Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > Kupiłem za radą jednego z kolegów piłę w Lidlu i jestem mile zaskoczony. Może lasu nią nie wyciąłem > jeszcze, ale do przydomowych prac nadaje się wyśmienicie. Mam moc, łańcuch całkiem mocny, > lekka i poręczna.. ciesze sie ze jestes zadowolony
  2. > Co do zabezpieczenia p-poż - 300mA to słabo. Natomiast nawet 30mA nie zabezpieczy Cię przed pożarem > wynikającym nie z upływności, a np. z zapalenia się urządzenia o małym poborze mocy i bez > upływu. z tego co mnie uczono to ma zbezpieczyc strazakow przed porazeniem w wyniku zalania woda, a nie jego. od tego masz mniejsze na poszczegolnych obwodach
  3. pewnie miales z tym latwym naciagiem? niestety sypia sie
  4. LIDER w tej ksie najlepszy wybor! prosta i sie nie psuje.
  5. a jaki masz silnik z pompka od przodu czy od boku?
  6. Przywiez mi ta kosiarke w poniedzialek to bedziesz mial zrobione. Gaznik masz zapchany lub membrane do wymiany. W zaleznosci od modelu. Co do ostrzenia to flex w reke i tyle tylko ze hedziesz mial problem zehy noz wywazyc
  7. Piterus_123 odpowiedział zbigou na temat - Zrób to sam
    okleic folia
  8. > Paru dupereli eksploatacyjnych do silnika 126T02-1830-B1 (świece, filtry itp). Jest tego parę > typów, a nie chce mi się zasuwać z wymontowanymi do sklepu na wzór a to widze ze to zwykly maly silnik serii quantum, nie widedzialem ze ma tak szerokie zastosowanie, normalnie montowany jest w zwyklych kosiarkach
  9. > A jaki to zawód? szukam kogoś w Twoich okolicach do ogarnięcia silnika Johnsonn. np. traktorki z silnikami b&s naprawiam, ale to chyba chodzi o silnik do lodzi jak dobrze widze?
  10. co potrzebujesz z racji zawodu mam dostep do bazy bs no i orginalnych czesci od producenta
  11. Tez mialem w firmie 2.4 jazda z taka moca to jak za kare. Ale za to jak sie go odpalilo to mozna bylo aku wciagnac (szefowi w alfie czesto padal to zamienialismy hehe). Wracajac do 2.4 silnik nie do zamordowania nasz mial 600kkm bez remontu ale jazda w trasie byla wrecz niebezpieczna max 110-130 wiecej sie nie dalo a i to po parominutowym rozpedzaniu
  12. Na oringi najlepiej smar silikonowy dac beda dluzej zyly a alu nie bedzie sie zapiekac i korodowac
  13. > Też mógłby być tylko z jakim silnikiem 19 tdi to oczywiste
  14. jesli mial bys wybierac to punto czy sej, uto ma sluzyc do kjs ale nie zalezy mi na pudle wystarczy mi gdzies kolo 10w klasie
  15. > rozważ jeszcze Uno - waży tyle co sej, a jest większe mysle ze odpada ze wzgledu na ruda
  16. > Ja jeździłem wersją 3d z silnikiem 1.2 16v. 2 lata kolego bo siostrze szkoda było sprzedawać. > Prowadziło się bardzo stabilnie No wlasnie chyba jak cos to bede bral punto. Powiedz jeszcze jak to teraz w kjs wyglada z klasami pojemnosci?
  17. > Jako posiadacz kilku cc i sc zaryzykuje że obecnie wsadziłbym mocne 2.0 w silnik punto i pomodził. > cc na poliuretanie, bilsteinie, eibachu itp prowadzi się jak punto na eibachu. Jednak większe autko > się lepiej prowadzi A duzo jezdziles punto? Bo z cc to wiem ze duzo miales doczynienia. Czy dobrze pamietam ze do punto wchodzi silnik z coupe?
  18. > powiem tyle ze jedzilem roznymi zestawami w roznych cento, od pzm, b6, koni, eibachy i inne > wynalazki, sej jest krotki ,waski, takze cobys robil to sorry No wlasnie jak pamiętam to cc bylo strasznie nerwowe. Zawias mialem fk -70 i 195/45/13 nie bylem zachwycony ale znam ten samochod i wiem czego się spodziewać ale zastanawiam się czy punto będzie się lepiej prowadzić. Bo jak napisales ceny części prawie te same
  19. Witajcie. Zaczyna mi po malutku po glowie chodzic dziwny pomysl moze by wrocic do scigania, a ze bylo kiedys cc, wiec myslalem nad fiatem. Zastanawiam sie nad sc lub puntoII. Co ile bedzie wazylo po wypruciu i co bedzie lepiej sie prowadzic. Co polecacie za silnik 1.2 czy 1.4 16v. Niewiem jak sa teraz klay poukladane w kjs wiec od tego tez bedzie zalezal silnik. Dzieki z gory za pomoc
  20. > Nie wytrzasnę zdjęcia > Ot po prostu kółko na łożysku na ośce - wymieniał ktoś? ja srednio 1kpl w miesiacu ale to dla klientow
  21. Daj cholera chociaz zdjecie bo mi sie baterie w szklanej kuli wyczerpaly jak dla mnie idzie wymienic ale jesli to glano z marketu to moze nie byc lozysk tylko tulejki plasticzane
  22. > A poleciłbyś jakąś podkaszarkę elektryczną? Cokolwiek nawet z biedronki i tak wszystko jednego gatunku a czasem i jednego producenta.
  23. > Sąsiad ma jakiś wynalazek właśnie stiga.. Nie podoba mi się jak ten silnik w tej kosiarce > pracuje... Wydaje dźwięki jak by ktoś co chwile dodawał i odejmował gazu... > Krawiec bo ma gaznik do czyszczenia
  24. > a rozbierałeś kiedyś silnik subaru? > bo z tego co piszesz wynika że nigdy pisze ogolnie o silnikach stosowanych w kosiarkach bs ggp honda itd... bo o to chyba pytales? porobie zdjecia pozniej i pokaze jak to wyglada

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.