Zawartość dodana przez Piterus_123
-
kocia sitka na balkon
jak bede u rodzicow to pewnie bede zylke na drut wymienial wiec zrobie
-
kocia sitka na balkon
> A jak finansowo to wyszło? cos kolo 3-4stowek ale bedzie to wieczne, jedynie co to blad popelnilem ze przeplotlem to zylka wedkarska (wyciera sie) mam juz drut miekki nierdzewny kupiony (do produkcji woblerow), balkon z zewnatrz smiesznie wyglada jak by mial zalozone lekko przyciemniane szyby , a i latem jest przez to troche chlodniej bo slonce nie wali tak bardzo, no same plusy
-
kocia sitka na balkon
jakis czas temu u rodzicow (2 koty tylko domowe)zakladalem siatke na balkon z nierdzewki ale o takich oczkach jak siatka na owady i wyszlo dwa w jednym raz ze kociaki nie uciekaja dwa nie ma komaow, siatka kupiona w castoramie
-
Coupe lub Cabrio dlo 15 tys
moj jesli chodzi o dach byl idealny, podloga rowniez bez rdzy (z wloch) jedynie drobne ubytki lakiernicze, zreszta na zdjeciach widac ze zadbany. jesli chodzi o ten model to polecal bym bardziej model 9-3 (od mojego rozni sie detalami np inne zderzaki itp) ale ma hydrauliczne sterowany dach (moj byl elektrycznie - czasem cos lubilo sie zaciac) ktory jest bezawaryjny
-
Coupe lub Cabrio dlo 15 tys
saab 900ng/9-3 Mialem polecam - KLIK
-
Reflektory przeciwmgłowe - wysokość montażu?
> Dzięki. Teraz pojawia się pytanie, czy "krawędź lampy" to brzeg szkła, czy ramki, bo jest tam około > centymetra różnicy. nikt na skp nie bedzie z miarka latal i mierzyl, wystarczy ze bedzie mniejwiecej na takiej wysokosci
-
Skończyło się prawko
> Sprawiasz wrażenie dziecka we mgle... help oraz drugie help > No ale jak byś miał dostęp do internetu, to pewnie nie zawracał byś gitarry, co nie? o dzieki serdeczne
-
Skończyło się prawko
Witajcie, skonczylo mi sie prawko, tzn data "spozycia". Dostalem takie terminowe na 10 lat ze wzgledu na wzrok. Co dalej mam z tym zrobic? isc do jakiegokolwiek okulisty czy gdzie? co dalej? UM i wydzial komunikacji? dlugo sie czeka na pawko? ile kosztuje? jednym slowem help!
-
Cos niedrogiego kombi z gazem
wlasnie za 6kpln kupilem saaba 9-5 w kombi, z pozadnym wypasem, duze wygodne autko, moj 5 saab i musze powiedziec ze te starsze sa naprawde malo awaryjne, jak juz to sypia sie pierdoly typu wezyki od chlodzenia, prowadnica szyby mi sie zepsuła i raz mialem powazna awarie elektroniki ktora unieruchomila samochod za naprawe dalem 400zl, zawieszenie bardzo trwale.
- Pochwal się swoim łosiem !!!
-
uszkodzona myjka B&D?
kup podobny i rozbierz oba z dwoch zloz jeden, robilem tak niejednokrotnie, dziala ale wymaga cierpliwosci
-
Folia ochronna na lakier
ja mam cos takiego w colcie przed tylnymi kolami. Od nowosci, trwale i nie zadziera sie. czy chroni czy nie ciezko ocenic.
-
olej do silnik
jako byly serwisant kosiarek zalecam co nastepuje: olej silnikowy SAE30 wymiana po pierwszych 5godzinach pracy, nastepnie co 30 lub raz w sezonie. tak przewiduje wiekszosc producentow. koniec kropka, a jak chcesz to lej sobie nawet kujawski bo taki ma zona/kochanka w kuchni w koncu to Twoj sprzet.
-
[KzAK] Kosiarka spalinowa samojezdna
> ale taka automatyczna jak odkurzacze teraz sa ? sa
-
Auto do 7tyś złotych
tylko lanos najlepiej 1.6 sx z gazem i klima
-
Syrena hatchback
> Raczej sedan no ale kazdy 2 drzwiowy sedan to coupe, znasz jakies inne nazewnictwo?
-
Syrena hatchback
wszystkie syreny to 2 drzwiowe coupe
-
pomoc w wyborze koloru potrzebna
zacnie dzieki
-
pomoc w wyborze koloru potrzebna
czy mogl by kotos pomalowac felgi lusterka (tylko el. lakierowane, nie cale) i spoiler na pomaranczowo? bede mega wdzieczny
-
Do oglądaczy zdjęciowych - Alfa 147
ciekawe czemu jedzi bez jednej sruby w kole?
-
Piła ukośnica - pomoc w zakupie
u mnie w firmie tylko taka pila tniemy, z tym ze tylko alu ale tnie rewelacyjnie
-
Auto dla PH
tylko seicento, proste tanie i nawet da sie jezdzic w miare wygodnie, w rok czasu jako ph zrobilem 120kkm wiec sie da auto nie mialo zadnej nieplanowanej awarii, raz padlo sprzeglo, ale dawalo o sobie znac wczesniej.
-
czyszczenie felg aluminiowych z lakieru
jestem wlasnie na etapie usowania chemicznego lakieru z felg, kupilem w castoramie srodek do usowania lakierow akrylowych, posmarowalem odczekalem 10 min, posmarowalem jeszcze raz i po pol godziny pzejechalem szczotka na wiertarce, i wyszlo bardzo ladnie, zmatowie jeszcze powiezchnie papierkiem i bede mogl malowac.
-
lampka zuzytych okladzin...
zerwane lub uszodzone przewody idace do czujnikow i ich zwarcia do masy powoduja najprawdopodobniej takie cos
-
Pokrycie dachowe
warto zalozyc cos takiego? bedzie duzo drozej ale solidniej czy za cienka? [image]http://allegro.pl/blacha-trapezowa-alucynk-dach-wiata-szczecin-i3220868068.html[/image]