Zawartość dodana przez mokrii
-
Cytrynka
taniość rządzi
- Zawias Swift 1.5 GLX 2005 i inne gumowe
-
Czy ta Mazda....
ta mazda ma do zrobienia progi, prawe przednie drzwi, blotniki tył a ty sie przejmujesz nadkolami z przodu? ;D
-
KzAK małe do miasta
a czyli prawie nówka 1.2
-
KzAK małe do miasta
jakies konkrety ? silnik/skrzynia buda ?
-
przepraszam
OCB ? dlaczego wszyscy tacy spięci na tym forum są ostatnio ? może niech mod odpowiedzialny i to wywali i specjalnie dla kolegi @@GoldFinger
-
Tonący brzytwy sie chwyta - DAEWOO nexia
zdecydowanie brak na tym forum emotki :achtung ironie:
-
MODLITWA OBOWIĄZKOWA - zanim napiszesz, pomódl się z nami...
? ból, maść podać ? :D
-
Tonący brzytwy sie chwyta - DAEWOO nexia
no pomyśl z pąpą ?
-
Tonący brzytwy sie chwyta - DAEWOO nexia
Brat miał przez kilka lat- jak sam twierdził najtańsze auto jakie miał - tyle ze zerwana klapka ( lpg2gen) zabiła silnik lpg to zuo :D klaptaptap
-
VW Passat z Angli sprowadzenie/rejestracja itd
A to anglik jest ? Bo jeśli tak to parsklem a jesli nie to ten prestiż ma 17 lat i może dla yaja to jest nowka fura ale zasadniczo jego miejsce jest na złomnicy klaptaptap
-
Colt 1.3 (95KM) '05r. - kilka pytań o olej i takie tam
ja do lanosa z pogranicza milenium stosuje 10w40 a Ty sie zastanawiasz co wlać do prawie najnowszego* colta ? *by yaj
- 3.0 hdi
-
Jazda w gęstym deszczu na przeciwmgłowych
nie, nigdy jeżeli ktoś jedzie tak szybko i tak blisko poprzednika jest idiotą ktory nie powinien mieć PJ jak niewidze na minimum 30 metrów do przodu to zwalniam kilka lat temu kobieta na A4 spowodowała spory karambol we mgle - uwaga tłumaczenie ( jechałam szybko bo chciałam jak naszybciej wyjechać z mgły ) nie widze, nie jade lub zwalniam
-
Czarne logo
Parsklem Czarne logo to ja widziałem tylko na carpornach co to je yaj wrzuca - i w serialach klaptaptap
-
Airbag BMW - z jakiego modelu - pomożecie ?
i3 lub seria2 klaptaptap
-
Prośba o pomoc w zidenfikowaniu....
Lub szukaj koszulek termokurczliwych klaptaptap
-
Jazda w gęstym deszczu na przeciwmgłowych
@ jesli znajdzie sie mistrz ktory w takich warunkach za..jedzie zbyt szybko to ten mistrz jest kretynem :| klaptaptap
- VW was truje! Akcje -22% w dol, koniec ery Diesel w EU?
-
Przygoda z panem policjantem ;-)
zostawiłem kiedyś tak kartke - nie odezwal sie łobuz
-
Grande Punto Sport dla kobiety do miasta,może jakaś alternatywa?
suzuki swift sport
-
4x4 do 30 tyś. evo, impreza a możę coś innego
Czy evo czy sti to będzie drogo jak ma być fun to może jakies silne red klaptaptap
-
Minivan w cenie 8-12 tys. z możliwością zainstalowania LPG
co rozumiesz przez sobie nie radzi z podjazdem ? bo jak koni za mało to w innych minivana ch wiecej nie bedzie a jak napęd nie wyrabia to zostaje Ci scenik rx4 ph1
- Niezła masakra - "historia jednego zakrętu"
- [dyskusja] Autko małe, zadziorne, mocne, dobre prowadzenie