Zawartość dodana przez mokrii
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
@@ppmarian - ten turbo forek to z racji AT chyba bezpieczna opcja? Czy sie mylę? klaptaptap
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
to moze dla odmiany a co powiecie o tym turbo forek
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
ok dzieki, mam blisko to podjade (Piotrek501 181 814) a o tym co mozna powiedziec http://allegro.pl/show_item.php?item=5918395664#08d84d9813(tak widze ze blotnik gnije )
-
Afera z Renault...kolejni po VW
Kraków
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
jak rozumiem ta samą pancerną jednoske masz w legacy ( tyle ze z T) ? i jak to ma sie do tego ze w Twoim lgc silnik był zmieniany, zauwaz ze ten tez jest spiety z AT (co sprawdzac i czego szukać ) ?
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
silnik wiem i sie obawiam stąd pytanie @@ppmarian coś dodasz ? a tak swoja drogą ile ma kosztować 13letnia impreza z ameryki ? to nie STI
- Pacifica
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
pytanie głównie do urzyszkodników sbROO impreza 2.5 aczkolwiek pozostali tezmoga coś napisać
- bmw e38 sprzedaż ?
- Co poradzicie - która wersja nadwozia?
- Co poradzicie - która wersja nadwozia?
-
Trojaczki - Fiat Fiorino/Citroen Nemo/Peugeot Bipper co to?
u fiata to chyba Qubo, jedyny znany mi urzyszkodnik pozbył sie tej taczki po pół roku ( ale zadowolony to ze 4 miesiace chodził )
-
Omijanie przed przejściem...
Chwile temu zator przed przejściem zatrzymuje sie na pasy wchodzi piesza mija moje auto, w przeciwnym kierunku są 2 pasy (od 10metrow ) na pasie wewnętrznym auto sie zatrzymuje na pasie zewnętrznym widzę jak baba zaczyna wyprzedzać (z prawej) chwila zawachania pieszej i dzieki temu nie leżała pod tym autem - baba w aucie wielkie zdziwienie klaptaptap
-
KzAK małe do miasta
@@Fixxxer rozumiem że 3d może przeszkadzać - ale ze nieekonomiczne <8 lnopb to dużo? :D klaptaptap
-
KzAK małe do miasta
@@RWicik na nauce jazdy uczą tez by bieg w górę zmieniać przy 2,5krpm klaptaptap
-
KzAK małe do miasta
@@grogi nie podpowiadaj ;D Przywracasz mi wiarę w ludzi klaptaptap
-
KzAK małe do miasta
nie sa takie skrzyzowania ze trzeba sie pred linia zatrzymac wczesniej, i tacy kierowcy ktorzy potrafia skutecznie zablokowac ruch bo zatrzymuja sie tuz przed i sygnalizatora nie widzą i po co ten język nienawiści ? wyluzuj łikendzik mamy za chwile kolejny dlugi łikend a Ty sie spinasz
-
KzAK małe do miasta
ironię wyczówam a ktos Ci nakazuje stac na tej (tuż przed) linii/ą ? oparcie fotela w pionie - glowa wyżej
-
KzAK małe do miasta
nie wiem czy ma inne ustawienie - na pewno ma inne (kubełkowe) fotele problem z sygnalizatorem nad pasem to nie problem - bo skoro stoisz pierwszy to nie musisz dojeżdzać pod sam sygnalizator
-
KzAK małe do miasta
trzebabyło brać Sport-a to bys sie na stałe przesiadł
-
KzAK małe do miasta
kilka dni temu zrobiłem traske 300km Swiftem sport mam 177 i nie miałem dyskomfortu - a fotel ustawiam pionowo
- Teoretycznie rozważania A/B na Crossover?
- Teoretycznie rozważania A/B na Crossover?
-
Alfa będzie jednak Fiatem
Było :D konik na mk wrzucał klaptaptap
-
Piękne vs. estetyczne
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.