Skocz do zawartości

#$%&#$# ZŁODZIEJE


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano zastałem taki oto widok. wrrr.gif . Krew mnie po prostu zalała angryfire.gifklnie.gifklnie.gif

03b020220a9b85f0m.jpg

7f4e0486c5ff5957m.jpg

Po całym dniu poszukiwań udało się znależć trzy koła 15. od STILO + mój zapas. Tył podszedł bez problemu, ale przód coś jakby nietego - chyba zacisk delikatnie obciera, albo mi się zdaje. Ale na lawete udało się zaciągnąć.

Jutro jade do saloonu. Mają być oględziny i takie tam. Zobaczymy jak wyjdzie połączenie szkody z FIATem, bankiem i ubezpieczycielem. Przewiduje komplikacje, ale to się okaże.

Oby piekło angryfire.gif pochłonęło gości którzy za....li mi koła.

W poniedziałek szukam jakiegoś parkingu strzeżonego.

A może znacie jakiś sposób na zabezpieczeniem przed ściągnięciem kół? Śruby specjalne, czy cuś?

Czy pozostaje tylko łańcuchami powiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz fak!! Myślałem że takie rzeczy się już nie dzieją w dzisiejszych czasach.

Poznałbyś swoje felgi? Jeśli tak to śledź na bieżąco aukcje w internecie i wybierz się na jakąś giełdę w swojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałeś jakiekolwiek zabezpieczenie na kołach ??

> smutek wielki

...mądry Polak... itd frown.gif

a Wy czego używacie do zabezpieczenia? Jakieś śruby ze specyficznym kształtem łba? Wiem że wszystko da się dorobić, ale utrudnić życie tym klnie.gif jakoś by można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tam parkowałeś czy to przypadkowa okolica?

Szkoda auta, bo zostawili Ci pamiątki w postaci podgiętych progów i jednej odklejonej (?) nakładki progu.

Jednoczesnym zakupem z jakimikolwiek felgami aluminiowymi są śruby zabezpieczające.

Chociaż faktyczna nazwa powinna brzmieć opóźniajace, ale na gówniarzy wystarczą.

Jeśli mało jeździsz to parking strzeżony jest tym bardziej wskazany.

275490107-glaszcze.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj śruby zabezpieczające.

Wiadomo, że wszystko da się odkręcić ale w takim przypadku może nie będą na Twoim aucie próbować bo to już jednak kombinowanie.

teraz najważniejsze żebyś dostał nowe felgi z oponami - bo to jest spory wydatek te felgi + opony.

Widzę, że auto na noc na mieście z takimi felgami to bez śrub nie ma szans zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ....

> ja właśnie też, więc nawet mi do głowy nie przyszło stosować jakieś

> zabezpieczenie

ja zakupiłem od razu z autem ale tylko tak dla zasady nie zakładałem że jeszcze w tych

czasach coś takiego zobaczę faint.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

> Gdzie to się stało ? Jakieś opustoszałe miejsce czy centrum miasta

Częstochowa, w dzielnicy Północ. Ogólnodostępny parking z jednej strony ruchliwa droga i oświetlenie uliczne, z drugiej rząd bloków z oknami - nikt nic nie widział. Zawsze - czyli półtora miesiąca tam parkowałem - więc pewnie przyuważyli i wybrali odpowiedni moment - wczoraj w CZ-wie deszcz, burza i wogóle. Do pracy chodze na butach więc samochód częściej stał w tygodniu. Pozostałe tylko parking strzezony. Zobaczymy co powiedzą w saloonie - koszt felga + opona to ok.2000PLN/szt. Do tego pogięte progi. Dobrze że tarcze nie pogiete frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to i tak że na glebe nie rzucili

...no bo przynajmniej nic więcej nieuszkodzone. A może poprostu bali się że ktoś usłyszy hałasu spadającego samochodu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tak się głupio tylko zapytam... czemu te tarcze takie

> sraczkowate??

Jak zdejmiesz koła i zostawisz samochód na deszczu to zobaczysz...

A poza tym - umyj autko, felgi...przyjdź za godzinkę i zerknij na tarczę tyle co widać przez felgę...będzie to samo.

wazniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tak się głupio tylko zapytam... czemu te tarcze takie

> sraczkowate??

...lało całą nocke, rano i przedpłudniem. Zdjęcie robione po południu dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie to się stało ? Jakieś opustoszałe miejsce czy centrum miasta

a co za róznica?? kuzynowi 3-4 lata temu zwineli z auta wszystkie cztery koła w biały dzień spod polikliniki MSW. Auto stało na parkingu, obok drogi którą co chwila przejeżdża jakiś radiowóz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie frown.gif przykre... i jescze uszkodzili podwozie oslabiony.gif - progi tymi kołkami sick.gif

Polecam śruby zabezpieczające można nawet dla takich drogich felg jak "wy" macie zastosować dwa rodzaje.

Bardzo dobre są te, które mają okrągły rant a w srodku specjalną koronkę - trudno jest je odkręcić ( zapodam zdjęcie )

Same śruby z koronką można łatwiej ...

A z takim ET to i tak trafią do BRAVO

281035724-sruby%2520zab4.jpg

post-15502-14352495222187_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No faktycznie przykre... i jescze uszkodzili podwozie - progi

> tymi kołkami

> Polecam śruby zabezpieczające można nawet dla takich drogich felg jak

> "wy" macie zastosować dwa rodzaje.

> Bardzo dobre są te, które mają okrągły rant a w srodku specjalną

> koronkę - trudno jest je odkręcić ( zapodam zdjęcie )

> Same śruby z koronką można łatwiej ...

> A z takim ET to i tak trafią do BRAVO

różnią się czymś od tych z aso ? bo nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym rantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W poniedziałek szukam jakiegoś parkingu strzeżonego.

Dzisiaj gonisz do Mysłowic a jutro Cię "widzę" w Gliwicach. Sprawdź giełdy, może ktoś chciał dorobić na wakacje wrrr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa do kosmosu

Szczególnie że te alufele do NB są dośc znaczne

Coś mi się wydaje że jakiegoś sąsiada zazdrość zżerałą frown.gif

A swoją droga że jeszcze w tych czasach fele kradną - do podziwu

Ogólnie - współczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj zabezpieczenie na klucz taki jak w starych samochodach były drzwi zamykane np. 125p wink.gif

Współczuję przytul.gif

Ja od razu po kupnie alu zakupiłem zabezpieczenia bo nasz kraj jest chory i trzeba mieć wszystko zabezpieczone icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma się co śmiać. Jak mi zawinęli radio z auta, to przez pół roku

> próbowałem je wytropić na Allegro.

> mar00ha

felgi z oponami można w prosty sposób oznaczyć tak aby złodziej nie wiedział i jesli jesteś

pewny że Twoje to idziesz z policją i po sprawie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałeś jakiekolwiek zabezpieczenie na kołach ??

> smutek wielki

na chwilkę obecną zabezpieczenie na koła to 4 sek. więcej na każdym kole... śruby antykradzieżowe to nie jest problem dla złodzieja frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na chwilkę obecną zabezpieczenie na koła to 4 sek. więcej na każdym

> kole... śruby antykradzieżowe to nie jest problem dla

> złodzieja

cos w tym jest.. jak chca ukrasc to ukradna i tak.. nawet bentleya conti gt ukradli w pl przecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.