Skocz do zawartości

Fiat Freemont


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie zacne wozidlo. Widać, że fiat stara sie zmienic opinie kierowcow na temat swojej marki. Ze stylizacja nie jest zle, w ostatnich latach poszli mocno do przodu. Technicznie takze sie poprawili. Ale negatywne nastawienie ludzi do marki fiata mysle, ze pozostanie do kolejnego pokolenia, nie posiadajacego negatywnych doswiadczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg mnie zacne wozidlo. Widać, że fiat stara sie zmienic opinie kierowcow na temat swojej marki. Ze

> stylizacja nie jest zle, w ostatnich latach poszli mocno do przodu. Technicznie takze sie

> poprawili. Ale negatywne nastawienie ludzi do marki fiata mysle, ze pozostanie do kolejnego

> pokolenia, nie posiadajacego negatywnych doswiadczen.

ale zdajesz sobie sprawe ze to nie jest fiat tylko dodge ktoremu podmienili znaczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli miałbys wybrac powiedzmy dodga ze znaczkiem fiata (pomimo ze fiat zrobił postep w jakosci) a np. golfa (strzelam bo nie wiem która klase ma reprezentowac fremont, ale podejrzewam ze alternatywa dla golfa-o którym mozna psioczyc i którego tez nie jestem fanem, ale nie ukrywajmy jest wzorcem w swej klasie) co bys wybrał??

albo inaczej, masz do wyboru auto do bólu dopracowane albo auto które pretenduje do miana dopracowanego które wybierzesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo inaczej, masz do wyboru auto do bólu dopracowane albo auto które pretenduje do miana

> dopracowanego które wybierzesz??

Ludzie kupują fiaty, renówki czy inne citroeny i czymś też się kierują nie kupując "auta do bólu dopracowanego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zdajesz sobie sprawe ze to nie jest fiat tylko dodge ktoremu podmienili znaczki?

Tak i w tym porownaniu wybralbym fiata, ze wzgledu na to, ze jest bardziej popularna marka na naszym rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezeli miałbys wybrac powiedzmy dodga ze znaczkiem fiata (pomimo ze fiat zrobił postep w jakosci) a

> np. golfa (strzelam bo nie wiem która klase ma reprezentowac fremont, ale podejrzewam ze

> alternatywa dla golfa-o którym mozna psioczyc i którego tez nie jestem fanem, ale nie

> ukrywajmy jest wzorcem w swej klasie) co bys wybrał??

> albo inaczej, masz do wyboru auto do bólu dopracowane albo auto które pretenduje do miana

> dopracowanego które wybierzesz??

Zalezy jaka bylaby cena i jaka kwota bym dysponowal. Ale jezeli bylaby znaczaco nizsza i celowalbym wlasnie w tego typu auto to wybralbym fiata.

Ale jesli cena bylaby porownywalna raczej bym sie nie zdecydowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najtańszy freemont kosztuje 10 tysięcy euro więcej od najtańszego bravo (27k euro vs 17k euro)...

Hmm w przeliczeniu nieco ponad 100 tys zl.. Dosc sporo. Mysle, ze fiat rewolucji i przewrotu tym nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm w przeliczeniu nieco ponad 100 tys zl.. Dosc sporo. Mysle, ze fiat rewolucji i przewrotu tym

> nie zrobi.

Fjord , Renault , Sitrołen , Peżo , Fałwi - ZMIOTA GO Z RYNKU smile.gifhorse.gif

poza tym mozna sobie za smieszna kase sciagnac z USA rocznego DODGA waytogo.gif

Fiat strzela kolejny strzal w stope... NB sprzedaja tylko w PL , Nuovo Doblo to mega porazka tak cenowa jak i stylistyczna no.gif Z samej 500 i GP czy PE to raczej nie wyzyja no.gif

O sedici przez grzecznosci nie wspomne bo to gorsze i brzydsze SX4 z dwuletnia gwarancja no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poza tym mozna sobie za smieszna kase sciagnac z USA rocznego DODGA

To policz mi tą śmieszną cenę z kompletem opłat dla Dodge'a w segmencie D z wyposażeniem europejskim(ESP, >=7 poduszek).

> Fiat strzela kolejny strzal w stope...

Zgadzam się, jeżdżę Fiatami bo są ładne* czego o Remoncie nie powiem.

* I nie interesują mnie docinki, że dlatego, że nie stać mnie na Pantzerwagena ftedeiku. Porównując auta tego samego segmentu identycznie wyposażone, różnica jest pomijalna. Duże różnice w cenie dotyczą tylko najtańszych golasów.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To policz mi tą śmieszną cenę z kompletem opłat dla Dodge'a w segmencie D z wyposażeniem

> europejskim(ESP,

Sam se policz waytogo.gif

> Zgadzam się, jeżdżę Fiatami bo są ładne* czego o Remoncie nie powiem.

> * I nie interesują mnie docinki, że dlatego, że nie stać mnie na Pantzerwagena ftedeiku. Porównując

> auta tego samego segmentu identycznie wyposażone, różnica jest pomijalna. Duże różnice w cenie

> dotyczą tylko najtańszych golasów.

Roznica pomiedzy Caddy a Doblo z takim samym wypasem wynosila w 2007 roku 20 TYSIECY !!!

p.s. Fiat obecnie nie produkuje wozu ,ktory bylby w stanie mnie zainteresowac bo:

- nie maja SUVa - sedici to mikrus ,ktorego i tak lepiej kupic pod marka suzuki (przeglad po 75kkm , tanszy o stowkie w suzuki)

- nie maja Vana - nie maja i tyle no.gif

- nie maja dostawczaka - Nouvo Doblo = idiotyczna cena (na oziomie caddiego),pomniejszone wnetrzne (mam doblo z 2007 i moze z zewnatrz mniejsze ale w srodku duzo wieksze) , zepsuta tylna zawiecha (multilink = multikoszty ,szczegolnie vs RESOR!!!)no.gif a do tego zero szans z Berlingo/Partnerem

- Nuovo Bravo - najciasniejszy kompakt na rynku no.gif jak juz chce sie cos z palety Fiata to lepiej doplacic do Delty albo Giulietty smile.gif

- fiat ma tylko male auta - 500 idzie jak woda bo to lans na zachodzie a GP i PE sa poprostu tanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jak? Skoro powstają w tej samej fabryce, i róznią się nalepką,

> oraz oprogramowaniem Body Computera? No i lekko wnętrzem

Wnętrzem to się różnią głównie z powodu znaczka na kierownicy - nawet tapicerki są takie same (u Fiata w opcji skóra, w Suzuki brak). Większym prolemem jest np. brak ESP w połączeniu z silnikiem benzynowym w Suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zgodze się .... ja znalazłęm więcej różnic .... trzy

A czym jeszcze się różnią? hmm.gif Bo ja w zeszłym roku badałem trochę temat - porównywałem auta już po lifcie, Sedici Emotion z SX4 4x4 Prestige - na korzyść Fiata przemawiała wtedy dostepność ESP z silnikiem benzynowym, wykończenie nadwozia (plastiki do połowy drzwi zamiast listew - praktyczniejsze), za Suzuki przemawiały lepsze warunki gwarancji. Deska była w zasadzie identyczna (radio, panel klimatyzacji, kierownica, itd.). Tapicerka była okropna w jednym i drugim, ale różniły się między sobą tylko kolorem. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Głowy nie dam, ale zdaje się, że Fiat Remont ma być następcą Fiata Krowy czyli segment D, więc

> cena jak najbardziej odpowiednia.

> Pozdrawiam BAS

Imho ma być czym więcej. To następca ostatniego ulisse. Wymiary mają bardzo zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezeli miałbys wybrac powiedzmy dodga ze znaczkiem fiata (pomimo ze fiat zrobił postep w jakosci) a

> np. golfa (strzelam bo nie wiem która klase ma reprezentowac fremont, ale podejrzewam ze

> alternatywa dla golfa-o którym mozna psioczyc i którego tez nie jestem fanem, ale nie

> ukrywajmy jest wzorcem w swej klasie) co bys wybrał??

> albo inaczej, masz do wyboru auto do bólu dopracowane albo auto które pretenduje do miana

> dopracowanego które wybierzesz??

zdecydowanie Fiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie kupują fiaty, renówki czy inne citroeny i czymś też się kierują nie kupując "auta do bólu

> dopracowanego".

cena??

która do dnia dzisiejszego była nizsza??

jezeli cena bedzie podobna zdecydowanie kupia auto dopracowane niz to które pretenduje do jego miana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalezy jaka bylaby cena i jaka kwota bym dysponowal. Ale jezeli bylaby znaczaco nizsza i celowalbym

> wlasnie w tego typu auto to wybralbym fiata.

> Ale jesli cena bylaby porownywalna raczej bym sie nie zdecydowal

dokładnie o tym mowie, a pewnie bedzie podobna jak aut z ugruntowana pozycja na rynku, dlatego tez pomimo ze moze to byc dobre auto nie wroze mu przyszłosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cena??

> która do dnia dzisiejszego była nizsza??

> jezeli cena bedzie podobna zdecydowanie kupia auto dopracowane niz to które pretenduje do jego

> miana

jeżeli cena będzie podobna to będzie oznaczało, że jakość jest będzie podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Żeby nie zakładc nowego wątku:

wyposażenie:

freemnont.jpg

Siedziałem i macałem dzisiaj, wielka krowa, ale cena 123 tys za 2.0 MJ 140 KM tylko nie wiem czy to zwykły czy Urban bo nie zwróciłem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie zakładc nowego wątku:

> wyposażenie:

> Siedziałem i macałem dzisiaj, wielka krowa, ale cena 123 tys za 2.0 MJ 140 KM tylko nie wiem czy to

> zwykły czy Urban bo nie zwróciłem uwagi.

I z taką ceną Fiat pozostanie w ogonie sprzedaży. Za taką kwotę to można już przebierać w konkurecji. Włosi to po prostu mistrzowie łgania- coś niby tam poprawili i już wielki skok technologiczny, teraz startują z czymś co ma tylko pretendować do miana przemyślanego, dopracowanego produktu a będzie jak zawsze. Wszystkim proponuję kupić i się przekonać jak to ładnie będzie wyglądać- do momentu odbioru niestety- potem nastanie szara rzeczywistość a z nią wszelkiej maści niedouczone Mietki, Staśki i inne lebiody w ASO a FAP będzie zbywał was czymkolwiek się da jak napiszecie, że np. owszem siódmy rząd siedzeń się otwiera ale trzeba mooooocno je.nąć w wajchę. Za takie rozkosze wolałbym Chevy Orlando za ca. 70 kpln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie zakładc nowego wątku:

> wyposażenie:

> Siedziałem i macałem dzisiaj, wielka krowa, ale cena 123 tys za 2.0 MJ 140 KM tylko nie wiem czy to

> zwykły czy Urban bo nie zwróciłem uwagi.

Najdroższy w cenniku stoi 120990 2.0MJ 170KM... hmm.gif

http://www.fiat.pl/katalogi/fiat/Freemont/freemont_cennik_2011.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najdroższy w cenniku stoi 120990 2.0MJ 170KM...

> http://www.fiat.pl/katalogi/fiat/Freemont/freemont_cennik_2011.pdf

w takim razie ten na salonie musial mieć jakieś dodatki za opłatą, choć żadnych cudów w wypisanym wyp. nie widziałem (w porównaniu do ulotki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w takim razie ten na salonie musial mieć jakieś dodatki za opłatą, choć żadnych cudów w wypisanym

> wyp. nie widziałem (w porównaniu do ulotki)

wystarczy kilka podstawowych dodatków, jak np. lakier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być piękna następczyni Multipla, na bazie Bravo.

Jest kopia amrykańskiego klocka za kosmiczne pieniądze.

Croma przy nim byla super pięknym fiatem. Będzie jeszcze większa porażka niż przy Cromie. Chyba że wyskoczą z 30% rabatami..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże, przestronne auto. Cena do wzięcia, pewnie tak jak przy Cromie, Bravo -15% względem cennika. Za 85kzł u konkurencji będzie ciężko coś znaleźć, chyba, że full wypas Dustera zlosnik.gif

Jedyny mankament.... to Fiat... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Duże, przestronne auto. Cena do wzięcia, pewnie tak jak przy Cromie, Bravo -15% względem cennika.

> Za 85kzł u konkurencji będzie ciężko coś znaleźć, chyba, że full wypas Dustera

> Jedyny mankament.... to Fiat...

No, ale to nie jest fiat. Znaczek Cię tak razi czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.