Skocz do zawartości

2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Wlasnie Subaru B4 to jedyne Subaru jakie bym kupil

Obejrzałem to Legacy (bo tak to się w Europie nazywa) i chcę go.

Pragnę Legacy sedna/kombi z lat 2003-2009. To jest piękne, na zewnątrz

i wewnątrz. Diesel boxer, coś pięknego smile.gifcool.gifcool.gif Zadbane

egzemplarze na Allegro chodzą po 40-50 tys yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem to Legacy (bo tak to się w Europie nazywa) i chcę go.

> Pragnę Legacy sedna/kombi z lat 2003-2009. To jest piękne, na zewnątrz

> i wewnątrz. Diesel boxer, coś pięknego Zadbane

> egzemplarze na Allegro chodzą po 40-50 tys

Niestety to auto tylko wygląda fajnie. W środku jest ciasne i niewygodne.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie Subaru B4 to jedyne Subaru jakie bym kupil

Czas sie pospieszyc, poki jeszcze sazlosnik.gif. kumpel z pracy mial B4 GT, kupil nowa GT, w zeszlym miesiacu ...kupil B4 GT po 5 latach przerwy - mowi, ze bedzie trzymalwaytogo.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety to auto tylko wygląda fajnie. W środku jest ciasne i niewygodne.

hmm.gif - nie do konca sie moge zgodzic, fakt siedzenia moglby by byc ciut wygodniejsze, ale ciasnohmm.gif[...] nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - nie do konca sie moge zgodzic, fakt siedzenia moglby by byc ciut wygodniejsze, ale ciasno[...]

> nie

Stały obok siebie w salonie model 2009 i 2011. Jak się poprzesiadasz z jednego do drugiego to różnica jest ogromna. Nowy dużo większy wewnątrz.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem to Legacy (bo tak to się w Europie nazywa) i chcę go.

> Pragnę Legacy sedna/kombi z lat 2003-2009. To jest piękne, na zewnątrz

> i wewnątrz. Diesel boxer, coś pięknego Zadbane

> egzemplarze na Allegro chodzą po 40-50 tys

Chodza tez duzo taniej zlosnik.gif Ale fakt ze jest piekne. Kilka widuje na miescie. serce.gif

Nyomi_025.jpg

2007-subaru-legacy-spec-b-sti-best-fastest-legacy-spec-b-in-n-a-for-49-999_5942723.jpg

Niestety duzo wiecej widuje tego nowego modelu po 2009r - to jest tragedia no.gif

legacy11gt4.JPG

Jako ciekawostke powiem ze widuje na zywo takze wersje OUTBACK w nadwoziu sedan (czyli podwyzszone "uterenowione")

635_800px-05-07_subaru_outback_sedan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> Jako ciekawostke powiem ze widuje na zywo takze wersje OUTBACK w nadwoziu sedan (czyli podwyzszone

> "uterenowione")

MY2013 oficjalnie na dwoch rynkachzlosnik.gif China DM i OzDMlizak.gif. Ceny maja byc kiedy MY13 pojawi sie w Sierpein/Wrzesnien

2013-subaru-legacy-large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

> MY2013 oficjalnie na dwoch rynkach China DM i OzDM. Ceny maja byc kiedy MY13 pojawi sie w

> Sierpein/Wrzesnien

Na tym zdjeciu nawet fajnie wyglada. Ale jakies tanie niskie, zbyt nisko jak na Outback nono.gif

A wersji USDM nie bedzie? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stały obok siebie w salonie model 2009 i 2011. Jak się poprzesiadasz z jednego do drugiego to

> różnica jest ogromna. Nowy dużo większy wewnątrz.

A nie to zgodawaytogo.gif, B4 byla mniejsza, zwinna, sportowa, pieknalizak.gif, a to, to to cosfoch.gif[...]

Ale w tamtych latach byla porownywalna w klasieok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na tym zdjeciu nawet fajnie wyglada. Ale jakies tanie niskie, zbyt nisko jak na Outback

> A wersji USDM nie bedzie?

Do konca niewiem.gif, gdzies byl Press Release z Roo Oz ktory czytalem. Mowili, ze przez specyficzne drogi Outback sedan bedzie u mnie i w China ze wzgledu na podobne drogihmm.gif[...]

Bo to Libertyzlosnik.gif, ale juz po faceliftingu na MY2013 - przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie to zgoda, B4 byla mniejsza, zwinna, sportowa, piekna, a to, to to cos[...]

> Ale w tamtych latach byla porownywalna w klasie

Gdybym nie wsiadł do nowego modelu to może by mnie aż tak to nie uderzyło.

Ale oglądałem w kolejności tak:

- Insignia - raaany, takie duże auto a tak ciasno w środku: masakra

- Nowe Legacy - nooo, tutaj jest wystarczająco miejsca, tylko czemu to takie brzydkie?

- Stare Legacy - znów ciasno i do tego mniej wygodnie niż w Insignii

Wniosek: Auto powinno wyglądać z zewnątrz jak stare Legacy, wewnątrz jak Insignia, a mieć w środku rozmiary nowego Legacy.

zlosnik.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi troche zajęło zanim się przyzwyczailem do Ct200h, ale obecnie mi się bardzo podoba. Nawet bez

> F-Sport, choć ten ostatni dodaje fajne felgi.

Ja się tym przejechałem i jestem mocno rozczarowany. Hałasuje i nie jedzie.

Jak tak ma ta super hybrydowa technologia wyglądać to ja dziękuję. Wolę nawet diesla.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem to Legacy (bo tak to się w Europie nazywa) i chcę go.

To zobacz jeszcze OBK w lepszej wersji, choc nawet w standarcie jest duzo lepiej wyposazony niz std w Legacy.

> Pragnę Legacy sedna/kombi z lat 2003-2009. To jest piękne, na zewnątrz

> i wewnątrz. Diesel boxer, coś pięknego

Ja chyba tez go oczami kupowalem (choc troche i pozytywnymi opiniami) grinser006.gif, myslac, ze jest wielki, teraz po 5 latach uwazam, ze jest jednak ciasny w srodku tongue.gif, ale ma za to przepastny bagznik i nie chodzi tutaj tylko o litry wink.gif

>Zadbane

> egzemplarze na Allegro chodzą po 40-50 tys.

i takie dosc trudno znaleźć, nie ma tego duzo, ok polowa to auta z US, wiekszosc po duzych dzwonach, a reszta trzyma cene dosc mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdybym nie wsiadł do nowego modelu to może by mnie aż tak to nie uderzyło.

> Ale oglądałem w kolejności tak:

> - Insignia - raaany, takie duże auto a tak ciasno w środku: masakra

> - Nowe Legacy - nooo, tutaj jest wystarczająco miejsca, tylko czemu to takie brzydkie?

> - Stare Legacy - znów ciasno i do tego mniej wygodnie niż w Insignii

> Wniosek: Auto powinno wyglądać z zewnątrz jak stare Legacy, wewnątrz jak Insignia, a mieć w środku

> rozmiary nowego Legacy.

Tak jak pisze Ozi akurat tak porownywales, nowa generacja jest jednym z najwiekszych aut w klasie D, pod wzgledem miejsca w srodku (podobnie jak Insignia). Poprzednia generacja, jak wchodzila pod koniec 2003r, to byla powiedzmy przecietna w tamtych latach, jak porownasz sobie z Avensisne czy z Accordem (deko wiekszy) to miejsca jest podobnie.

Patrzac jednak z perspektywy dzisiejszego dnia to ma miejsca tyle co niejeden kompakt, czyli malo jak na klase srednia. Ma za to duza strefe zgniotu z przodu grinser006.gif jak i dosc przepastny bagaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wniosek: Auto powinno wyglądać z zewnątrz jak stare Legacy, wewnątrz jak Insignia, a mieć w środku

> rozmiary nowego Legacy.

Moim zdaniem auto powinno wyglądać z zewnątrz jak Ferrari 458, w środku jak Rolls Royce Ghost a mieć w środku rozmiary jak Chevrolet Suburban. Ale niestety tak się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z JDM, czyli wersja Global bedzie sie troche roznic[...], ale daje to pojecie mniej wiecej czego

> sie spodziewac[...]

Wersja global, zdecydowanie bardziej będzie nawiązywała do najnowszej Camry (fot), niemalże będzie jej miniaturką.

toyota-camry-2012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja global, zdecydowanie bardziej będzie nawiązywała do najnowszej Camry (fot), niemalże będzie

> jej miniaturką.

Bzzz, wersja global bedzie miala inna siatke grila[lizal] (jesli wierzyc JP forum). Przod bedzie ten sam co w Fielderlizak.gif

43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bzzz, wersja global bedzie miala inna siatke grila[lizal] (jesli wierzyc JP forum). Przod bedzie

> ten sam co w Fielder

Ja bym nie wierzyl JP forum, bo dla nich "global" to jest JPDM i USDM, no i Wy wink.gif

Euro-DM zawsze dostaje co innego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem auto powinno wyglądać z zewnątrz jak Ferrari 458, w środku jak Rolls Royce Ghost a

> mieć w środku rozmiary jak Chevrolet Suburban. Ale niestety tak się nie da.

Tylko że tak jak Ty napisałeś to się naprawdę nie da. A gdyby Subaru w końcu zatrudniło Włochów do projektowania stylistyki zamiast ciosać siekierą te swoje potworki to stworzyliby auto naprawdę bliskie ideałowi w swojej klasie.

smile.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym nie wierzyl JP forum, bo dla nich "global" to jest JPDM i USDM, no i Wy

> Euro-DM zawsze dostaje co innego

Tiazlosnik.gif - a jak sie EU Corolla rozni od JDM smirk.gif? Aaaa, nazywa sie Auriswink.gif

Owszem, hatch ma byc bardziej sportowy - podobny do Yaris. Premiera w 10/2012 u mnie - tj poczatek sprzedazy - z nieoficjalnych info wynika, ze sedan ma miec inny przod i tyle, hatch ma byc bardziej agresywny ale znow nie ma roznic miedzy JDM a Global.

Poczekamy - zobaczymylizak.gif - nie sadze zebym sie mylil (zbytniowink.gif) - jak tak to pub licznie odszczekamganja.gifzlosnik.gif

2013_toyota_corolla_spy_photos_02-0104-m:610x450.jpg

2013_toyota_corolla_spy_photos_01-0104-m:610x450.jpg

2013_toyota_corolla_spy_photos_03-0104-m:610x450.jpg

2013_toyota_corolla_spy_photos_04-0104-m:610x450.jpg

2013_toyota_corolla_spy_photos_05-0104-m:610x450.jpg

Czyli w hatch mozemy sie spodziewac takiego przodu IMVHOidea.gif

2013-Toyota-Corolla-Redesign-Front-Angle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jednak innego niz jak napisales "Przod bedzie ten sam co w Fielder"

Wersja numer dwa glosi (dwa powazne forum), ze USDM moze wygladac taklizak.gif:

2013-Toyota-Corolla-rear.jpg

2013+Toyota+Corolla+44.jpg

Ale - patrzac na koszta to raczej nie ma ani rak ani nog. Mozliwe jednak, ze beda oba modelelizak.gif [...]

Pozyjemy zobaczymy -zostalo 5 miesiecy, jak mowie, jak sie myle, publicznie odszczekam RunninDogSmiley.gifzlosnik.gif[...]

Raczej, przod Fielder niz to (jesli wersja ksiegowych sie sprawdzi)*

* abym sie mylilhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja numer dwa glosi (dwa powazne forum), ze USDM moze wygladac tak:

> Ale - patrzac na koszta to raczej nie ma ani rak ani nog. Mozliwe jednak, ze beda oba modele [...]

> Pozyjemy zobaczymy -zostalo 5 miesiecy, jak mowie, jak sie myle, publicznie odszczekam [...]

> Raczej, przod Fielder niz to (jesli wersja ksiegowych sie sprawdzi)*

> * abym sie mylil

Corolla na EU wyglądem będzie pomiędzy Aurion a nową Camry*.

To co pokazujesz na ostatniej foto to jakieś mody z Avensis są.

*też się nie upieram, bo foto nowej Corolli mam tylko w pamięci grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego bardziej podoba mi sie co zrobili z Aurion niz z Camry. roznice nie wielkie, ale IMVHO

> subtelne

Wyglądają te Toyoty jak Holdeny Commodore sprzed 10 lat. Liftingi polegają tylko na wymyślaniu coraz dziwniejszych otworów w zderzakach. A sylwetki dalej nudne.

crazy.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Corolla na EU wyglądem będzie pomiędzy Aurion a nową Camry*.

Kiedy premiera???hmm.gif

> To co pokazujesz na ostatniej foto to jakieś mody z Avensis są.

> *też się nie upieram, bo foto nowej Corolli mam tylko w pamięci

waytogo.gifzlosnik.gif[...] Jesli sie myle to publicznie odszczekamwink.gif, ba i kiedys piwo postawiezlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyglądają te Toyoty jak Holdeny Commodore sprzed 10 lat. Liftingi polegają tylko na wymyślaniu

> coraz dziwniejszych otworów w zderzakach. [...]

alez to nie jest liftingnono.gif[...] - przynajmniej wg TMCzlosnik.gif - to jest Aurion, jakze calkowicie inny model niz Camryhahaha.gif[...]lizak.gif[...]

Bo to nie ma byc ladne, ma byc tanie, proste - niezawodne, ot Corolla w wiekszym wydaniuganja.gif.

Tanie - naped na przod

Proste - V6

Niezawodne - Camry

Reszta jak styl pad.gif sie nie liczy[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alez to nie jest lifting[...] - przynajmniej wg TMC - to jest Aurion, jakze calkowicie inny model

> niz Camry[...][...]

Ahaaaaa... A ja głupi nie zauważyłem, że to zupełnie inne auto o niebanalnej i wyróżniającej się stylistyce.

hehe.gif

> Bo to nie ma byc ladne, ma byc tanie, proste - niezawodne, ot Corolla w wiekszym wydaniu.

> Tanie - naped na przod

> Proste - V6

> Niezawodne - Camry

Dlaczego tanie, proste i niezawodne nie może być ładne? Brzydkie się mniej psują czy jak?

> Reszta jak styl sie nie liczy[...]

A ja myślę, że prawdziwi styliści pobieraliby takie same pensje jak ci co są teraz. Lub można by wysłać zlecenie do studia Pininfariny, Giugiaro czy Bertone i dostać gotowe ładne autko.

No chyba że ograniczanie kosztów polegało na odkupieniu starej linii produkcyjnej Holdena i teraz na niej te Toyoty robią...

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ahaaaaa... A ja głupi nie zauważyłem, że to zupełnie inne auto o niebanalnej i wyróżniającej się

> stylistyce.

No cholera ja tez niezlosnik.gif, ale kazdy marketingowy swistek tak mowishhh.gif- BA! bylem wczoraj w salonie Toyota 100,000 km service i sprzedawca mi mowil "jak rozne jest Camry od Aurion"spineyes.gif. Dobry bylwink.gif - uwierzylemwink.gif - Camry byla biala, a Aurion byl czarnyhahaha.gif

> Dlaczego tanie, proste i niezawodne nie może być ładne? Brzydkie się mniej psują czy jak?

Bo ladne kosztuje, przetloczenia blach, wiecej materialu - a noz trzeba bedzie dac extra $5 kosztu -panic.gif. Wisz jaka to strata dla ksiegowychchaja.gif?!!!! 1,000,000 sztuk x $5 - cholera caly dzial wypiernicza na brukfoch.gif[...]

A takto siedzie taki i pierdzi w foteliklizak.gif[...]

Popatrzmy na Subaru Liberty B4, okna bez ramek, serduszka.gif, przetloczenia na dzrwiach, a tu generacja nastepna - ramki, drzwi proste jak z walcownipalacz.gif = ksiegowy sie cieszyclown.gif[...]

> No chyba że ograniczanie kosztów polegało na odkupieniu starej linii produkcyjnej Holdena i teraz

> na niej te Toyoty robią...

Nie daleko sa od siebiezlosnik.gif 738kmzlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No cholera ja tez nie, ale kazdy marketingowy swistek tak mowi- BA! bylem wczoraj w salonie Toyota

> 100,000 km service i sprzedawca mi mowil "jak rozne jest Camry od Aurion". Dobry byl -

> uwierzylem - Camry byla biala, a Aurion byl czarny

U Ciebie marketingowcy wmawiają ludziom że Skoda Superb to jest luxury car, więc ja nie jestem nawet zdziwiony.

hehe.gifhehe.gifhehe.gif

> Bo ladne kosztuje, przetloczenia blach, wiecej materialu - a noz trzeba bedzie dac extra $5 kosztu

> -. Wisz jaka to strata dla ksiegowych?!!!! 1,000,000 sztuk x $5 - cholera caly dzial

> wypiernicza na bruk[...]

> A takto siedzie taki i pierdzi w fotelik[...]

Z drugiej strony, skoro i tak mają zamiar sprzedać milion sztuk to może lepiej że tak wygląda? Milion ładnych i niebanalnych aut na drodze byłby nie do zniesienia.

shocked.gifwink.gif

> Popatrzmy na Subaru Liberty B4, okna bez ramek, , przetloczenia na dzrwiach, a tu generacja

> nastepna - ramki, drzwi proste jak z walcowni = ksiegowy sie cieszy[...]

Projektant też - narysował to pewnie w przerwie na lunch a potem wrócił do swojego Playstation.

hehe.gif

> Nie daleko sa od siebie 738km[...]

No widzisz - tak się ogranicza koszty! zlosnik.gif

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.