Skocz do zawartości

Bezwypadkowy


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,że takie numery piętnowaliśmy tu już wielokrotnie.

Peugeot

Ale w tym wypadku albo handlarzyk nie wie zupełnie co sprzedaje albo skłamanie o bezwypadkowości to dla niego mniej niż splunąć.

Szlag mnie normalnie trafia.

W woli wyjaśnienia , 406 coupe z tego rocznika ma inną deskę, bez zaślepki, taka wychodziła do 1998r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ,że takie numery piętnowaliśmy tu już wielokrotnie.

> Peugeot

> Ale w tym wypadku albo handlarzyk nie wie zupełnie co sprzedaje albo jest skłamanie o

> bezwypadkowości to dla niego mniej niż splunąć.

> Szlak mnie normalnie trafia.

> W gwoli wyjaśnienia , 406 coupe z tego rocznika ma inną deskę bez zaślepki, taka wychodziła do

> 1998r.

zapewne taki bezwypadkowy, jak pierwszy właściciel smile.gif (czyli bezwypadkowy w Polsce)

Quote:

Samochód kupiony we Francji, 1 właściciel w Polsce.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapewne taki bezwypadkowy, jak pierwszy właściciel (czyli bezwypadkowy w Polsce)

Wiesz, skoro na zachodzie drogi lepsze, proszki do prania lepsze, cola lepsza, w ogóle społeczeństwo lepsze, to i wypadek na zachodzie lepszy. Dziadek rozbił jadąc do kościoła = i tak lepszy niż bezwypadek po Polaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest skłamanie o

> bezwypadkowości

?

> Szlak

szlag

> W gwoli wyjaśnienia

?

A tak w temacie, niestety takie rzeczy nie zawsze świadczą o bezwypadkowości... Ja w e60 wymieniłem teraz zderzak na poliftowy, stary był pekniety. Ktoś kto pozna, że jest inny zderzak powie, że bity w tył...

W praktycznie kazdym aucie, jakie miałem dawałem gadżety z nowszych wersji, jeśli tylko pasowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ?

> szlag

> ?

> A tak w temacie, niestety takie rzeczy nie zawsze świadczą o bezwypadkowości... Ja w e60 wymieniłem

> teraz zderzak na poliftowy, stary był pekniety. Ktoś kto pozna, że jest inny zderzak powie, że

> bity w tył...

> W praktycznie kazdym aucie, jakie miałem dawałem gadżety z nowszych wersji, jeśli tylko pasowały...

W tą stronę to rozumiem, ale zamienił byś ładną deskę na starszy typ z zaślepką na poduszkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ,że takie numery piętnowaliśmy tu już wielokrotnie.

> Peugeot

> Ale w tym wypadku albo handlarzyk nie wie zupełnie co sprzedaje albo skłamanie o bezwypadkowości

> to dla niego mniej niż splunąć.

> Szlag mnie normalnie trafia.

> W woli wyjaśnienia , 406 coupe z tego rocznika ma inną deskę, bez zaślepki, taka wychodziła do

> 1998r.

Pewnie tutaj takiej sytuacji nie ma ale jak nazwać taki samochód. Kumpla mama jechała jego stilo, wyjeżdżała z parkingu, zadzwonił jej telefon, zagapiła się i grzmotnęła w słup z cegły, który podtrzymywał bramę, prędkość żadna ale czujka zgłupiała i jaśka odpaliła, opócz jasia do wymiany błotnik, lampa, zderzak i kilka plastkików, Ubezpieczyciel walnął szkodę całkowitą więc go sprzedali jak był, handlarz wystawił potem jako bezwypadkowy... No i czy ten samochód był bezwypadkowy niewiem.gif

Tak samo ja mam ze swoim, walnąłem sarnę przy 140, poszła lampa, zderzak, ślizgi, błotnik i maska do wyklepania i szpachlowania. Wypadkowy czy bez wypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-318-d-skory-parktronic-bezwypadkowa-serwis-aso-i2100485381.html

Ja z kolei oglądałem tą perełkę- oczywiscie nic nie malowane, podszedłem i widze zacieki na tylnych drzwiach, błotniku, klapa się dziwnie otwiera, z drugiej strony tez drzwi tylne, tylny błotnik :/ A koles mi na to że to są stare naprawy, on sprowadził w całości więc nie ma nowych napraw i jest bezwypadkowa pod tym względem yikes.gif Żona spytała co za różnica czy nowe czy stare naprawy, nie potrafił odpowiedzieć.

Zresztą szukam auta juz jakis czas, również dla koleżanki, przeważnie z żoną i o dziwo ona sama pokazuje mi po tym czasie który element był malowany zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy ten samochód

> był bezwypadkowy

> Tak samo ja mam ze swoim, walnąłem sarnę przy 140, poszła lampa, zderzak, ślizgi, błotnik i maska

> do wyklepania i szpachlowania. Wypadkowy czy bez wypadek ?

Auta po kolizji grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bynajmniej

> A co to za nowa definicja bezwypadkowści?

"Wypadki komunikacyjne - zdarzenia w ruchu drogowym, w których uczestniczą pojazdy, kończące się ofiarami (nierzadko śmiertelnymi; w przypadku gdy nie ma ofiar w ludziach, a uszkodzenia są tylko materialne - taka sytuacja nazywa się kolizją). Często w wypadkach uczestniczą także piesi, rowerzyści i inni użytkownicy drogi."

"Kolizja drogowa - zdarzenie drogowe, w wyniku którego osoby w nim uczestniczące nie ponoszą śmierci ani nie doznają urazów, a szkodzie ulega jedynie mienie (np. samochód)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie tutaj takiej sytuacji nie ma ale jak nazwać taki samochód. Kumpla mama jechała jego stilo,

> wyjeżdżała z parkingu, zadzwonił jej telefon, zagapiła się i grzmotnęła w słup z cegły, który

> podtrzymywał bramę, prędkość żadna ale czujka zgłupiała i jaśka odpaliła, opócz jasia do

> wymiany błotnik, lampa, zderzak i kilka plastkików, Ubezpieczyciel walnął szkodę całkowitą

> więc go sprzedali jak był, handlarz wystawił potem jako bezwypadkowy... No i czy ten samochód

> był bezwypadkowy

> Tak samo ja mam ze swoim, walnąłem sarnę przy 140, poszła lampa, zderzak, ślizgi, błotnik i maska

> do wyklepania i szpachlowania. Wypadkowy czy bez wypadek ?

A w moim rower się odczepił w czasie jazdy z bagażnika.

Dach malowany i lekko szpachlowany.

Więc ani nie było wypadku, ani kolizji.

A jak komuś balkon spadnie na dach na parkingu?

To co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/bmw-318-d-skory-parktronic-bezwypadkowa-serwis-aso-i2100485381.html

> Ja z kolei oglądałem tą perełkę- oczywiscie nic nie malowane, podszedłem i widze zacieki na tylnych

> drzwiach, błotniku, klapa się dziwnie otwiera, z drugiej strony tez drzwi tylne, tylny błotnik

> :/ A koles mi na to że to są stare naprawy, on sprowadził w całości więc nie ma nowych napraw

> i jest bezwypadkowa pod tym względem Żona spytała co za różnica czy nowe czy stare naprawy,

> nie potrafił odpowiedzieć.

> Zresztą szukam auta juz jakis czas, również dla koleżanki, przeważnie z żoną i o dziwo ona sama

> pokazuje mi po tym czasie który element był malowany

Za te pieniadze, to raczej nierealne znalezc takie BMW w znosnym stanie...

Po co w ogole marnowac czas na najtansze egzemplarze z zagranicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał że jest bezwypadkowy czyli nie brał udziału zdarzeniu w którym były ofiary, ale nie napisał nic o bezkolizyjności grinser006.gif

może w wypadku nie brał udziału, ale skoro nic o kolizjach nie napisał więc w czym problem? może prawde napisał hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zresztą szukam auta juz jakis czas, również dla koleżanki, przeważnie z żoną i o dziwo ona sama

> pokazuje mi po tym czasie który element był malowany

Bo faceci z zasady nie rozróżniają kolorów(wiedziałeś, że istnieje kilkaset odcieni koloru zielonego?) a kobiety robią to bez problemów.

My potrafimy nauczyć się odróżniania odcieni lakieru samochodowego, ale za boga nie odróżnimy tych kolorów na kafelkach w łazience.

Kobiecie wystarczy pokazać o co chodzi i kobieta będzie dużo lepiej wychwytywać takie niuanse.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.