Skocz do zawartości

Grupa AUDI


Mareko

Rekomendowane odpowiedzi

zasadniczo jest tak - jak odpowiednia grupa ludzi skrzyknie sie i złożą wniosek to mogą im admini stworzyć kącik audi smile.gif

Ale jak dotąd wniosku nie było, wiec piszą sobie na kąciku VW - a i nawet tam ruch mały, bo jak wszyscy wiedza VW się nie psują zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy ja mogę poprosić o forum dla fiata 500?

A prosić możesz zlosnik.gif

Ja jednak ŻĄDAM wydzielenia kącika Audi zlosnik.gif

Niegodnym jest bym pytał "jak opróżnić popielniczkę w mojej A6", a zaraz obok miałby się pojawić temat "mój golf znowu nie dopalił - co się dzieje"

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego na tym forum nie ma osobnej grupy właścicieli AUDI ?

> Czyżby te auta nie były popularne ?

To moze polaczcie sobie skode,vw i audi w jeden VAG. Nie robcie burdelu takiego jak jest z fiatem gdzie kazdy model ma po dwa dzialy sciana.gif

Alleluja

Pozdro tdi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty tak na serio pytasz ?

Jak najbardziej na serio. Szukam po sieci jakiegos uporządkowanego forum dla audi ale jedyne co znalazlem to Audi Klub Polska ale tam nie ma podzialu na modele, tylko wszystko wrzucone do jednego wora. Ja potrzebuje info na temat Q5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak najbardziej na serio. Szukam po sieci jakiegos uporządkowanego forum dla audi ale jedyne co

> znalazlem to Audi Klub Polska ale tam nie ma podzialu na modele, tylko wszystko wrzucone do

> jednego wora. Ja potrzebuje info na temat Q5

Ucz się języków i informacji szukaj na zagranicznych forach. U nas jest syf i malaria, każdy pisze swoje żale. Jak miałem jakiś problem to zawsze z pomoca przychodziły zagraniczne fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego nie mamy kącika Ferrari, bo przecież to to samo co fiat, więc mozna na kąciku punto pisać

chwila, chwila ... ja mam seacine zlosnik.gif, niby też VAG. A na kompie jest napis MAGNETTI MARELLI (czy jakoś tak) proponuje połączyć kącik VAG'a z fiatowskimi 270751858-jezyk.gif. To jedna rodzina grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chwila, chwila ... ja mam seacine , niby też VAG. A na kompie jest napis MAGNETTI MARELLI (czy

> jakoś tak) proponuje połączyć kącik VAG'a z fiatowskimi . To jedna rodzina

To jakiś kundel, nie Seat! old.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A prosić możesz

> Ja jednak ŻĄDAM wydzielenia kącika Audi

> Niegodnym jest bym pytał "jak opróżnić popielniczkę w mojej A6", a zaraz obok miałby się pojawić

> temat "mój golf znowu nie dopalił - co się dzieje"

Dołączam się do żądań zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.