Skocz do zawartości

lata 90-00, popularne RWD w cenie do 8 tysiecy...


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

> Szanuje Twoje pozytywne zakrecenie, ale niestety to bedzie moje jedyne auto do poruszania sie na

> codzien..

aaa myślałem że zabawka ino, w takim razie 535 to głupi pomysł bo trochę wciąga noPb zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szanuje Twoje pozytywne zakrecenie, ale niestety to bedzie moje jedyne auto do poruszania sie na

> codzien..

e28 może do tego celu nadawać się, ale trzeba znaleźć w miarę zadbany egz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aaa myślałem że zabawka ino, w takim razie 535 to głupi pomysł bo trochę wciąga noPb

Szwagier miał zagazowane e28 525 i dobrze sprawowało się. Jeździł nim kilka lat jako jedynym autem w rodzinie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szwagier miał zagazowane e28 525 i dobrze sprawowało się. Jeździł nim kilka lat jako jedynym autem

> w rodzinie

nie musisz mi tego tłumaczyć ale jest jedno ALE - auto musi być albo zadbane albo trzeba będzie sporo włożyć kasy. Wiem co mówię bo właśnie odremontowałem zawieszenie i hamulce w bliźniaczym E12 - na same części w ASO poszło finalnie 3200zł (a zamienników niektórych częsci po prostu nie ma - np tuleje przedniej i tylnej belki). Oprócz tego trzeba było czyścić zasyfiony zbiornik paliwa i zmienić pompe. To tak na "dzień dobry" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie musisz mi tego tłumaczyć ale jest jedno ALE - auto musi być albo zadbane albo trzeba będzie

> sporo włożyć kasy. Wiem co mówię bo właśnie odremontowałem zawieszenie i hamulce w bliźniaczym

> E12 - na same części w ASO poszło finalnie 3200zł (a zamienników niektórych częsci po prostu

> nie ma - np tuleje przedniej i tylnej belki). Oprócz tego trzeba było czyścić zasyfiony

> zbiornik paliwa i zmienić pompe. To tak na "dzień dobry"

Jemu fartnęło się, bo przez kilka lat nie dołożył do auta nic poza instalacją gazową i sporadyczną wymianą oleju. Auto kupił od handlarza, który kupił je na jakiejś aukcji aut przejętych przez prokuraturę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma rację, jednakże skoro założyciela wątku nie będzie stać na utrzymanie Capri to co dopiero

> 944

Ano... poza tym po głębszym ogarnięciu ogłoszeń okazuje się, że za sprawny model trzeba dać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koniecznie spowolnilbym ja jeszcze automatyczna skrzynia.

> Parametry wersji manualnej na papierze (nie jezdzilem manualem) wygladaja przyzwoicie.

> Auto plynie. Ale koszty paliwa mnie odepchnely.

> Trzeba tez umiec dbac o blacharke.

i o silnik, tam sie pieprzy wszystko co mozliwe, popytaj maxita i gersia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oma, czy ściera mogą już mieć przerdzewiałe podwozie

podwozie z omegach nie rdzewieje.

za 10 000 spokojnie kupisz omege z konca 98-99 w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prostsze niz Ci sie wydaje

> Znalezc to pierwsza sprawa, druga to to utrzymac potem..

Ale z takim budżetem i z takimi założeniami znaleźć jakiś porzadny egzemplarz będzie niezwykle trudno. Niezaleznie od marki czy modelu.

Moim zdaniem pomysł pt. Subaru jest dobry, np. jakieś Legacy czy Outback.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód z RWD w tym limicie $ chyba najlepiej E36...???

> A może AWD ????

> http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-1-6-z-niemiec-niebieski-elektryka-i2004934236.html

A jak eksploatacyjnie wygląda takie subaru? Dużo pali takie 1.6 albo 2.0? Jakieś bolączki, ceny części? Niegłupio to wygląda nawet wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód z RWD w tym limicie $ chyba najlepiej E36...???

> A może AWD ????

> http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-1-6-z-niemiec-niebieski-elektryka-i2004934236.html

Nie z tym silnikiem. Nie jedzie to wcale. Lepiej już poszukać wolnossącej 2.0. Zawsze będzie deko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E32 - dużo łatwiej znaleźć w ładnym stanie niż E30/E34/E36

> i ma ocynk (w przeciwieństwie do pozostałych z tamtych lat)

> http://allegro.pl/bmw-750i-klasyk-wroclaw-i2007562022.html

Kiedyś taką sprezentuję ojcu... serduszka.gifslinka.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.