Skocz do zawartości

Hyundai i30 FL


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się przód zmienił a dokładniej zderzak, halogeny i grill. Lampy pozostały chyba te same.

tc-i30-open-shot-2.jpg

Z tyłu też minimalnie zmieniony zderzak

20070718112348hyundai_i30_01.jpg

Quote:

on ma z przodu takie angel eyes jak bmw?


Nie wiem jak ten po FL ale ten którego posiadam ma tylko taką karbowaną obwódkę dookoła soczewki i nie jest to świecący ring jak w bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy mnie ten FL. Tak ciężko jest znaleźć różnice pomiędzy przed FL i po FL że rewelacja. A jako właściciel niespełna rocznego i30 przed FL nie chcę żeby już tak szybko był nowszy model zlosnik.gif I nie ma zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hyundai i30

wlot w zderzaku jak w focusie dołożyli i grill jak w nowych subarakach, a z tyłu zderzak jak w jedynce od BMW

to przed liftingiem był zdecydowanie oryginalniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę się przód zmienił a dokładniej zderzak, halogeny i grill. Lampy pozostały chyba te same.

> Z tyłu też minimalnie zmieniony zderzak

> Quote:

> on ma z przodu takie angel eyes jak bmw?

> Nie wiem jak ten po FL ale ten którego posiadam ma tylko taką karbowaną obwódkę dookoła soczewki i

> nie jest to świecący ring jak w bmw.

i kierunki są w lusterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Które w lusterkach były również przed FL tylko w dwóch najdroższych 2 wersjach wyposażenia.

No bo za takie miganie, nie przymierzając jak w "folkswagenie", to trzeba zapłacić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo cieszy mnie ten FL. Tak ciężko jest znaleźć różnice pomiędzy przed FL i po FL że rewelacja.

> A jako właściciel niespełna rocznego i30 przed FL nie chcę żeby już tak szybko był nowszy

> model I nie ma

dłuższy będzie o 3 cm od poprzedniej wersji i każdy będzie miał w podstawowej wersji "system start i stop"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dłuższy będzie o 3 cm od poprzedniej wersji i każdy będzie miał w podstawowej wersji "system start

> i stop"

Za ten system to ja dziękuję uprzejmie w swoim TD. Jest wystarczająco oszczędny żeby mu co światła silnika nie wyłączać i turbinki nie psuć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo cieszy mnie ten FL. Tak ciężko jest znaleźć różnice pomiędzy przed FL i po FL że rewelacja.

> A jako właściciel niespełna rocznego i30 przed FL nie chcę żeby już tak szybko był nowszy

> model I nie ma

Ale po co w ogole cokolwiek zmieniali? zlosnik.gif

Ja bym na ich miejscu wydal jedynie oswiadczenie.

"Wlasnie zrobilismy lifting. Wymienilismy 300 czesci.

Nad liftingiem przez 200 dni pracowalo 100 stylistow."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.