Skocz do zawartości

Już za miesiąc Rajd Polski - czyli WRC na Mazurach :)


robertinio

Rekomendowane odpowiedzi

JEchałem dwa lata temu Polski i było zajebiście. Były oczywisćie miejsca kopne ale to raczej ciasne zakrety. Rajd jest szybki i OSy nie przypominają tych z okolic Olsztyna. Mocne ośki chyba jednak bardziej ryją trasę ale o tym pogadamy po rajdzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JEchałem dwa lata temu Polski i było zajebiście. Były oczywisćie

> miejsca kopne ale to raczej ciasne zakrety. Rajd jest szybki i

> OSy nie przypominają tych z okolic Olsztyna. Mocne ośki chyba

> jednak bardziej ryją trasę ale o tym pogadamy po rajdzie :-)

Qrde..ale masz fajnie... zazdraszczam.. juz powiedziałem swojej ekipie, ze czekamy do końca, wiec spodziewaj sie KJSowiczów z Warszawy w dziwncyh miejscach... 30.GIF

Jak Autko?? Juz poskładane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JEchałem dwa lata temu Polski i było zajebiście. Były oczywisćie

> miejsca kopne ale to raczej ciasne zakrety. Rajd jest szybki i

> OSy nie przypominają tych z okolic Olsztyna. Mocne ośki chyba

> jednak bardziej ryją trasę ale o tym pogadamy po rajdzie :-)

ja tylko mowie co widzialem pare lat temu po 4 wurcach a teraz bedzie 15 zlosnik.gif. tak czy siak zazdraszczam zeby nie bylo ze sie czepiam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie jadę wyjmować skrzynię, którą wsadziłem dwa dni temu

> (odebrana od Kałuży w sobotę) żeby jutro odwiedzić krainę

> scyzoryków... Coś charczy. To se rally jak to mówią Czesi :-)

Ooo..to widzę ze nic sie nie zmieniło w Kielcach..ehhh...obyś sie poskładał bez problemowo.. od kiedy jestes w Mikołajkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Qrde..ale masz fajnie... zazdraszczam.. juz powiedziałem swojej

> ekipie, ze czekamy do końca, wiec spodziewaj sie KJSowiczów z

> Warszawy w dziwncyh miejscach...

> Jak Autko?? Juz poskładane??

kurna to ja tez stoje do konca i bede wyczekiwal na naszego kacikowicza rajdowca. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę gdzie jest ten 1 - szy odcinek to akurat leci obok znajomego działki gdzie ostatnio byłem na imprezie grilowej (za orzyszem-kierunek Giżycko...a wogóle z tego co gadałem to między 1 a 2 odcinkiem jest 1,5 km więc dobrze by było stanąć tak by potem kawałek podejść 270751858-jezyk.gifzlosnik.gifikonka_photo2.giffly.gifzeby.GIF

siakieś fotki z karowej

dsc2437g.th.jpg

dsc2471f.th.jpg

dsc2482.th.jpg

dsc2487t.th.jpg

dsc2497.th.jpg

dsc2503.th.jpg

dsc2512.th.jpg

dsc2600n.th.jpg

dsc2601.th.jpg

dsc2602.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to niezle. Chyba jakis pech A tak dobrze wypowiadal sie przed

> startem o naszym rajdzie.

na Polsacie oglądałem króciutką relacje to Loeb mówił że w opisie nie miał tego konaru wogóle zaznaczonego...chyba to nie sprawka jakiś dowcipnych kibiców hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na Polsacie oglądałem króciutką relacje to Loeb mówił że w opisie nie

> miał tego konaru wogóle zaznaczonego...chyba to nie sprawka

> jakiś dowcipnych kibiców

Pochlali se zamiast trase opisywać grinser006.gif

hmm.gif ciekawe jak kibice mieli by ten korzeń tam wsadzić zlosnik.gif

Dobra to i ja znikam by zobaczyć live te maszyny yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko czekać i dopingować niebiesko-żółte SC na końcu stawki (w

> sensie za stawką) :-)

Melduję, że zadanie wykonane. Czekałem i dopingowałem bardziej niż Solberga smile.gif

Jesteś mistrzem pad.gif

282530817-P6270160.JPG

282530820-P6280300.JPG

282530826-P6280301.JPG

282533187-P1020987%281%29.JPG

post-4187-14352502869291_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko czekać i dopingować niebiesko-żółte SC na końcu stawki (w

> sensie za stawką) :-)

byłem , widziałem. na service F mało nie wskoczylem ci przed maske usilnie machajac raczkami pozdrowienia zeby.GIF.

p.s fajny sej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JEchałem dwa lata temu Polski i było zajebiście. Były oczywisćie

> miejsca kopne ale to raczej ciasne zakrety. Rajd jest szybki i

> OSy nie przypominają tych z okolic Olsztyna. Mocne ośki chyba

> jednak bardziej ryją trasę ale o tym pogadamy po rajdzie :-)

Jak się jechało? Masz może pomiar czasu z superoesu? ciekaw jestem jak by wyszło porównanie z takimi na przykład fiestami.

machaliśmy ci z Kojdusiem i Zetonem na Wydminach 2 za nawrotem (koło 10kilometra lewy nawrót, kopna partia i wejście w las)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze ze nie byłem sam na Wydminach

tu też byłem, ale na pierwszej pętli

na drugą przejechaliśmy w inne, bardziej ustronne miejsce i szczerze mówiąc nie żałujemy. można było stanąć przy samej drodze po wyjściu z ciasnego nawrotu, wcześniej było widać może z 500 odcinka (poprzedni nawrót, przejście delikatnym łukiem przez szczyt i dohamowanie do nawrotu). safeciarz stał 5m obok nas i patrzył jak wychylamy się zza płotu mając dosłownie na wyciągnięcie ręki startującą po nawrocie rajdówkę. Potem przejście lewym przez szczyt po kopnym szutrze i koleinach i prawy w las (Zeton wykopał stamtąd dokładkę zderzaka z xsary Solberga wink.gif ). Łącznie widzieliśmy może z 700-800m trasy

A potem chwila przerwy przed następnym przejazdem pilnując piekącej się kiełbaski przy ognisku rozpalonym 10m od trasy.

Ogólnie miejscówki z informatora fajne, ale stoi się w tłumie 20-30m od oesu. Trzeba się z ekipą dalej w las zapuścić i jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tutaj mała nowośc...

"- Jako człowiek kochający sport jestem oburzony zachowaniem Citroena - mówi "Faktowi" Krzysztof Hołowczyc, który w Rajdzie Polskim zajął szóste miejsce. - Jednak gdybym jako zawodnik dostał polecenie, by przepuścić kolegę, musiałbym to zrobić - dodaje."

WP w tym momencie spada w moich notowaniach zaraz za onet i pudelka

kur...!!! powoływać się na takie brednie z Faktu?!

Czy w naszym pięknym kraju można już napisać zupełnie wszystko bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności?

Jestem ciekawy w którym momencie Hołek powiedział coś takiego? Ludzie to mają wyobraźnię, nie ma co...

Edit:

nie będę ciął i usuwał, byłem w błędzie. Za bardzo się chyba rajdem podjarałem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj po 12 dniach zabawy i ciężkiej pracy wróciłem z rajdu

Jak już wiecie pracowałem w obsłudze parku serwisowego która chyba dała rade, było jednak kilka akcji o których niewiele osób wie.

Na przykład kiedy citroen przyjechał na serwis 5 tirami i zakopał się to kierowcy stwierdzili że albo dajemy im inne miejsce albo rezygnują z udziału w imprezie, ostatecznie cały park został przekonstruowany i citroen zamienił się miejscami z fordem. Jeśli chodzi o nawierzchnie serwisu to jedynie ciężarówki juniorskiego citroena ani razu się nie zakopały, resztę teamów co chwila wyciągaliśmy koparką lub fadromem.

Teamy narzekały też że na serwisie jeszcze przed rajdem nie było dostępu do wody a oni wszyscy musieli zgodnie z umową sponsorską dokładnie wyszorować ciągniki i naczepy

Praca była ciężka ale dawała satysfakcję, cały rajd spędziłem na strefie WRC pilnując tłumu kibiców aby nie przekraczała strefy kibica, oraz zajmowałem się również kierowaniem ruchu przy hotelu kiedy rajdówki wyjeżdżały na odcinki. Najgorszy był moment kiedy Loeb wkońcu postanowił wyjść do tłumu i rozdać autografy, wtedy razem z ochroną podtrzymywaliśmy barierki a ja z kolegą bezpośrednio "ochranialiśmy" Sebasitana przed kibicami oraz mediami poruszającymi się po drodze na serwisie.

Poniżej kilka fotek z serwisu bo generalnie samego ścigania nie miałem jak zobaczyć (poza super oesem)

service park

95175996.jpg

ten pan za ochronę powinien mi flaszke postawić 270751858-jezyk.gif

52462442.jpg

a to nasz burek, który codziennie przychodził na serwis i oglądał z zainteresowaniem co się dzieje

73787026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "- Jako człowiek kochający sport jestem oburzony zachowaniem Citroena

> - mówi "Faktowi" Krzysztof Hołowczyc, który w Rajdzie Polskim

> zajął szóste miejsce. - Jednak gdybym jako zawodnik dostał

> polecenie, by przepuścić kolegę, musiałbym to zrobić - dodaje."

> WP w tym momencie spada w moich notowaniach zaraz za onet i pudelka

> kur...!!! powoływać się na takie brednie z Faktu?!

> Czy w naszym pięknym kraju można już napisać zupełnie wszystko bez

> ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności?

> Jestem ciekawy w którym momencie Hołek powiedział coś takiego? Ludzie

> to mają wyobraźnię, nie ma co...

Jakie bredie z faktu? Chlopaki z Junior Teamu Citroena mowili oficjalnie, ze dostali takie polecenia i ze Seb potrzebuje punktow, dodając, że rajdy to sport drużynowy.

Latvala tez to podkreslal, ze nie bedzie naciskal na Mikko tylko pojedzie tak, zeby kontrolowac Daniego.

Nie ma sentymentow gdy chodzi o duza kase, prestiz i tytul mistrza swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "- Jako człowiek kochający sport jestem oburzony zachowaniem Citroena

> - mówi "Faktowi" Krzysztof Hołowczyc, który w Rajdzie Polskim

> zajął szóste miejsce. - Jednak gdybym jako zawodnik dostał

> polecenie, by przepuścić kolegę, musiałbym to zrobić - dodaje."

> WP w tym momencie spada w moich notowaniach zaraz za onet i pudelka

> kur...!!! powoływać się na takie brednie z Faktu?!

> Czy w naszym pięknym kraju można już napisać zupełnie wszystko bez

> ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności?

> Jestem ciekawy w którym momencie Hołek powiedział coś takiego? Ludzie

> to mają wyobraźnię, nie ma co...

za autoklubem wypowiedzi zawodników:

Sebastian Loeb:

(...) Oczywiście, pomogły mi instrukcje teamu, przepuścili mnie nasi juniorzy, a potem na koniec Latvala wypadł na superoesie. (...)

no sorry ale niech kolega ochlonie troszke bo nie ma idealnych bohaterow ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofam swoją wypowiedź, nie miałem pojęcia że mogą dziać się jeszcze takie rzeczy. blagam.gif

popieram wypowiedź Hołka. To jest tragedia, takie zachowanie szefów teamu wypacza wynik i powinno być zabronione. Oby FIA podjęła jakieś kroki w tym celu bo ztcw za często się to zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej w prawo..ale ten kamper zasłaniał nam przejście przez

> szczyt..

Lukałem tam lornetką w poszukiwaniu jakis mulher.gif ciebie bym nie poznał ale psuja tak, tylko pewnie sie schował gdzies grinser006.gif

Trza było go pchnąc lekko zlosnik.gif z takim balastem na dachu ładnie by sie pokulał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.