Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    a gdyby była, to miałbyś M/T?
  2. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    ty inny jestes ile by Cie wyniosla doplata do A/T w gt ??
  3. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    a to ciekawe - znam kilka osob i wszyscy ktorzy jeździli z A/T twerdzą ze manualnej nie wiecej kupią
  4. > Jechalem kiedys przez miasto wieczorem w takiej mgle ze drogi 5 m od auta nie bylo widac usciślijmy ostropa czy zerniki to miasto tylko z nazwy
  5. > Czytaj!!! > Przednie przeciwmgłowe nie tylne. > Czy jest jakaś podstawa prawna nakazująca wyłączanie przednich świateł przeciwmgłowych w > obszarze zabudowanym? czytaj - nie ma ale jako że są to swiatła przeciwmgłowe to mozna uzywać we mgle, przy zmniejszonej przejrzystości powietrza, a po zmroku także na drogach krętych oznaczonych znakiem
  6. 3. Kierujący pojazdem może używać tylnych świateł przeciwmgłowych, jeżeli zmniejszona przejrzystość powietrza ogranicza widoczność na odległość mniejszą niż 50 m. W razie poprawy widoczności kierujący pojazdem jest obowiązany niezwłocznie wyłączyć te światła. w mieście jeszcze nie widziałem zeby mgła była taka ze nastepnej latarni nie widać
  7. mokrii odpowiedział ppmarian na temat - Skośnookie
    > LPG będzie? juz jest - IMO zresztą wszystko jest w wątku
  8. > Dowolny skręcając w lewo. W prawo zawsze najbliższy prawej krawędzi jezdni. podaj podstawe prawna
  9. mokrii odpowiedział marek t na temat - MotoSport
    > ja mu bardzo kibicuję Fajnie by było jakby "Kiwi" wygrał. Na razie jest na dobrej drodze. > Niestety Ogier jest bliskoo.. powinienem chtyba zacząć grać w nielosowe gry hazardowe Quote: (17:35) Paddon obrócił się i miał problem z ponownym uruchomieniem samochodu. W rezultacie stracił 21 sekund i spada na 2. miejsce w klasyfikacji generalnej, a prowadzenie obejmuje Sebastien Ogier. 40 sekund kary dla Latvali (18:10) Fin wystartował o 4 minuty spóźniony i walczy tylko o przetrwanie. Na 2. splicie traci 35 sekund do Ogiera.
  10. mokrii odpowiedział marek t na temat - MotoSport
    > Widać, że było mocno. wyjdzie jak zwykle Paddon uszkodzi auto Latvala "przypadkiem" popełni bład i Seb znów rajd wygra fcuk no chyba ze Hayden nie uszkodzi auta
  11. mokrii odpowiedział Vadero na temat - Skośnookie
    > dużo. ale niektórym to nie pomaga z czystej ciekawości pytalem pytanie dodatkowe :bondynka? ]
  12. mokrii odpowiedział Vadero na temat - Skośnookie
    > Kursantka dostala polecenie zeby zwolnic przed rondem... to zwolniła. ile godzin jazd juz miała?
  13. > Zależy, na którym biegu... auto znajomego 160kmph nie osągnie na żadnym biegu ( ma 6) sie konczy na 145kmph
  14. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Dacia
    > > chodzi o śnieg wpadający do środka ? też do tego miałem niewatpliwa nieprzyjemnosc kilka razy odkuwac uszczelki ( żaden silikon i inne smarowanie przy -20°C nie da rady) przy zamazajacym deszczu do tego drazniacy swist przy autostradowych aktualnie auto ze "schowanymi" drzwiami i żaden z wymienionych nie wystapił
  15. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Dacia
    > Szczerze: komu to przeszkadza, oprócz oczywiście twojej skromnej osoby. prawdopodobnie każdemu kto posiadał auto z zachodzącymi na dach ramkami, a nie jest szczesliwym posiadaczem garażu i przeżył z takim autem przynajmniej jedną snieżną zime miałem 2 takie auta przez w sumie 8 lat > zapewne jest to jedna z wielu wad to doczytałeś ?
  16. mokrii odpowiedział Michal_O na temat - Dacia
    > > LOGAN MCV jak każda dacia ma dla mnie wade wykluczajacą zakup mianowicie drzwi a konkretnie obrys drzwi zachodzacy na dach zapewne jest to jedna z wielu wad - ale dla mnie ta jest na tyle istotna ze auta z zachodzacymi na slupek i dach drzwiami nie kupie
  17. > jakies propozycje? volvo
  18. > jasne, pewnie w AWD jest jeszcze gorzej . wiesz dlaczego maluch w zimie zwykł dojezdzać tam gdzie auta z FWD mogły tylko pomarzyć ? własnie z powodu silnika z tyłu i napedu na tył
  19. mokrii odpowiedział Lynda na temat - Motokącik
    > Lepiej, czy gorzej? https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hph...amp;oe=5606BAB4
  20. mokrii odpowiedział Manx na temat - MotoSport
    > Kurde, co wszyscy z tym nowym samochodem??... a bo taki niepobijany
  21. > Pewnie za złe parkowanie auto service a nie ichnie police ale możesz mieć racje tyle ze sbROO widziałem w warsztacie i chyba passerati tez tam stały
  22. > Identycznie było i czasami jeszcze jest z samochodem Fiat Uno Clip, w którym zamontowano jakiś > litrowy brazylijski silnik. Żeby coś do tego silnika dostać to podobno trzeba prawie do > Brazylii jechać. masz racje - podobno miałem styczność - nie było żadnych problemów
  23. mokrii odpowiedział Manx na temat - MotoSport
    > Nie spojrzałem że to wg kolejności startowej > Dzięki za czujność. Poprawiam . moderator
  24. off top > Szczytem była sytuacja w CRO kiedy na parking przy autostradzie zajechały dwie lawety...zgadnij po > jakie pojazdy. w ubieglym roku na lewetach w okolicy makarskiej widzialem 3 pojazdy na polskich blachach 2 passaty i subaru legacy trustorybro
  25. mokrii odpowiedział mAbZ na temat - Motokącik
    > Quote: > Od 1:02. Czyżby nowe Camaro nie skręcało? nie pomoze koni kupa gdy kierowca dupa pieknie przydzwonił

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.