Skocz do zawartości

KUPIĘ | SPRZEDAM | ZAMIENIĘ - GIEŁDA


wisior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powoli pozbywam sie mojej zabudowy, na pierwszy ogień idą:

Wzmacniacz SIGNAT ram2 markII

4x90W RMS lub 2x230W RMS

możliwe konfiguracje 4/3/2 kanały

nie będę się tu rozpisywał co do reszty parametrów (można poszukać w sieci), wtajemniczeni wiedzą co ten wzmacniacz potrafi, jest to stara dobra szkoła w budowie wzmacniaczy

284241655-wzmacniacz.jpg

284241655-ram2mark2-wnetrze.jpg

więcej fotek TUTAJ

Cena 450zł

Kable 4x RCA Zealum

długość 5m

pozłacane styki

284241655-zealum.jpg

Cena 70zł

Sub INFINITY Kappa 100.3 se

DANE TECHNICZNE

Głośnik w stanie idealnym, bardzo mało używany, praktycznie dopiero wygrzany.

W zestawie wszystko jak ze sklepu

284241655-inf1.jpg

284241655-inf2.jpg

Więcej fotek TUTAJ

Cena 350zł

Do cen należy doliczyć przesyłkę

Kontakt: priv, GG 3874316, 668 364 154

post-72838-14352509924258_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania dwa radia

1 Blaupunkt San Diego MP 27 ,cena 150 + ok 15 za wysyłkę

2 Sony CDX-GT 33U , cena 250 + ok 15 za wysyłkę

obydwa sprawne wygląd prawie nówka ,może minimalne ryski nie widoczne ,jednak bez pudełek ale wszystko jest ,ramki itp.

Zostały mi po autkach z astry F a drugie było w astrze G.

Można troszke ponegocjowac cenki biglaugh.gif

606 304 513 Roberet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na sprzedaż radio Alpine CDE-113BT.

Stan - prawie jak nowe. Uzywane zaledwie pół roku. Czytnik płyt nie użyty ani razu. W pełni legalne pochodzenie - radio zakupione 02.01.2010 w Media Markt (jest paragon). Radio na gwarancji. Sprzedaję razem wszytsko to co z nim dostałem (pudełko, radio, panel, instrukcja, karta gwarancyjna, płyta z instrukcją, śruby, futerał na panel, kupa tektury zlosnik.gif) i dokupione dodatkowo kable (kabel do iPod/iPhone, mikrofon bluetooth, kostka). Cena za całość 650 zł.

Co ten model oferuje można przeczytać TUTAJ.

4854e.th.jpg4850.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, sprzedam dwukanałowy wzmacniacz Sony XM-ZR602, stan bdb w 100% sprawny ok.gif Posiada kilka rysek wynikające z normalnego użytkowania wink.gif Maks moc wyjściowa przy 4ohm 350W.

Cena jaka mnie interesuje to 160 zł plus ewentualne koszty wysyłki ok.gif Mile widziany odbiór osobisty waytogo.gif

Zainteresowanym wyślę zdjęcia na @.

Więcej info priv & gg waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedam radio jak w temacie cena powiedzmy 120 + przesyłka ok.13pln.

stan BDB brak kieszeni montażowej i ułamany jeden ząbek od ramki okalającej panel ale nie odstaje i nic nie widać .Fotki na @

Dodatkowo kable do zmieniarki .

Można targować oby nie przesadzać . grinser006.gif

radio nabyte z autem.NIE KOMBINOWANE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kupiłem autko wyprzedaję mój sprzęt z punciaka frown.gif Grał bardzo miło ale obecnie mam dobrą instalację i nie chce mi się już w to bawić. Subik używany zawsze z głową, nigdy nie był przeciążany itp. Grał pod porządnym wzmacniaczem Audiosystem i jest w stanie idealnym. Zero uszkodzeń mechanicznych czy technicznych. Potrafi ładnie łupnąć samochodem mimo małych wymiarów.

284346367-DSC01294.JPG

Cena jaka mnie interesuje to 240 zł + koszta wysyłki lub odbiór osobisty w Ostródzie lub Iławie. Pozdrawiam!

post-62944-14352510311075_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-skrzynia z głośnikiem JBL GTO 1014 250mm, 1400W MAX, 350W RMS, skrzynka liczona pod głośnik, (głośnik kupiony 2 miesiące temu), komplet z gwarancja - 280zł

-wzmacniacz MAGNAT Edition Two 500W 2 kanały, stan idealny, komplet - 250zł

-radio CD/MP3/USB PIONEER DEH-50UB moc 4x50W. komplet, stan idealny - 380zł

ceny do rozsądnej negocjacji grinser006.gif

priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz SPLX angielskeij firmy cena 180zl do malej negocjacji stan bardzo dory foto dla zainteresowanych wzmacniacz dwu kanalowy na zestaw odseparowany daje rade z subem tez nie ma problemow

co do kabli wrzystkie mam w oplotach obrobione wraz z bezpiecznikami jeden zestaw kabli gruby drugi cienszy cena powiedzmy 250zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki są fabrycznie nowe , do zakupu dołączam paragon lub fakturę VAT.

Taniej niż na allegro !!!! Wyprzedaż !!!!

Przesyłka kurierem 24h - 15zł !

Peying PY-aq3523

Parametry zestawu:

Drożność dwudrożne

Impedancja 4 ohm

Moc maksymalna

60 W

Pasmo przenoszenia 100 - 20000 Hz

Efektywność 88 dB

Rozmiar magnesu 5 oz

Rozmiar 3 1/2"

Cena : 22zł brutto za komplet ( 2 głośniki )

[image]http://www.otofotki.pl/img16/obrazki/qh6230_pey.jpeg[/image]

Peiying PY-AQ502C

Drożność: 2-drożne

Impedancja: 4 ohm

Moc max: 100W

Pasmo przenoszenia: 80Hz - 20000Hz

Czułość: 88 dB

Rozmiar magnesu: 5.3oz

Średnica: 5 Cale (13cm)

Materiał głośnika niskotonowego: PP Cone

Rozmiar głośnika wysoko-tonowego: 1.2cal

Materiał głośnika wysoko-tonowego: PEI

Średnica cewki dźwiękowej: 20mm

Cena: 24zł brutto za komplet ( 2 głośniki )

uk2438_PY-AQ502C_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sprzedaż skrzynka basowa zamknięta ok. 31l w środku wytłumiona, grube kable, terminal zaciskowy.

Skrzynka z głośnikiem DLS MW110.

zdjęcia:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/da3cdb5235173bc1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d9f97befa977740.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bdc849ed03c0e3c5.html

cena 350zł

wysyłka gratis wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam zestaw dwudrozny DLS R6A, był uzywany przeze mnie od nowości przez 2 lata, wszystko w 100% sprawne, pełen komplet

Cena 400zł

Wzmacniacz Clarion APA 2160 2x80 RM, Bardzo dobry jakościowo piec, również używany tyle co i ww głosniki i to własnie pod nim grały.

Cena 400zł

Zainteresowanym zdjęcia na maila wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, sprzedam używany przeze mnie od nowości wzmacniacz Carpower HPB-602.W komplecie pudełko i wszystkie dodatki, które otrzymałem przy zakupie ok.gif Zarówno stan techniczny jak i wizualny bdb waytogo.gif

Cena 170 zł plus ewentualne koszty wysyłki ok.gif

Zainteresowanym prześlę zdjęcia na @.

Info priv lub gg waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klasyk, bardzo przyzwoity deck clariona, chyba najwyższy model ze temtej serii, kaseciak, bez wbudowanego wzmacniacza, 3 pary wyjść, możliwość podłączenia procesora i sterowania pilotem, itp itd smile.gif polecam poszukać w sieci jak ktoś nie kojarzy.

do kompletu jest zmieniarka CDC-635 razem z kablem.

radio leży w szafie już chyba z rok czasu, szkoda je wyrzucić, przerzuciłem się na nowsze zabawki z mp3.

nie jest to sprzęt idealny, wizualnie w dobrym stanie, nie jest porysowany ani nadmiernie powycierany, nosi ślady normalnej eksploatacji.

WADY:

zdarza się że panel czasem coś nie łączy, kostka iso jest nie oryginalna, ramka montażowa jest od innego radia i zmieniarka działa do góry nogami i czyta tylko płyty w idealnym stanie zeby.GIF poza tym sprawne, grało gdy wyciągałem je z Saaba.

Jeśli ktoś szuka ciekawej jednostki sterującej za niewielkie pieniądze i ma możliwość naprawy to gorąco polecam.

ZALETY:

doskonałe brzmienie, możliwość dalszej rozbudowy, wiele ustawień m.in. sterowanie subwooferem...

Cena za komplet to symboliczne 100zł + koszt wysyłki

ale jeśli nie będzie chętnych jestem skłonny rozważyć każdą propozycję wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam Brax'a x1000, kolor srebrny. Stan super, jedna (dosłownie) ocierka na obudowie, wszystko kompletne, nienaprawiany, mam go od dwóch lat, wcześniej miał go mój kolega - więc przeszłość znana. Używany w systemie nastawionym na jakość, nie ilość wink.gif

Cena 1400zł do drobnej negocjacji. Możliwość podłączenia i przetestowania w Warszawie - ale tylko w mojej asyście i nie pożyczam. Podłączenie, odsłuch, decyzja. Wiem że to trochę mało czasu żeby poznać piec - ale takie mamy realia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/skrzynia-jbl-wzmacniacz-kondensator-okablowanie-i1381873185.html

SKRZYNIA JBL WZMACNIACZ +KONDENSATOR, +OKABLOWANIE

-SKRZYNIA

JBL GTO 1202D SUBWOOFER TYPU BASS-REFLEX

-Wzmacniacz BM XR-777 1600W

-KONDENSATOR

DIETZ 1F 21000 DIETZ KONDENSATOR POWER CAP

+ Kompletne okablowanie jakie jest potrzebne przy montażu!!!!

gg 3779385

tel 787478450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, sprzedam komplet głośników Hertz DSK 165, których użwyałem od nowości ok.gif Cały komplet tj. woofery, tweetery, zwrotnice, maskownice, karton, dokumenty oraz cała reszta, która była w komplecie po zakupie wink.gif Sprzedaję w komplecie z słupkami do Fiata CC pod tweetery wykonanymi przeze mnie z włókna, żywicy itp. oklejone czarnym skajem ok.gif

Foto poglądowe głośników:

284547697-Hertz.jpg

Fotki słupków zamontowanych w moim cc :

284547697-S%B3upki.JPG

Cena za komplet 199 zł plus ewentualne koszty wysyłki ok.gif

Możliwość kupienia samych głośników bez słupków, wtedy cena do dogadania smile.gif

Pytania na priv lub gg waytogo.gif Dla zainteresowanych kompletem więcej zdjęć słupków na maila ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dwukanałowy wzmacniacz Sinfoni 45.2

Jest to czysta końcówka mocy bez zwrotnic i filtrów, ma bardzo niewielkie wymiary dzięki czemu można ją dużo kreatywniej zainstalować. Wzmacniacz ma od 50 do 70 W w zależności jak dobrym napięciem go zasilimy. Na necie są zdjęcia, są to jedne z bardziej eleganckich wzmacniaczy. Jestem jego pierwszym i jedynym właścicielem. Wzmacniacz jest w bardzo dobrym stanie. Brzmienie - myślę że to czołówka w swojej kategorii cenowej.

Cena bardzo atrakcyjna 599

[email protected]

gg:846284

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam głośniki JBL CS3196

Najważniejsze cechy produktu

3-drożne, moc 70W/210W, rozmiar 6"x9"

Parametry techniczne

Moc ciągła

70 W

Moc szczytowa

210 W

Wymiary głośnika

6x9 cali

Typ głośnika

3-drożny

Pasmo przenoszenia

50 - 22000 Hz

Czułość

91 dB

Impedancja

4 ohm

Głębokość montażu

77 mm

Uzywane, bez maskownic, w bdb stanie, cena 120zł + wysyłka lub odbiór osobisty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.