lub smar do przekladni slimakowej?
bedzie bedzie, robilem tak w fabryce przy obrobce drewna gdzie zaden smar nie zadal by egzaminu ze wzgledu na pyl drewniany i to byl jedyny sposob
-
Jaki olej lub smar do przekladni slimakowej?
mimo wszystko polecam
-
porysowana płyta z inoxu
zalezy jaki jest to inox bo mozna to naprawic papierem sciernym szlifujac wzdluz pierwotnego szlifu
-
Jaki olej lub smar do przekladni slimakowej?
kup miekki ołówek i nim posmaruj, mowie calkowice serio, najlepszy suchy smar nie zbierajacy brudu
-
następca 328Ci ale w kombi i nie BMW
> Takie mam założenie. to polecam cos takiego
-
Najwygodniejsze fotele - z jakiego auta??
> Poradzcie mi jakie auto ma najwygodniejszy fotel kierowcy. Musi być w skórze , najlepiej beżowej, > bez elektryki, z regulowanym zagłówkiem. > Chce sobie takie cudo sprawić do domu jako fotel do komputera. nie ma wygodniejszych foteli w żadnym samochodzie, niestety minusem jest brak jakiegokolwiek trzymania bocznego
-
150KM do 7-8ooo zł
saab 900NG 2.0T -185KM lub 2.3i - 150KM eksploatacja tansza niz golfa
- Alfa 166 - czemu nie...
-
Alfa 166 - czemu nie...
> alfa 166 - nienaprawialne auto , zawsze coś w zawieszeniu jest do wymiany , powiem tak : półtora > tony oparte na tulejach wahaczy nadających się co najwyżej do lekkiego malucha , to nie ma > prawa długo działać rozwiazaniem moze byc poliuretan, swoja droga w velsatisie tez jest wielowahacz dodatkowo nie jest dostepny zamiennik wahaczy poprzeczynych koszt jedyne 1500zl ale da sie to obejsc wlasnie poliuretanem, mam tak zrobione i juz rok czasu bez problemow i w ciszy
-
Klocki hamulcowe - jakiej marki ?
ostatnio jak bosche wkladalem to strasznie pyla chociaz droga hamowania jest niezla, aha i nie piszcza
-
Alfa 166 - czemu nie...
raczej bede celowal w v6 ewentualnie z gazownia i jakis wydech typu x-pipe zeby chodzilo jeszcze lepiej
-
Alfa 166 - czemu nie...
Jako milosnik aut nietypowych i takich ktorych sie nie kupuje, spodobala mi sie AR166 co mozecie o niej powiedziec poza glupimi utartymi frazesami z netu za alfy to zlo itp. brednie? Czy to rdzewieje? Jak z dostepnoscia czesci? czy elektryka sie sypie? Jakie ma typowe bolaczki?
-
Odkurzacz Zelmer Elf 2 jak rozebrać?
raz o podloge
-
Chrysler 300c
> Quote: > Dbam o auta, nawet za bardzo i po prostu w tym chce mieć wszystko w d..., zrobić pakiet startowy, > i za miesiąc nie martwić się. > Avantime to raczej złota karta w KJB Hehe bez przesady ja przez rok wymieniłem tylko pasek i rolki oraz pompe wspomagania jak na razie wiekszych problemow poza 3 kapciem brak
-
Chrysler 300c
Inne ładne duże auta? VelSatis v6
-
Chrysler 300c
> Nie musi być wcale nietypowo jak się wszystkim może wydawać. Ma być raczej bezawaryjnie, dość mam > dbania o turbosprężarki, wtryski, dwumasy itp. Ma być prosty silnik, który nie będzie wymagał > nasluchiwania dziwnych odgłosów, czy to jakaś osłona, czy to grzechot dwumasy czy szumiacy > rozrząd przy 100 tys jak to było w c4. Saabowska turbobenzyna tez kazała dużo szukać zanim > znalazło się przyczynę dlaczego "nie jedzie". Dbam o auta, nawet za bardzo i po prostu w tym > chce mieć wszystko w d..., zrobić pakiet startowy, i za miesiąc nie martwić się. Kajtek jak ma byc nie typowo i wygodnie to avantime z v6
-
Auto typu Kombi w przedziale 2000-7500zl.
Przeciez to takie proste az sie dziwie ze nikt nie proponowal bo rozwiazanie jest jedno. Pasnik b5 kombi 1.6 lub 1.8 benzyna i mozna zamykac temat
-
SAAB 900 - mieliśmy tu użyszkodników?
> rzeczywiście spory... > co do hardtopa sugerowałem się tym zdjęciem, ale to chyba samoróbka... > a jak już jesteś, to możesz mi coś powiedzieć o modelu 9000? też bardzo mi się podobają... napisze tylko tyle ze znalezienie niezgnitego rowna sie wygranej w totka a, jak juz znajdziesz to cena moze byc spora. mechaniecznie auto ciezko zabic, niestety korozja robi swoje