Skocz do zawartości

2013 Hyundai [...] -nastepne ladne coupe dla mas pracujacych


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec jest Ladies & Gents - Elantra Coupe - IThankYou.gif - oficialny debiut na 2012 Chicago Auto Show juz za pare tygodni, zrobione wg juz chyba tradycyjnego jezyka Hyundai - Fluidic Sculpture.

012013hyundaielantracou.jpg

022013hyundaielantracou.jpg

032013hyundaielantracou.jpg

052013hyundaielantracou.jpg

062013hyundaielantracou.jpg

072013hyundaielantracou.jpg

082013hyundaielantracou.jpg

092013hyundaielantracou.jpg

102013hyundaielantracou.jpg

112013hyundaielantracou.jpg

Source: Autoblog, Hyundai Car Forum

ikonka_photo2.gif: KGP Photography

I jak tu dzis nie kupic Hyundainiewiem.gif? lizak.gif?

A jak sie popatrzy na posty z AK z konca lat 90tych to "syf", obraza jedynej sluszenje D motoryzacjifly.gif[..] - 15 lat pozniej patrzac na to gdzie stoi Hyndai - smiley-sex011.gif kto dzis kogo270747800-sex.gifzlosnik.gif - EU moto, czy Hyundai EU motolizak.gifwink.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiec jest Ladies & Gents - oficialny debiut na 2012 Chicago Auto Show juz za pare tygodni,

> zrobione wg juz chyba tradycyjnego jezyka Hyundai - Fluidic Sculpture.

> Source: Autoblog, Hyundai Car Forum

> : KGP Photography

> I jak tu dzis nie kupic Hyundai? ?

> A jak sie popatrzy na posty z AK z konca lat 90tych to "syf", obraza jedynej sluszenje D

> motoryzacji[..] - 15 lat pozniej patrzac na to gdzie stoi Hyndai - kto dzis kogo - EU moto,

> czy Hyundai EU moto[...]

Fajny, tylko felgi wieksze bym wrzucil grinser006.gif

Ja tam do tej pory milo wspominam mojego Hyundia Pony 90'!!!

Z reszta jak bylem w SYD to widzialem kilka sztuk w swietnym stanieok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny, tylko felgi wieksze bym wrzucil

zobaczymy, zawsze na zywo jest ciut roznicyhmm.gif. IMVHO - i nie kazdy musi sie zgodzic mnie sie design Hyundai podoba - ale mogli by ciut poszczegolne modele rozroznicconfused.gif

> Ja tam do tej pory milo wspominam mojego Hyundia Pony 90'!!!

Excelwink.gif - wczoraj kolega z pracy sprzedal go jeszcze za $250hahaha.gif

Hyundai_Excel_LX_4dr_94-97_front.gif[/img]

> Z reszta jak bylem w SYD to widzialem kilka sztuk w swietnym stanie

To bylo auto na 5 latzlosnik.gif, teoretycznie, auto ktore mialo 3 lata/100 k km gwarancji od zderzaka do zderzaka - i kosztowalo 1/2 Toyota. Co ciekawe dolej te 3 letnie auta jezdzadrive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiec jest Ladies & Gents - oficialny debiut na 2012 Chicago Auto Show juz za pare tygodni,

> zrobione wg juz chyba tradycyjnego jezyka Hyundai - Fluidic Sculpture.

> Source: Autoblog, Hyundai Car Forum

> : KGP Photography

> I jak tu dzis nie kupic Hyundai? ?

> A jak sie popatrzy na posty z AK z konca lat 90tych to "syf", obraza jedynej sluszenje D

> motoryzacji[..] - 15 lat pozniej patrzac na to gdzie stoi Hyndai - kto dzis kogo - EU moto,

> czy Hyundai EU moto[...]

Hondą zalatuje hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiec jest Ladies & Gents - oficialny debiut na 2012 Chicago Auto Show juz za pare tygodni,

> zrobione wg juz chyba tradycyjnego jezyka Hyundai - Fluidic Sculpture.

> Source: Autoblog, Hyundai Car Forum

> : KGP Photography

Bardzo mi się to podoba, z jakimś ciekawym silniczkiem żeby był, czyli czymś większym niż 1,6 CVVT, bo to w i30 średnio jedzie i będzie fajnie zlosnik.gifok.gif

> I jak tu dzis nie kupic Hyundai? ?

> A jak sie popatrzy na posty z AK z konca lat 90tych to "syf", obraza jedynej sluszenje D

> motoryzacji[..] - 15 lat pozniej patrzac na to gdzie stoi Hyndai - kto dzis kogo - EU moto,

> czy Hyundai EU moto[...]

Czy ja wiem, sąsiedzi u mnie na wsi mają jeszcze Excela włąśnie, z początku produkcji jakoś, bo rejestracja z pierwszej połowy lat 90-tych, rudej nie widać, awarii malutko, żadnych poważnych, tylko pierdółki, a pojazd cały czas jeździ waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo mi się to podoba, z jakimś ciekawym silniczkiem żeby był, czyli czymś większym niż 1,6 CVVT,

> bo to w i30 średnio jedzie i będzie fajnie

niewiem.gif

> Czy ja wiem, sąsiedzi u mnie na wsi mają jeszcze Excela włąśnie, z początku produkcji jakoś, bo

> rejestracja z pierwszej połowy lat 90-tych, rudej nie widać, awarii malutko, żadnych

> poważnych, tylko pierdółki, a pojazd cały czas jeździ

co ciekawe wiekszosc ludzi, tych ktorzy maja jeden egzemplarz od nowosci to mowihmm.gif. Tak, jak mowie, wzail $250 za auto - az nie wierzylemlizak.gif. Malolaty kupily (16 lat i 9 miesiecy) na pierwsze auto001.gif, a jakie ucieszone bylyzlosnik.gif[...]. Jak go nie rozwala to jeszcze IMVHO pare ladnych lat pojezdzihmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W EU IMO nie bedzie. To jest elantra coupe?

ano, Elantra Koupzlosnik.gif

W EU bedzie i30 3D.

> Swoja droga bardzo ladne auto.

Oficjalnie wiadomo, ze ma byc wersja 3dhmm.gif?

BTW jak z obecnym - chyba 3 d nie maniewiem.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie podobne - to jest Elantra Coupe

To chyba jeden z niewielu przypadków gdzie 4d jest ładniejsze od 2d spineyes.gif

W sumie nie wygląda jakoś tragicznie, ale jest zdecydowanie za wysokie, przez co sylwetka zamiast być smukła zrobiła się jakaś taka bulwiasta hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO wyglada jak kupa

A ja wcale tak nie uważam i wcale nie dlatego że jeżdżę czymś podobnym od pół roku

285677405-100_8139.JPG

Stary slogan mówi, że o gustach się nie dyskutuje, bo wtedy ktoś mógłby np. powiedzieć, że jak kupa - to wygląda auto z logo z zieloną kurą.

post-8372-1435251522329_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ciekawe wiekszosc ludzi, tych ktorzy maja jeden egzemplarz od nowosci to mowi. Tak, jak mowie,

> wzail $250 za auto - az nie wierzylem. Malolaty kupily (16 lat i 9 miesiecy) na pierwsze auto,

> a jakie ucieszone byly[...]. Jak go nie rozwala to jeszcze IMVHO pare ladnych lat pojezdzi

Ależ się machnąłem, nie Excel, a Pony z początku 90s, piękny błękitny kolor zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Excel = Pony

To wyjaśnia, czemu te dwie nazwy mi pasowały rotfl.gif

Ale ten mojego sunsiada jest z tych starszych, bardziej kanciastych, niż ten zaprezentowany w wątku wink.gif

BTW. Czy już wiadomo jakie silniki i skrzynie tam umieszczą? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jest z tych starszych, bardziej kanciastych, niż ten zaprezentowany w wątku

chipsy.gif

Hyundai-Excel-X2-Manual-Sedan-1993-005.jpg

> BTW. Czy już wiadomo jakie silniki i skrzynie tam umieszczą?

Nieniewiem.gif. IMVHO to auto trafi do EU, bo jest globalizacjalizak.gif. U mnie raczej bedzie to 2.0l bo z takim i30 przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak tu dzis nie kupic Hyundai? ?

Normalnie. Wnetrza sa nadal bardzo koreanskie a wiec co najmniej krok za europejska konkurencja (jak nie 2 kroki). Powiedzialbym, ze jest to amerykanski poziom wykonczenia smile.gif

> A jak sie popatrzy na posty z AK z konca lat 90tych to "syf", obraza jedynej sluszenje D

> motoryzacji[..] - 15 lat pozniej patrzac na to gdzie stoi Hyndai - kto dzis kogo - EU moto,

> czy Hyundai EU moto[...]

Nie spieszylbym sie tak z tym. Wystarczy popatrzec na utrate wartosci - Korea jest tu nadal baaardzo slaba w porownaniu z EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Normalnie. Wnetrza sa nadal bardzo koreanskie a wiec co najmniej krok za europejska konkurencja

> (jak nie 2 kroki).

szczerzehmm.gif? IMVHO uwazam, ze np Korea jest lepiej wykonczona niz moja BMWhmm.gif. Przynajmniej nic nie trzeszczy po 30k kmpad.gif. Jesli chodzi o Q plastikowhmm.gif - kwestia dyskusujna IMVHO. 50-50 - zalezy co porownujemy. Np - tych ktorych nie widac to BMW IMVHO uzywa z jakiegos zdechlego smietnika - gdzie oprocz konkurencji Oscar-a jest conajmniej 10 smietnikowych kotowlizak.gif.

Oscar+Loves+Trash.png

Powiedzialbym, ze jest to amerykanski poziom wykonczenia

> Nie spieszylbym sie tak z tym. Wystarczy popatrzec na utrate wartosci - Korea jest tu nadal

> baaardzo slaba w porownaniu z EU.

tez nie,hmm.gif - wiadomo, ze beda roznice w sprzedazy w EU ale wezmy Hyundai i45 vs Passat:

Model 2010

Private Price Guide $21,100 - $23,600

* Trade In Price Guide $16,900 - $19,400

* Average Km 30,000 - 50,000

* Price When New $29,590*

Czyli z ok $30k zlecial na ok $20k jesli wyciagniemy przyblizona srednia z trade in vs sprzedaz prywatna. 66% wartosci zostalo.

teraz Passathmm.gif

Valuation Prices

* Private Price Guide $28,100 - $31,000

* Trade In Price Guide $23,300 - $26,200

* Average Km 30,000 - 50,000

* Price When New $38,990*

Cena zakupu +$10 k w goreno.gif. Utratahmm.gif tez ok 33% z ok $40k na powiedzmy $27k. Roznica IMVHO zadna.

Ciekawe jak to ma sie w EUniewiem.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No "nieco" inaczej Jednak w US czy OZ nie patrza na ta Koree az tak krytycznie. Tutaj patrza...

Popatrz - z moich lat w Tripoli - duzo Hyundai jezdzilo, niewiem.gif czy teraz, ale podejrzewaz ze dalej + Toyota kroluje.

Wiem IMVHO kwestia marketingu (i snobizmu marki)lizak.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myśle ze nie beda go sprzedawali w EU - na parkingu drzwi nie otworzysz.

Zobaczymyhmm.gif. Sadzielm, ze np Kia Optima do EU nie trafi z 2.4l silnikiem a tu prosze. IMVHO globalizacja i np polityka "One Ford" robi sie juz w kazdej drive.gif korporacji.

Popatrz, kto by pomyslal jeszcze 15 lat temu ze BMW bedzie np na export Made in USAzlosnik.gif, albo jeszcze lepiej Hynudai - Made in USApanic.gif.

Z innej strony - modelowo - Taurus/Mondeo - ta sama platformalizak.gif, Focus - na calym swieciepanic.gif - ja sie pytam co sie ze straym dobrym Ford Laserwink.gifhahaha.gif stalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz - z moich lat w Tripoli - duzo Hyundai jezdzilo, czy teraz, ale podejrzewaz ze dalej +

> Toyota kroluje.

Nie, absolutnie nie. Ludzie sie przekonuja powoli - duzo Korei jezdzi, co prawda wiecej Kia niz Hyundai ale zawsze. Tylko, ze to raczej wiekszosc ludzie co kupili i beda tym jezdzic dluuugo...wiec utrata wartosci po 3 latach im niestraszna.

> Wiem IMVHO kwestia marketingu (i snobizmu marki).

Raczej snobizmu ludzi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiec jest Ladies & Gents - Elantra Coupe - - oficialny debiut na 2012 Chicago Auto Show juz

> za pare tygodni, zrobione wg juz chyba tradycyjnego jezyka Hyundai - Fluidic Sculpture.

Fatalny design.

Ponadto uwazam, przednionapedowe Coupe powinny zniknac. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdecydowanie ladniejszy od Fabii :D

Z moich wszystkich aut tylko Scirocco bylo kupione ku uciesze oka.

Lanos, Fabia a teraz Civic byly po prostu dobrym biznesem.

CC to pierwsze auto, wiec trudno mowic o swiadomosci,

106 troche wtopa ale 318 jest zajebiste.

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.