Skocz do zawartości

Wasze marzenia motoryzacyjne...


p31

Rekomendowane odpowiedzi

Gwiazda do miasta:

Mercedes-Benz-GLK_350_4MATIC_2010_800x600_wallpaper_04.jpg

...i na peryferie:

2010-Brabus-Mercedes-Benz-G-V12-S-Front-Angle-View-800x600.jpg

Na wycieczki coś większego:

Lincoln_Navigator.jpg

Odrobina wiatru we włosach na weekend

Green_Porsche_356_Speedster_RHD_(FP_2008).jpg

NV143554_1.jpg

...i marzenie (ściętej głowy) zlosnik.gif

051987.1-lg.jpg

A tak całkiem serio: jeśli chodzi o marzenia, to zawsze chciałem mieć Navigatora w poprzedniej budzie, Mercedesa G i Prosię 356 wink.gif Gdzieś tam jeszcze był Mustang i STi - ale wyrosłem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No marzenia masz wybujałe...

Harley - całkowicie realny

Starszy Navigator i G - również

GLK to żaden super-samochód, zwykłe podniesione kombi

"Marzenia" zaczynają się od Prosiaka którego trzeba by było sprowadzić i odrestaurować. Oryginalne w 100% rzeczywiście są drogawe wink.gif

O Brookland mogę zapomnieć ...chyba, że wygram w totka hehe.gif ...tak z 5 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem Ci że też chorowałem ... jestem wręcz wyznawcą tej marki ...

> ale ... PODOBNO przereklamowana

ja jestem wyznawcą tego modelu grinser006.gif

w jakim sensie przereklamowana? nie oczekuje tutaj możliwości subaru imprezy zlosnik.gif

6 dla mnie jest idealna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo nie ma nieskorodowanych bud cieniasów....

no właśnie wiem i dlatego moje marzenie nigdy się nie spełni. Czasami mi się śni, piękna żółta karoseria u mnie w garażu w ciepełku sobie czeka, aż przyjdę i zacznę składać całość kawałek po kawałku. Potem się kurde jednak budzę a obok żona i już jestem wku....ony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A pisałem parę lat temu, że - jeśli już musi być Stilo - to nie kupować wersji "zaślepka", tylko

> wziąć jakieś konkretniej wyposażone.

Dlaczego się ze mnie śmiejesz? grinser006.gif

some1 się śmiał, że nawet przeciwmgielnych nie mam sciana.gif

Mam głęboką ochotę zamienić Stilo na Stilo z pełnym wypasem,

ale żal mi silnika, którego nie katowałem nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To auto jest ... duuuużeeeeeee

> Combi często są zaniedbane. Co innego sedany - bardzo często są w naprawdę wielkim poszanowaniu.

Marzyć można... Lubię duże samochody. Aktualnie Volvo 940 i wcale nie uważam by był przesadnie duży 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Który owszem, też mi się bardzo podoba

Ja mam mieszane uczucia - gdyby nie te beznadziejne skrzynie biegów i masa, to byłby to bardzo fajny samochód. Ale GM nadal nie umie zrobić pojazdu z aluminium i nie ma dobrej skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam mieszane uczucia - gdyby nie te beznadziejne skrzynie biegów i masa, to byłby to bardzo

> fajny samochód. Ale GM nadal nie umie zrobić pojazdu z aluminium i nie ma dobrej skrzyni

> biegów.

No tak. Wizualnie mi się podoba, ale żeby go kupić to bez przesady zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak. Wizualnie mi się podoba, ale żeby go kupić to bez przesady

Silnik ma fajny - dużo mocy, kręci się wysoko i do tego mały i lekki. Także zawieszenie jest nieźle zrobione (szczególnie te amortyzatory z cieczą magnetyczną). Ale te skrzynie frown.gif Manual kiedyś próbowałem w Corvette - musiałbym jeszcze potrenować ciężary żeby z tym na codzień jeździć. A automat to szkoda wspominać bo to taki staroć że aż dziwne że go nadal montują zamiast kupić od Aisin'a czy też ZF'a coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie może być każde z zaprezentowanych tutaj ale: ja go nie tankuję za swoje ,ja go nie

> naprawiam za swoje, ja go nie ubezpieczam za swoje i nikt nie ma prawa mnie wywalić za

> kierownicy na fotel pasażera

Nie lubię być "użytkownikiem" - lubię być właścicielem. Czasy kiedy tatuś dawał na benzynę mi się już skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego się ze mnie śmiejesz?

Wcalę się nie śmieję, tylko pamiętam, jak się zastanawiałeś nad zakupem Stilo - i pisałeś, że wypasy niepotrzebne. biglaugh.gif

> Mam głęboką ochotę zamienić Stilo na Stilo z pełnym wypasem,

Byłaby to IMO operacja obciążona dużym ryzykiem. no.gif - przynajmniej ja bym sobie dał spokój z takimi zamianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubię być "użytkownikiem" - lubię być właścicielem. Czasy kiedy tatuś dawał na benzynę mi się

> już skończyły.

W mojej pracy jestem właścicielem 46 pojazdów z silnikami V12 wspomaganych sprężarką o symbolicznej pojemności 38,888 litra. Nie tankuję ich za swoje, nie naprawiam za swoje i za swoje nie ubezpieczam. Więc jednak tak można cfaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W mojej pracy jestem właścicielem 46 pojazdów z silnikami V12 wspomaganych sprężarką o symbolicznej

> pojemności 38,888 litra. Nie tankuję ich za swoje, nie naprawiam za swoje i za swoje nie

> ubezpieczam. Więc jednak tak można

Właścicielem czy użytkownikiem? cfaniaczek.gif

Bo jeśli właścicielem, a jak nie tankujesz, nie naprawiasz i nie ubezpieczasz za swoje

to widzę tylko jedną możliwość- że jesteś złodziejem icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marzenie zrealizowane, nietuzinkowe auto budzące skrajne emocje spełniające role auta na codzień.

> Marzenie do zrealizowania przy 6 w totku

> i kilkanaście innych z plakatów nad łóżkiem

Ten XM stoi w warsztacie na alejach jerozolimskich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego się ze mnie śmiejesz?

> some1 się śmiał, że nawet przeciwmgielnych nie mam

> Mam głęboką ochotę zamienić Stilo na Stilo z pełnym wypasem,

> ale żal mi silnika, którego nie katowałem nigdy.

To zacznij go katować, nie będzie ci żal zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.