Zawartość dodana przez mokrii
-
5 kkm z Golfem 8
To nadal nie mają wspomagania elektrycznego Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
5 kkm z Golfem 8
ani opel ani skoda nie jest hybrydą
-
5 kkm z Golfem 8
Nie wiem jak w dychawicznym 1.6 ale w forku XT cvt sprawdza się znakomicie miałem wrażenie jakby siedziała tam jakaś dwusprzeglowa Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Tania jazda czyli jak poradzić sobie z drożyzną?
tyle ze włączenie sie do ruchu czymś co ma naped na 4 stały jest troche inne niż czymś co ma czas do 50kmph liczony kalendarzem
-
Tania jazda czyli jak poradzić sobie z drożyzną?
Poruszanie się takim czymś po drogach to prawie masochizm i na pewno utrudnianie ruchu Ciągniki rolnicze są szybsze od tego Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Sposób na bujające zawieszenie SUV
Może i nie ale na A1 wspomnianym wcześniej odcinku forek potrafi dość mocno przysiąść i odbić (~120kmph) Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Sposób na bujające zawieszenie SUV
To nie skoda jest zepsuta tylko twój błędnik Suvy z racji wyższego zawiasu i środka ciężkości wyżej troszeczkę oszukują Jeżdżę od 5 lat Foresterem SG i któregoś razu byłem w mts Dzierżoniów Marek Kluszczynski przewiozl mnie moim autem tak że chwytałem cykorłapke Sam czasami próbuje przejechać rondo czy inny zakręt tak żeby się bać i w momencie gdy ja już panikuje to auto bez żadnego problemu jedzie tam gdzie chce Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Młody chłopak szuka I auta, a że ja we francowatych nie teges...
z tych 2 ---------- citroen bo nie jest grzybiarski a to podobno młody człowiek chce
-
Jeśli nie Tiguan to co? Szukam auta, którego nie chcę kupić ;)
to prawie to samo a orlando tańsze
-
Jeśli nie Tiguan to co? Szukam auta, którego nie chcę kupić ;)
Orlando
-
Nowa służbówka - jak żyć ?
Taka charakterystykę z mi znanych miał tylko 1.3 Turbo Jet z fiata w punto2 tym się naprawdę kiepsko <---- taki eufemizm jeździlo Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Nowa służbówka - jak żyć ?
To może być zarówno 1.2 od gm jak i od psa A to podobnież jeździ zupełnie różnie. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Jaki SUV z zacięciem terenowym?
wiecej niż 400 na zbiorniku (noPb) to tylko starym swiftem 1.3 byłem w stanie zrobić no kurde nie chciał palić wiecej niz 7.5l /100 a zbiornik miał malutki
-
Citroen C4 II: przed- czy polift?
eeeeee......... to swiftem ? jak oni to zrobili ? a zdjecie strat masz ?
-
Jaki SUV z zacięciem terenowym?
ja sie nie smieje
-
Jaki SUV z zacięciem terenowym?
seryjna tribeca w terenie wyglada tak za mały kąt rampowy i leżymy na brzuszku seryjnie jest niżej niz forek i ma mniejsze kąty oraz wieksze zwisy, czyż nie ? brębno
-
Jaki SUV z zacięciem terenowym?
To nie jest SUV z zacięciem terenowym może Forester Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
nie
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
Nie, fabryka skrzyń twierdzi jasno wymiana co 60/80kkm to producent auta twierdzi że się oleju w tym podzespole nie wymienia Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
Mam w forku aktualnie 325kkm i jakieś 50kkm od dynamicznej. Nie wiem ale obstawiam że poprzedni właściciel robił statycznie a co się działo w Italii zostaje w italii, na razie problemów brak. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Nowy taryfikator z uwzględnieniem nowelizacji z września 2022 roku!
dokładnie, powinno być z automatu 3000 i to samo na DDR w przypadku rowerzysty
-
Nowa Honda HR-V 2022 - pierwsze wrażenia
bo niesamowite jest to co piszesz zwłaszcza ze masz suzuki bo z mojego doświadczenia (krótkiego) wynika że 1.2 MH w swifcie bardzo sprawnie hamuje silnikiem
-
Szukam opinii o 1.5 TSI 130 KM VV
podjade na rude to ci pokaże jak tego kangura wywołać
-
temperatura chlodziwa wspolczesnych diesli (Peugeota)
tobie sie wydaje ze mam garaż czas i checi zeby sie z tym pier.... ?
-
temperatura chlodziwa wspolczesnych diesli (Peugeota)
Heh widzę że muszę doprecyzować, nagrzewał się normalnie 2km i w środku ciepło , po kolejnych 2km wskazówka temperatury w środku skali, tylko się nie przełączał na gaz dlatego napisałem w pierwszym poście że auto było sprawne. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka