Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. mialem 3.0 v6 z automatem, bardzo wygodny niestety duzo palil, ciezko znalesc cos nie zniszczonego, wiekszosc to zajezdzone trupy a nawet jesli mechanicznie ok to wnetrze bedzie wolalo o pomste do nieba. nie psul sie raz sie tylko gaz zepsol i tyle. milo wspominam najwygodniejszy samochod jakim jezdzilem
  2. Piterus_123 dodał temat w Opel
    Witajcie posukuje paru nformacji bo juz dawno w tym nie siedze, jaka skrzynie miala corsa c 1.8 gsi i czy ten 1.8 to tzw. big block (czyli pochodne od 2.0) wszystko tyczy sie swaapa cosy c na b204l z saaba lub c20xe. Jestem juz po jednym takim swaapie tyle ze w corsie b (na c20xe) tam niestety nie mozna bylo polaczyc skrzyni f13 z 2.0 wiec byla przerobka polosi (a konkretniej piast). No ale do rzeczy jesli sie okaze ze 1.8 to small block to chyba zainwestuje w CB bo szlak mam juz przetarty i wiem wszystko co i jak poskladac
  3. nie wypowiem sie w stosunku do elektronarzedzi ale powiem jak to sie ma jesli chodzi o sprzet ogrodniczy (kosiarki i kosy) bo tu moze byc podobnie (tez moze bazowac na sprzecie dobrej marki) mianowicie sprzet bazuje na szweckiej stidze i to calkiem przyzwoitej jakosci, sa troszke w innych konfiguracjach ale wysokiej klasy
  4. brc 24 mialem i sprawowala sie nienagannie
  5. colt 1.3 z automatem moze? silnik na lancuchu dosc dynamiczny, skrzynie nie sypia sie a caly samochod niezle wykonany i w cenie do 15kpln bo co do swifta tonie sadze by cos udalo sie sensownego znalesc
  6. Piterus_123 odpowiedział MaserTi na temat - Motokącik
    ladny mozna by podjechac obdac zwlaszcza ze daleko nie ma
  7. > To chyba następca magnum? paleta modeli odpowiada palecie premium, min. podwozia terenowe pod wywrotki itp. ewidentnie nastepca premium
  8. ja zawsze wklejalem zwykly klejem dogwintow, trzymalo super
  9. nowosc renault, mniam wyglada smakowicie byle by sie nie sypalo tak jak premium
  10. pamietasz co mialem w corsie klik i jak brzmialo? KLIK od siebie moge w 100% polecic zreszta to nie pierwszy wyrob firmy wm z ktorego bylem zadowolony
  11. tyle ze w v6 caly osprzet sie sypie, a co do oliwy to w tych starszych silnikach b204l i b234l nie bylo z tym problemu dopiero w nowszych b205l i b235l tam byl problem z odma i w skrajnych przypadkach zacieral sie 4-ty cyl. ja w swoim b204l zmienialem olej co 15kkm i bylo dobrze a troche tych km narobilem. (bardzo czeste trasy szczecin lodz) teraz mam b205l i puki co nie ma problemow z nim. tak swoja droga w 9-5byly b2x4l? czy tylko same "piatki" bo wiesz ze nie wiem do konca
  12. nie no fajnie gosc ogarnia, ale styl ma straszny, az mi sieprzypomnial kolega z ktorym scigalem sie pare lat. albo gaz albo hamulec nic pomiedzy troche destrukcyjny styl dla auta i jak cos idzie nie tak to zero marginesu, ale efekty w postaci czasu sa. ja nigdy nie jezdzilem dla czasu, tylko dla samej zabawy, a jak jakis wazonik wpadl czy dyplom to tez fajnie bylo.
  13. poprostu nie kupuj najtanszych kup pozadne i bedzie ok
  14. mozna mozna i 145 na 7 cali i tez da sie jezdzic
  15. jak dla mnie to ten silnik to totalny niewypal, jest to oplowskie 3.0 z omegi do tego zalozone turbo ale tylko na 3 cylindry mialem 900ng z 2,5 v6 (konstrukcyjnie to samo) sypal sie co chwile, od sebie nie polecam, poszukaj czegos z niezawodnym 2.0/2.3t
  16. > Przy okazji zapytam, jakie jest spalanie tych aut ? > Interesuje mnie 9-3 lub 9-5 do 2000r z LPG. 12-13w miescie w trasie kolo 10 saaby nigdy nie byly oszczedne
  17. Mialem takie podroby jakosc wykonania nie byla najlepsza
  18. Polecam od corsy b sport sa wygodniejsze niz te z astry lub kadetta
  19. biez sie nie zastanawiaj mialem takie cudo i zle nie bylo
  20. nagrzewnica z widlaka
  21. ale to zupelnie inny samochod i szczerze mowiac nawet nie mam pojecia co to moze byc, jakis prototyp?
  22. > dobra czyli roczniki do 2000 > da się to naprawić, jaki koszt? > jak te silniki z T znoszą lpg? SID co do LPG to znosza rewelacyjnie (sam sakladalem do swojej 9-3 BRC) ale nie dziadowskie, musza byc dobrej jakosci
  23. co do konkurencji to wielkosciowo 9-3, niewiem czy konkurowac powinien z bmw3 audi a4 oplem insignia, bo model 9-5 jest tak naprawde insignia w prebraniu ale mimo sentymentu do saaba jesli mial bym wybierac miedzy insignia a 9-5 to wybral bym opla (zwlaszcza opc z ktora szaleje)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.