Skocz do zawartości

Jakie opony?Alternatywa dla YokoA539


brzosti

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Szukam jakiś opon do Seja 175/50 lub 175/60 R13

> Szukam czegoś tańszego niż YokoA539 ale żeby nie był to jakiś złom.

> Opona ma służyć do kjs'ów super os itp.

> Coś taniego a żeby było czym jeździć

nie ma, szukaj używanych yoko. To jak z korektorem, szkoda kasy, zmienie tarcze itp a i tak nic nie da kolego.

Tylko yoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma, szukaj używanych yoko. To jak z korektorem, szkoda kasy, zmienie tarcze itp a i tak nic nie

> da kolego.

> Tylko yoko

No wiem wiem że nie ma;p Miałem okazje troche pojeździć na yoko jakieś tam treningi ale widać różnice. No tylko ta kasa;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Szukam jakiś opon do Seja 175/50 lub 175/60 R13

> Szukam czegoś tańszego niż YokoA539 ale żeby nie był to jakiś złom.

> Opona ma służyć do kjs'ów super os itp.

> Coś taniego a żeby było czym jeździć

Tylko yoko, półśrodki w kjs-ach, sprintach czy superoesach nigdy za dobrze nie wyjdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może markgumy?

> Na Yoko nie jeździłem, ale markgum imo daje rade.

ja w końcu sobie przypomnisz drogę do mnie to dam Ci pojeździć

mam 3,5 roku i jestem bardzo zadowolony

jakiś czas temu obróciłem się na zakręcie ale wina była moja było za szybko wilgotny jeszcze asfalt i prawdopodobnie przyblokowało mi tylne jedno koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jeżdżę na 185/50/14

> jak na 13 do bierz na 50

Teoretycznie odpowiednim zamiennikiem do opony 155/65 jest 175/60 jest troszkę większa o 26mm a w 175/50 jest mniejsza o 83mm.

Nie wiem czy jest jakaś różnica w prowadzeniu. Ale chyba im niższa tym lepsza;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Odkopuję trochę

> Jeździł ktoś na nankang as-1? jest porównanie do yoko a539?

podbij do Kity, on ma takie założone !!! co do porównania może będzie miał rozeznanie...

sam szukam takich oponek tzn 175/50R13

PS na tablicy jakiś koleś wystawia za 1000 zeta Yoko... poszukaj, zastanów się czy ta oferta by Cię nie zadowoliła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odkopuję trochę

> Jeździł ktoś na nankang as-1? jest porównanie do yoko a539?

ciężko mi porównać bo yoko miałem dawno temu i były deko stare, więc i śliskawe, ale o nankangach AS-1 (u mnie 175/50/13) mogę mówić w samych dobrych słowach, a przynajmniej w porównaniu ze 165. Dobrze się spisują i na suchym, i co najważniejsze na mokrym (teraz czuje, że mogę szybko ruszyć i przewidywalniej wejść w zakręt) - mówię tu oczywiście o "sprawnej" jeździe miejskiej grinser006.gif (opony kupiłem nowe i mam je dopiero pierwszy sezon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markgum Colway C-1R (docieta jodełka na zewnatrz opony) pozrazka na mokrym.szybszy start brak trakcji, wejscie w zakret od razu cie miota nie wiadomo w ktora strone i czy przód czy tył ucieknie. Na suchym jako tako, piszczy jak głupia jak sie ja rozgrzeje to troszke trzyma ale rewelacji nie ma. SAm Przymierzam sie do Yoko albo Uniroyal Rainsport. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.