Skocz do zawartości

Kubica znowu na trasie :)


simon101

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

> Chłopak wraca do zdrowia i to najważniejsze - chociaż prawda taka, że tylko lub "aż" rajdy mu

> pozostały, F1 wg mnie nierealne.

z mojego punktu widzenia fajnie by było jakby jeździł w WRC a nie F1 - może ten fakt zawróciłby rajdy w PL na dobre tory i spopularyzował. Bo z F1 to w sumie co nam przyjdzie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z mojego punktu widzenia fajnie by było jakby jeździł w WRC a nie F1 - może ten fakt zawróciłby

> rajdy w PL na dobre tory i spopularyzował. Bo z F1 to w sumie co nam przyjdzie

Co z tego jak Robert tu jeździć nie zamierza bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z gwiazdami na pewno nie, ale proponowałbym Ci zapoznać się z nazwiskami, którzy sa tuż za nim w

> tabeli wyników i porównać liczbę km oesowych chociażby wurcami...

sam fakt ze to nie oni jezdzili w F1 a Kubica o czyms swiadczy wink.gif wystawiaja go do walki z kogucikami, mam nadzieje ze bedzie kiedys w formie startowac z najlepszymi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam fakt ze to nie oni jezdzili w F1 a Kubica o czyms swiadczy wystawiaja go do walki z

> kogucikami, mam nadzieje ze bedzie kiedys w formie startowac z najlepszymi

A co ma F1 do rajdów??... smile.gifsmile.gifsmile.gif Prosty przykład Raikonena, który

jeździł w F1, a w rajdach nie radził sobie w ogóle.

Konkurencja Kubicy nie jest na pewno światową czołówką, ale też i nie bandą

leszczeków, którzy całe życie jeździli w okół trzepaka... smile.gifsmile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam fakt ze to nie oni jezdzili w F1 a Kubica o czyms swiadczy wystawiaja go do walki z

> kogucikami, mam nadzieje ze bedzie kiedys w formie startowac z najlepszymi

Przecież to jest forma rehabilitacji... żeby organizm zaczął reagować na to do czego je przygotowywał tyle lat. Wynik nie jest ważny. Widać jak jeździ i dla mnie to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to jest forma rehabilitacji... żeby organizm zaczął reagować na to do czego je

> przygotowywał tyle lat. Wynik nie jest ważny. Widać jak jeździ i dla mnie to wystarczy.

oczywiscie i dlatego nie rozumiem podniecania sie przewaga przed kierowcami ktorych umiejetnosci sa daleko za Kubica, nawet gdy ten prowadzi jedna reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Robert Kubica na konferencji prasowej przed Rallye du Var: Nie mam celu, jeśli chodzi o wynik. Jestem tu trzeci raz, ale 80-90% odcinków specjalnych to dla mnie nowość, bo poprowadzone są w drugą stronę. Praktycznie to nowy rajd. To dopiero mój drugi start w C4 WRC. Dwa lata temu jechałem Clio Super 1600 i było o wiele łatwiej. Byłem bardzo dobrze przygotowany i bardzo dobrze znałem samochód. Teraz jadę nowym dla mnie, bardzo konkurencyjnym autem. Przede wszystkim chcemy się dobrze bawić.


Źródło: KLIK smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Robert Kubica na konferencji prasowej przed Rallye du Var: Nie mam celu, jeśli chodzi o wynik.

> Jestem tu trzeci raz, ale 80-90% odcinków specjalnych to dla mnie nowość, bo poprowadzone są w

> drugą stronę. Praktycznie to nowy rajd. To dopiero mój drugi start w C4 WRC. Dwa lata temu

> jechałem Clio Super 1600 i było o wiele łatwiej. Byłem bardzo dobrze przygotowany i bardzo

> dobrze znałem samochód. Teraz jadę nowym dla mnie, bardzo konkurencyjnym autem. Przede

> wszystkim chcemy się dobrze bawić.

> Źródło: KLIK

no to życzymy mu dobrej zabawy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 10s na pięciominutowym odcinku

> Duża przewaga. Zwłaszcza, że odkurza trasę.

Quote:

Jeśli chodzi o Freddy'ego to nie będziemy się do niego porównywać, tym bardziej, że mieszka niedaleko jednego z OS-ów, więc drogi na pewno zna bardzo dobrze, więc raczej nie będziemy z nim walczyć. Chcemy pojechać swoim tempem.


zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.