Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. eklasa kosztuje tyle co superb nie wyklikałem wszystkiego w konfig SuperbL&K 2.0 TSI (280 KM) 206 kW 7-biegowa automatyczna DSG 4x4Zmień model Cena widocznej konfiguracji 265 890 zł Opcje finansowania Emisja CO2192 g/km Nowa Klasa E Limuzyna. Zmienia się razem z tobą. od269 899,99 zł badumm tsssss
  2. fajny ten link taki prowadzacy do nikąd
  3. o klient na MG4
  4. o avenger/600 w wersji autolaweta nie
  5. mokrii odpowiedział bolekis na temat - Motokącik
    nie było
  6. heh szwagier dostał kilka dni temu arkane w wersji hybrydowej na zastepczaka bosh jakie to jest głupie auto miejsca mniej niz w clio jeździ to dziwnie lub bardzo dziwnie ( porownujac do megane 1.33) no ale dziewczynkom może sie podobać ja bym musial wziąc na tydzień do testów żeby sie przekonać
  7. mokrii odpowiedział bielaPL na temat - Motokącik
    nie zrewolucjonizuje to jest tak kurde szpetne że ssangyong rodius zaczyna mnie sie podobać a poważnie - z boku linie płyną jak u Salvatore z przodu - tu nie ma dramatu -pomijajac grill z tyłu - co to [kurza twarz] jest - cytując klasyka (troche przesadzam ale patrz na znaczki ) wnetrze
  8. jedna sugestia Forek to od zawsze jest FORESTER ty masz fermentora czy tam fetora ;]
  9. najgłupsza bzdura jaka wypowiadają dziennikarzyny od 30 lat
  10. mokrii odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    to znaczy ile ?
  11. mokrii odpowiedział AstraC na temat - Samochody hybrydowe
    nie żebym straszył
  12. mokrii odpowiedział Phil_ips na temat - Motokącik
    błąd zastanów sie dlaczego benzynowe w serii 1 są droższe niż diesle
  13. Jeździłem w tym tygodniu i10 Dla 2 osób jest ok Mam 1.80 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  14. Ale florydziak nie ma V8 on ma raptem R4 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  15. Nowa fabia jest dużo wieksza niż poprzednia Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  16. mokrii odpowiedział BOGUS na temat - Motokącik
    10l/100 Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  17. mokrii odpowiedział bolekis na temat - Motokącik
    no to sie tobie bardzo źle kojarzy bo to jest --> santa fefender
  18. Mi też się podobał dopóki nie wsiadłem do środka taniej wersji teraz mi się podoba już tylko z zewnątrz, to jest 1.0 czy 1.2? Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  19. mokrii odpowiedział Marko33 na temat - Motokącik
    Benzyna odpada [emoji106] niedozajebania jest dizel orangutan i ska pokazywali Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  20. mokrii odpowiedział Marko33 na temat - Motokącik
    hilux taki z konca lat 80 poczatku 90
  21. Jakbyś widział jak @Vadero zdejmował plastiki że skody @slawekw Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  22. mokrii odpowiedział bielaPL na temat - Motokącik
    Nie wróci To coś to klon najnowszego i najmniejszego jeep, tanio nie będzie Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  23. mokrii odpowiedział Fili_P na temat - Motokącik
    Tak to u mnie wygląda Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  24. mokrii odpowiedział Fili_P na temat - Motokącik
    no raczej nie
  25. mokrii odpowiedział Roman XXL na temat - Motokącik
    Tak zwana trzecia prawda auta elektryczne mają sens tylko w przypadku posiadania własnej posesji/miejsca ładowania Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.