Zawartość dodana przez Piterus_123
-
piła łańcuchowa elektryczna
> Kupiłem za radą jednego z kolegów piłę w Lidlu i jestem mile zaskoczony. Może lasu nią nie wyciąłem > jeszcze, ale do przydomowych prac nadaje się wyśmienicie. Mam moc, łańcuch całkiem mocny, > lekka i poręczna.. ciesze sie ze jestes zadowolony
-
'Roznicowka' jako zabezpieczenie p-poz
> Co do zabezpieczenia p-poż - 300mA to słabo. Natomiast nawet 30mA nie zabezpieczy Cię przed pożarem > wynikającym nie z upływności, a np. z zapalenia się urządzenia o małym poborze mocy i bez > upływu. z tego co mnie uczono to ma zbezpieczyc strazakow przed porazeniem w wyniku zalania woda, a nie jego. od tego masz mniejsze na poszczegolnych obwodach
-
piła łańcuchowa elektryczna
pewnie miales z tym latwym naciagiem? niestety sypia sie
-
piła łańcuchowa elektryczna
LIDER w tej ksie najlepszy wybor! prosta i sie nie psuje.
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
a jaki masz silnik z pompka od przodu czy od boku?
-
Kosiarka z silnikiem B&S - regulacja?
Przywiez mi ta kosiarke w poniedzialek to bedziesz mial zrobione. Gaznik masz zapchany lub membrane do wymiany. W zaleznosci od modelu. Co do ostrzenia to flex w reke i tyle tylko ze hedziesz mial problem zehy noz wywazyc
- Zmatowic szklo
-
Briggs & Stratton
> Paru dupereli eksploatacyjnych do silnika 126T02-1830-B1 (świece, filtry itp). Jest tego parę > typów, a nie chce mi się zasuwać z wymontowanymi do sklepu na wzór a to widze ze to zwykly maly silnik serii quantum, nie widedzialem ze ma tak szerokie zastosowanie, normalnie montowany jest w zwyklych kosiarkach
-
Briggs & Stratton
> A jaki to zawód? szukam kogoś w Twoich okolicach do ogarnięcia silnika Johnsonn. np. traktorki z silnikami b&s naprawiam, ale to chyba chodzi o silnik do lodzi jak dobrze widze?
-
Briggs & Stratton
co potrzebujesz z racji zawodu mam dostep do bazy bs no i orginalnych czesci od producenta
-
[KzAK] VW Transporter T4
Tez mialem w firmie 2.4 jazda z taka moca to jak za kare. Ale za to jak sie go odpalilo to mozna bylo aku wciagnac (szefowi w alfie czesto padal to zamienialismy hehe). Wracajac do 2.4 silnik nie do zamordowania nasz mial 600kkm bez remontu ale jazda w trasie byla wrecz niebezpieczna max 110-130 wiecej sie nie dalo a i to po parominutowym rozpedzaniu
-
Wkręcane wentyle do alufelg
Na oringi najlepiej smar silikonowy dac beda dluzej zyly a alu nie bedzie sie zapiekac i korodowac
-
Sedan do 14000 zł
> Też mógłby być tylko z jakim silnikiem 19 tdi to oczywiste
-
SC vs. PuntoII
jesli mial bys wybierac to punto czy sej, uto ma sluzyc do kjs ale nie zalezy mi na pudle wystarczy mi gdzies kolo 10w klasie
-
SC vs. PuntoII
> rozważ jeszcze Uno - waży tyle co sej, a jest większe mysle ze odpada ze wzgledu na ruda
-
SC vs. PuntoII
> Ja jeździłem wersją 3d z silnikiem 1.2 16v. 2 lata kolego bo siostrze szkoda było sprzedawać. > Prowadziło się bardzo stabilnie No wlasnie chyba jak cos to bede bral punto. Powiedz jeszcze jak to teraz w kjs wyglada z klasami pojemnosci?
-
SC vs. PuntoII
> Jako posiadacz kilku cc i sc zaryzykuje że obecnie wsadziłbym mocne 2.0 w silnik punto i pomodził. > cc na poliuretanie, bilsteinie, eibachu itp prowadzi się jak punto na eibachu. Jednak większe autko > się lepiej prowadzi A duzo jezdziles punto? Bo z cc to wiem ze duzo miales doczynienia. Czy dobrze pamietam ze do punto wchodzi silnik z coupe?
-
SC vs. PuntoII
> powiem tyle ze jedzilem roznymi zestawami w roznych cento, od pzm, b6, koni, eibachy i inne > wynalazki, sej jest krotki ,waski, takze cobys robil to sorry No wlasnie jak pamiętam to cc bylo strasznie nerwowe. Zawias mialem fk -70 i 195/45/13 nie bylem zachwycony ale znam ten samochod i wiem czego się spodziewać ale zastanawiam się czy punto będzie się lepiej prowadzić. Bo jak napisales ceny części prawie te same
-
SC vs. PuntoII
Witajcie. Zaczyna mi po malutku po glowie chodzic dziwny pomysl moze by wrocic do scigania, a ze bylo kiedys cc, wiec myslalem nad fiatem. Zastanawiam sie nad sc lub puntoII. Co ile bedzie wazylo po wypruciu i co bedzie lepiej sie prowadzic. Co polecacie za silnik 1.2 czy 1.4 16v. Niewiem jak sa teraz klay poukladane w kjs wiec od tego tez bedzie zalezal silnik. Dzieki z gory za pomoc
-
Łożysko koła kosiarki
> Nie wytrzasnę zdjęcia > Ot po prostu kółko na łożysku na ośce - wymieniał ktoś? ja srednio 1kpl w miesiacu ale to dla klientow
-
Łożysko koła kosiarki
Daj cholera chociaz zdjecie bo mi sie baterie w szklanej kuli wyczerpaly jak dla mnie idzie wymienic ale jesli to glano z marketu to moze nie byc lozysk tylko tulejki plasticzane
-
Kosiarka spalinowa. Pomożecie coś wybrać?
> A poleciłbyś jakąś podkaszarkę elektryczną? Cokolwiek nawet z biedronki i tak wszystko jednego gatunku a czasem i jednego producenta.
-
Kosiarka spalinowa. Pomożecie coś wybrać?
798452
-
Kosiarka spalinowa. Pomożecie coś wybrać?
> Sąsiad ma jakiś wynalazek właśnie stiga.. Nie podoba mi się jak ten silnik w tej kosiarce > pracuje... Wydaje dźwięki jak by ktoś co chwile dodawał i odejmował gazu... > Krawiec bo ma gaznik do czyszczenia
-
Kosiarka spalinowa. Pomożecie coś wybrać?
> a rozbierałeś kiedyś silnik subaru? > bo z tego co piszesz wynika że nigdy pisze ogolnie o silnikach stosowanych w kosiarkach bs ggp honda itd... bo o to chyba pytales? porobie zdjecia pozniej i pokaze jak to wyglada