Skocz do zawartości

Twój astrolot zmienił własciciela? Tu się pożegnaj.


lelek

Rekomendowane odpowiedzi

Parafrazując słowa Toosta z wątku o powitaniach:

"Aby wątek niepotrzenie się nie rozrastał uprasza się o nieodpisywanie na pożegnania. Wszyscy wiemy, że każdy żegna odchodzacych z żalem i niech tak zostanie."

Jeżeli ktoś czuję potrzebę wylewnych pożegnań niech robi to na IKA.

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegnam sie wiec jako pierwszy,bez zalu za to z ogromna wdziecznoscia dla wszystkich od ,ktorych dowiedzialem sie wiecej niz z ksiazki Etzolda .

Wybor padl na Vectre C 19CDTI 150km no i oczywiscie

K O M B I

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, i sprzedałem Johanne yay.gif Po tych wszystkich bojach miałem już dosyć tego kapryśnego auta. Ale muszę przyznać, że w dniu sprzedaży wszystko chodziło jak w zegarku. Przynajmniej ostatniego dnia się postarała...

Teraz szukam Viki 2.2DTI biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dziś sprzedałem swojego Astrolota młodemu, sympatycznemu małżeństwu z Wawy i niedługo powinni dołączyć do kącika cool.gif Od paru dni pomykam już Seatem Ibizą z 2002r. i jak narazie jestem zadowolony z wyboru. Z kącika Astry nie odchodze, bo tu sie duzo od Was nauczyłem i zamierzam dalej chłonąć tą wiedze jak gąbka wode grinser006.gif Zresztą w rodzinie też pozostały Asterki a ja jestem doradzą serwisowym 270751858-jezyk.gif Zresztą za rok planuje wkońcu zakupić moje marzenie: Astre Coupe Turbo serce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nadszedł wczoraj czas pożegnania z Astrą.

Woziła nas bezpiecznie i zasadniczo bezawaryjnie przez ponad 2 lata.

Była z nami i nisko i wyżej niż Rysy

279634886-IMG_5556.JPG

Niech dobrze i bezpiecznie służy nowemu, a właściwie nowej smile.gif właścicielce.

post-8683-14352487303239_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas się pożegnałem z

astra2.jpg

moją astereczką. Woziła mnie szybko i tanio i bezawaryjnie.

Nieraz współpracowałem z Lelekiem ok.gif

Teraz przesiadłem się na DU Nubira 2,0 16V CDX

du3.jpg

(stajnia GM) więc poniekąd zostałem w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i stało się. W niedzielę sprzedałem swoją Asterkę. Mam nadzieję, że będzie służyła nowemu właścicielowi tak jak mi. Myśłę również, że pozostanę w Kąciku gdyż chcę aby następnym moim samochodem była Astra II kombi. A na razie zdjęcie "mojej byłej"" buu.gif

279937576-s6300184.jpg

post-39496-14352488916977_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już swojej astry G, sprzedałem miłej Pani z Warszawy, oby służyła jej długo i bezawaryjnie smile.gif naklejka klubu astry na tylnej klapie został zlosnik.gif

Kupiłem VW GOLFA IV 1,9 TDI z 2003r. Oczywiscie kącik astry będzie nadal codzienną lekturą grinser006.gif

Mam nadzieje że z golfa będę tak samo zadowolony jak z AII ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas i na mnie dziś pożegnałem się z moim asterixem a niedługo Audi A4 1.9 TDi 2002r.

Nie żegnam się z kącikiem smile.gif posiadam jeszcze Corse i napewno będe zaglądał. Asterka mnie jeszcze nigdy nie zawiodła.......

57dbfec35aee050e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Astrolot, który był moim pierwszym w życiu samochodem dziś poszedł w ręce koleżanki. Dziękuję wszystkim za rady i pomoc, przenoszę się do kącika "skośnookich".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już czas jakiś temu ale pożegnam się oficjalnie tutaj.

Asterka poszła w dobre ręce. Przejechane 180 tysięcy km bez więszych problemów.

Zatąpił ją Mondeo 2004, oraz megane coupe 2003

Też piękne ;-))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chciałbym powiedzieć ze zmieniła właściciela ale niestety

w słoneczny dzień na prostej drodze ....nic nie zapowiadło nieszczęścia .

zatrzymałem sie w korku na Jerozolimskich i dostałem w plecy od TIR'a

astrolot niestety na żyletki się tylko nadje ale przed "śmiercią" nie pozwolił zrobić krzywdy mnie i mojej rodzinie

chciałem serdecznie podziękować za rady i pomoc jaka od Was otrzymałem

prawdopodobnie zobaczymy się jeszcze bo będe miał napewno oare pytań ale nie wiadomo kiedy

tak czy inaczej do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak sie zlozylo ze sie pozegnac pora bo autko poszlo w swiat ale w zupelnie innym kiedunku niz ja wink.gif.

Dziekuje wszystkim za rady i pomoc, ktore kilkakrotnie wyprowadzily mnie z blednego kola.

Pozdrawiam i zycze wszystkim Powodzenia 20.GIF !!!

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 2 dni temu sprzedałem swoją Asterkę. Z tego auta byłem bardzo zadowolony, służyła mi przez trzy i pół roku (jakieś 65kkm) i nie zawiodła mnie nigdy. Muszę przyznać, że z żalem się z nią rozstawałem. Ale z wielką radością oznajmniam, że zostaję na tym kąciku gdyż mój nowy zakup to: Opel Astra G 1.6 16 Ecotec Caravan (rocznik 2001)!!!! Już ją zaczynam lubić. Jeszcze jakąś gazownię zamontuję i mam nadzieję, że się z nią zwiążę na jakieś parę lat, zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś moja Krówka odjechała ode mnie - razem byliśmy przez 180 tysięcy kilometrów. Dzięki Wam Koledzy nasza przyjaźń (moja i Asterki) była jeszcze lepsza! Po 6 latach opuszczam Astrokącik - wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli coś było nie tak. Szerokiej drogi Astromaniacy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek pożegnałem się z moją asterką, nie będę oszukiwał że poszła na wygląd, troszkę drogo mnie kosztowała przez 2,5 roku a i tak nie była w zadowalającym stanie. Jak kupię astrę II to pewnie znowu tu zawitam, aczkolwiek będę zaglądał coby wspomóc kolegów w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj, po ponad 4-letniej owocnej współpracy, po przejechaniu ponad 100kkm, przyszło mi rozstać się z Asterką. Wspominam całkiem ok współpracę - nigdy nie zawiodła na trasie, a tras było wiele: 2 razy Chorwacja, Budapeszt, niezliczone podróże po kraju...

A zamieniłem ją na Xsarę Picasso, i chyba na jakiś czas zrezygnuję z niemieckiej myśli technicznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Wczoraj sprzedałem swoją Astrę II 1.7 CDTI 80KM po prawie 11 miesięcznej eksploatacji i 18 000 km przejechanych, pozostawiła po sobie pozytywne wrażenie nic się przez ten okres nie działo a jedyna rzecz, która mnie wkurzała i nie mogłem jej usunąć to trzeszcząca deska.

Pozostałem jednak przy Oplu i zakupiłem Merive też 1.7 ale teraz już 100KM bo w Astrze brakowało jednak mocy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Wczoraj moja Astera odjechała w Polskę. Po ponad 7 latach eksploatacji bardzo dobrze się spisywała i woziła mnie i moją rodzinę do celu. Niech służy jak najlepiej nowemu właścicielowi. Wam drodzy koledzy dzięki za pomoc i wszelkie sugestie, które niejednokrotnie się przydawały. Przesiadam się na nową Corsę D 1,4 90 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to ja, trochę po czasie, ale oficjalnie zakomunikuję, że wzamian za asterkę niedługo zamierzam zaopatrzyć się w skośnookiego nissanka ew. hondawkę lub toykę smile.gif niniejszym przyznaję się, że udzielać się będę na tamtejszym forum wink.gif

pozdrawiam tych, którzy mnie jeszcze kojarzą/pamiętają/darzą sympatią? smile.gif

love_4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie się żegnam....Nie całkowicie zmieniła właściciela, ale w końcu kupi ją ktoś...( stoi w komisie).

Echh...super autko. byłem drugim właścicielem, a sprawiała się jak nowa smile.gif

Teraz jestem Skodziarzem (Octaviowcem), ale bywam i u Was, czego dowodem jest ten i inne wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja również wczoraj zyskała nowego właściciela. Całkowity przypadek - człowiek spytał czy bym nie sprzedał no i sprzedałem. Przesiadka tak jak już od dłuższego czasu knułem - Focusik TDCI, oczywiście jedynie słuszny czyli kombi, klimatronik itp .... już "nagrany" ok.gif Oby był w eksploatacji tak niezawodny jak Asterix claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nadszedł czas i na mnie...

Planowałem zmianę mojej asterki na coś większego z rodziny Opli, ale nie wiedziałem, ze stanie się to tak szybko...

Od środy jestem szczęśliwym posiadaczem Omegi '02 z silnikiem 3,2 V6

Moją Astrę kupuje kuzyn, więc będę jej na bieżąco doglądał i nie pozwolę mu jej zajechać.

Z wielkim podziękowaniem dla wszystkich, od których dowiedziałem się więcej niż z Etzolda - pub2.gif

Na to forum będę zaglądał, więc się nie żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc, nie przypuszczałem ze tak szybko sie sprzeda ale i moja perełka zmieniła wlaściciela.

Po prawie 4 latach wiernej służby sprzedałem znajomemu z osiedla. Teraz przesiadłem sie na VW Passata B5 1.8 kombi.

Z sentymentu będe tutaj czasami zaglądał.

Pozdrawiam.

pinkman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po blisko 2 latach użytkowania Astry F 1.7 Diesel dzisiaj nadszedł czas aby się pożegnać. Przesiadam się tym razem na benzynę ( ibiza lub polo ewentualnie honda Civic)

Co mogę powiedzieć o Astrze:

Silnik - nie do zdarcia.

blacharka - już gorzej

wnętrze - nieporównywalnie lepsze niż w golfie 3

osiągi - hymmm 57 koni...

Ogólnie oceniam ten samochód na 4+ gdyż przez te 2 lata zawiódł mnie tylko raz.

Już miałem go nie sprzedawać ale powiedziałem sobie: ostatni klint go obejrzy. - no i pach! sprzedana.

Ponieważ nie kupię już raczej astry dlatego chę podziękować całej ekipie rządzącej na tym forum. Moderatorom, i aktywnym użytkownikom : np Lelkowi

Bez Was pewnie teraz jeździłbym z uszkodzonym termostatem, miał nadal wstawione fabryczne żarówki i nie wiedział jak odpowietrzyć diesla.

Dzięki chłopaki! waytogo.gif

Te 2 lata na forum dały mi więcej niż nie jedna szkoła samochodowa.

Wszystkim użytkownikom Astry życzę zawsze szerokiej drogi i zoro problemów 30.GIF

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i na mnie przyszła pora ... dziś rano ok 11,30 doszło do podpisania umowy kupna/sprzedaży

Asia zmieniła właściciela ...

Chciałbym podziękować wam wszystkim za cenne rady , za zawsze fachową pomoc , za wspaniałą atmosferę jaka panuje na tym forum,

być może będę jeszcze z wami bo nie wykluczam że kolejne autko to będzie astra smile.gif w każdym razie napewno nie x18xe1 i nie 3 drzwiowa ... co by nie mówić asia to niezła suka była zlosnik.gif

ale dała mi też lekcję ... NIE ŻAŁOWAC KASY NA PRZEGLĄD PRZEZ ZAKUPEM .

kilka ostatnich fotek asi ...

c453219c3d41e691m.jpg

co by nie mówić zegary nocą wyglądały suuuuper smile.gif

31510f6eba0d456dm.jpg

2a1238d30ff20dcbm.jpg

7750f5be160ffaa4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.