Skocz do zawartości

Giełda Opla Lipiec-Październik '10


Darek_mat

Rekomendowane odpowiedzi

link do poprzedniego wątku giełdowego

Ogłoszenie musi posiadać w temacie rodzaj transakcji (np. sprzedam , kupię [K], zamienię [Z]) oraz czego dotyczy (np. Silnik X16XEL).

Ważny aby rozmiar zdjęcia nie przekraczał rozdzielczości 640x480 ponieważ będzie się forum 'rozjeżdzać'.

Ogłoszenia bez ceny wylatują od razu podobnie jak tylko linki do np. Allegro

Nowi użytkownicy, którzy chcieli by coś sprzedać/kupić proszeni są o podanie chociaż kliku podstawowych danych w profilu.

Wątek giełdowy będzie zmieniał się co miesiąc lub dwa w zależności od ilości ogłoszeń, stary będzie zamykany, w nowym będzie link do ogłoszeń z poprzedniego wątku giełdowego.

Wszelkie dyskusje w tym wątku są zabronione, o dokładne informację pytamy się na privie.

Chroniczne nie stosowanie się do wyżej wymienionych zasad skutkuje banem

Prosiłbym również aby ogłoszenia były odpowiedzią na ten post.

Za treść i zgodność z rzeczywistością ogłoszeń odpowiadają osoby zamieszczające ogłoszenie!!!

UWAGA WAŻNE!!!

W związku z tym że forum AK się rozrasta i nie zawsze trafiają tutaj osoby do końca uczciwe a My (użytkownicy) nie jesteśmy w stanie wszystkich skontrolować lub poznać osobiście, więc apelujemy do wszystkich abyście uważali na wasze rozliczenia finansowe, niestety otrzymujemy sygnały że nie wszyscy rozliczają się uczciwie a Administarcja i Moderatorzy nie mają na to wpływu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie, świeżo po regeneracji - wymianie wszelkich uszczelnień, tylko zalać olejem i smigać.

Cena 400 zł przy wpłacie na konto wysyłka kurierem gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do sprzedania troszkę części z moich ex-aut wink.gif:

1. 2szt kół w rozmiarze 175/70 r13 od opla astry I.Felgi oryginalne oplowskie, opony Michelin energy e3b, 4mm bieżnika.Data produkcji to 0905 i 0906. Felgi proste, opony bez przecięć i innych niespodzianek. Cena 100zł za kpl.

2. 4szt kół zimowych do opla corsy B na oryginalnych felgach opla. opony 145/80 r13 2szt - fulda gravito 4mm bieznika, 2szt dunlop wintersport sp2 5mm bieżnika. Stan bdb.Koła prościutkie - wyważone po sezonie zimowym.tylko zakładać i jeździć. cena za kpl 240zł

3. radio blaupunkt car300, oryginalne oplowskie z kodem. stan idealny. cena 50zł

4. 1,5 litra oleju do skrzyni biegów GM,pełny syntetyk. jedna butelka nie wogole nie otwierana. cena za 1.5L 15zł.

Zainteresowanym chętnie podeślę szczegółowe zdjęcia na maila. Proszę o kontakt pod nr tel. 796801617 lub email:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość hustla

Listwy do dachowe do mocowania bagażnika dachowego.

Dedykowane do Opel Astra II i być może innych aut o tym samym systemie mocowania, ale kupione były i użyte 2 razy na Oplu ASTRZE 2

Cena 130 zł

Zapraszam do zakupu

Możliwy odbiór osobisty w HUSTLA ONLINE SKLEPIE: Swarzędz ul. Sołecka 2 A

1154031432

1154031432_1

1154031432_2

Aukcja:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1154031432

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, sprzedam zadbanego opla astrę 3 1.9cdti 150ps 2006r w wersji sport, przebieg auta 111tyś udokumentowany. Auto posiadam od roku czasu i ze względów tylko i wyłącznie osobistych jestem zmuszony go sprzedać, auto nie wymaga żadnego wkładu, tylko wsiadać lać i jeździć. Dwa tysiące temu został wymieniony kompletny rozrząd + rolki z paskiem wielorowkowym włącznie. Auto jest dość bogato wyposażone, posiada:8pp, bixenon skrętny, IDS+, duża kolorowa nawigacja (aktualne mapy całej europy)radio cd70, bluetooth, czujnik zmierzchu, czujnik deszczu, fotochromatyczne lusterko, koła 17 z oponami continetal sport contact 2 (stan opon bdb)tempomat, elektr. szyby z domykaniem, elektr. lusterka podgrzewane, komputer, kubełkowe fotele, multifunkcyjna kierownica reg. w 2 płaszczyznach.....dla znawców auto ma klapy wirowe poliftowe, na gwarancji jest moduł kierownicy, egr wymieniony 8tyś km... cena auta 39tyś do negocjacji, kontakt pod nr. 607-515-060 lub priv.

e1045c01e3fb32a7m.jpg

1cdc04c33033452am.jpg

ce7cb6b89c228992m.jpg

więcej zdjęć mogę podesłać na meila, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie. Opel Vectra z 97 roku. 1,8 16V , Przebieg 256tyś. Oryginalny nie rzeźbiony, ale jak kogoś w oczy szczypie to moge zrobić na 50tyś. Autko w rewelacyjnym stanie tech. Grafit met. KLIMA sprawna ale trzeba by bylo ją napelnic, ESZ, EL, CZ + pilot, Podlokietniki przód i tyl, welurowa tapicerka ( ZADBANA ) Kierowanica wielofunkcujna, 2 x AIRBAG, Radio oryginalne , niestety bez CD, ABS itd. Alu 16" + komplet zimy na stalowych felgach. Właściciel powiadał ze w 100% bezwypadkowa , ja ją ogladam i w sumie tez nic nie zauważyłem przynajmniej z przodu, Oczywiście autko nie modelowane. Ważne opłaty i przeglad.

284072134-vectradlaAK1.jpg

284072134-vectradlaAK2.jpg

284072134-vectradlaAK.jpg

Cena 6500 do małej negocjacji.

Wiecej na priv, GG 105961, tel. 791-571-307

Pozdrawiam MuleZ

post-141397-14352509309642_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawdopodobnie bede miał do sprzedania kolektor wydechowy do Vectry B x18xe, kolektor w stanie idealnym, nie popękany ani nic w tym stylu, foto dodam w weekend

cena jaka by mnie interesowała to 250zł + wysyłka

możliwy darmowy dowóz do Opola

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne, zmontowane kolumny zawieszenia przedniego + łączniki stabilizatora - 700zł. Zawieszenie pasuje też do reszty Vectr B, przy czym trzeba by sobie wymienić sprężyny na bardziej miękkie.

Amortyzatory tylne - 200zł

W komplecie 850zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie sprzedam opla astra gsi 2,0 bez gazu 92 rok ok200kkm w saochodzie uszkodzone pompa paliwa i wybita szyba po włamaniu samochód

znajduje się w lublinie cena jaka mnie intersuje okolo 1500pl oferta

ważna do 1 września może znajdzie sie jakiś pasjonat który ożywi naszego opelka badz nasz opel przedłuży zycie innych zacnych xxx jeżdżących jeszcze a szkoda zezłomować auto

które już niedługo bedzie klasykiem. kontakt tylko telefoniczny

nr tel 510344819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam do sprzedania:

OPEL OMEGA B KOMBI

Rocznik 1997

Silnik 2,0 16V 136KM

Przebieg 210000 km

Wyposażenie:

-instalacja gazowa (sekwencyjna, założona przy przebiegu 175000 butla w miejscu koła zapasowego);

-elektryczne szyby przód;

-podgrzewane lusterka i spryskiwacze szyb;

-fotele kubełkowe RECARO elektrycznie regulowane;

-reflektory soczewkowe;

-klimatyzacja 2 strefowa;

-alufelgi;

-komplet kół zimowych gratis (stalówki + opony Fulda Montero);

201009011180m.jpg

cena 7500 zł

opis i więcej zdjęć TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam oponę letnią Continental ContiEcoContact EP

165/70R14 81T

Data produkcji to 2005r

Opona pochodzi z koła zapasowego mojego wycesca zlosnik.gif

Opona nigdy nie używana, zdjęcia dla chętnych smile.gif

Cena 100pln+przesyłka

Kontakt:

priv lub mail z profilu waytogo.gif

Pozdrawiam,

Pipper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam opla combo 1.6+ gaz rok 2003 , przebieg 190 tyś, w aucie zostało wymienione sporo cześci za ponad 4 tyś ( sprzęgło kompletne , maglownica kompletna, chłodnica , amory tył, wszystko mam w książeczce auta) to co jest do zrobienia to pierścienie bo pali olej, ja dolewam z 1.5 litra na 1000km , butla za fotelami- paka, zbiornik owalny 70 litrowy spalanie 12 litrów w mieście, pewnie przez pierścienie, auto na zimówkach w dobrym stanie, bo go na takich kupiłem. Auto nie jest nigdzie poobijane tak jak niektóre dostawczaki, traktowany jako osobowy  , przegląd wazny do końca grudnia, ubezpieczony

Cena 12 tyś do negocjacji

Stoj w Piastowie pod Wa-wą

Poniżej foty wiecej prześle na maila

http://img40.imageshack.us/i/zdjcie0098aj.jpg/

http://img180.imageshack.us/i/zdjcie0099jk.jpg/

http://img231.imageshack.us/i/zdjcie0100.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam full komplecik na cale autko z astry GSi zostało mi się po moim po swapowym dawcy:

http://img155.yfrog.com/slideshow/webplayer.php?id=dsc05766u.jpg

Cena za wszystko co zdjęciach 300PLN odbiór tylko osobisty

W zestawie znakują się:

Nakładki na progi 4 szt (brak jednej zaślepki)

Listwy na drzwi 2szt

Wloty na maskę 2szt

Tylny spojler kpl.

Blenda tyl (troszkę połamana trzymam tylko dla znaczka GSi)

Relingi dachowe 2szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM KOLEGÓW,SPRZEDAM TANIO SPOILER NIEMIECKIEJ FIRMY PFEBA DEDYKOWANY DO VA SEDAN,DODATKOWO DODAM BLENDE NA SZYBE.CENAZA KOMPLET 50ZŁ+WYSYŁKA.KUPIŁEM TO Z ZAMIAREM MODYFIKACJI ALE POSTANOWIŁEM ZOSTAWIĆ MOJĄ VECTRE NIENARUSZONĄ.POSIADAM TAKŻE LAMPY TYLNIE DO VECTRY A LIFT (OBECNIE WYSTAWIONE NA ALLEGRO) W CENIE 40ZŁ ZA KOMPLET +WYSYŁKA.TEL.782542000.FOTKI DLA ZAINTERESOWANYCH NA MAILA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.