Skocz do zawartości

jaki to model?


Rekomendowane odpowiedzi

> dzieki za szybka odpowiedz..

> ojciec takim jezdzil (i wieloma innymi..)

> chetnie bym cos takiego nabyl..ale na allegro same szroty niestety...

Ostatnio miałem propozycję zakupu takiej jawy w stanie niezłym - w domu mam fotki - za ok. 1200zł. Jak chcesz, mogę spytać, czy się sprzedała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawda ? Też lubię takie foty

Kiedyś to standard - fotka przy własnym pojeździe, jakikolwiek bym on nie był. grinser006.gif

Mam zdjęcie wuja (brata mamy) przy "fumie", zdjęcie dziadka z drugim bratem mamy (jeszcze za dzieciaka) z kolei na... koniu... hehe.gif

Moja Basia ma ze Swojej rodziny - wuj przy moskwiczu, jeszcze tym "okrągłym". To był wtedy kozak. grinser006.gif

Ba, jeszcze parę lat temu, jak żyła babcia mojej Basi, odwiedziliśmy ją za Opocznem i chciała zdjęcie z nami. OK, nie ma sprawy, ale gdzie?

No jak to - przy samochodzie... rotfl.gif

Jeździłem wtedy espero. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc u rodziców przeszperałem im zdjęcia. Szukałem konkretnych - takich, na których są pojazdy z dawnych lat. Mam kilka fotek ojca z jego Junakiem - wtedy nowym, kilka z maluchami, ładą - muszę zeskanować wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio będąc u rodziców przeszperałem im zdjęcia. Szukałem konkretnych - takich, na których są

> pojazdy z dawnych lat. Mam kilka fotek ojca z jego Junakiem - wtedy nowym, kilka z maluchami,

> ładą - muszę zeskanować

mam wujka, który zawsze jak opowiada historie z lat wcześniejszych zaczyna: "Jak miąłem ..... to" w kropki wstawia swoje wozidła SHL/WSK/Syreny/Maluchy/Skoda/UNO/Renault

Co najważniejsze: nie pamięta dokładnych dat zdarzeń, ale doskonale pamięta przedziały czasowe posiadania owych wehikułów smile.gif

Fotki też w ten sposób robi, żeby zawsze były widoczne jego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisz jeszcze gdzie to i wrzuc zdjecie wspolczesne, najlepiej z tego samego ujecia

A może podwieścić jeden temat tylko na takie zdjęcia bez zbędnej dyskusji ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do czasu; u nas też był, i to duuuży, przy ul. Jurowieckiej, a teraz nie ma niczego - jak to pewien

> białostoczanin przewidział.

niewydajemisie 270751858-jezyk.gif Dopiero co zrobili jego remont, stąd sądzę, że jego istnienie na razie nie jest zagrożone ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.