Skocz do zawartości

Polo R, 2.0 220KM


mrBEAN

Rekomendowane odpowiedzi

> nie ma problemu

> felgi powinny pasować - tylko musiałbyś sobie wziąć jakieś drugie na przód 2 sztuki

> lojalnie Cię uprzedzę że ostatnio wparłem E34 540i jeśli to daje jakiś obraz

> tak czy siak - jestem bardzo chętny z tym że musimy to raczej odłożyć na wiosnę, bo E12 jedzie

> teraz do blacharza na zimę na darcie wszystkiego i nowy lakier

> wiosna, gdzieś w połowie drogi? tylko gdzie?

Może tor Poznań ? Mam tylko jeden komplet felg niestety... Ale z oponami moge cos zakombinowac. Musial bys je zalozyc do siebie i potem z powrotem, mogę ewentualnie przysłać je wcześniej kurierem. Uprzedze Cie ze 540i wparlem jak miałem jeszcze 20 KM mniej w poprzedniej jedynce. Ja mogę choćby w przyszły weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może tor Poznań ? Mam tylko jeden komplet felg niestety... Ale z oponami moge cos zakombinowac.

> Musial bys je zalozyc do siebie i potem z powrotem, mogę ewentualnie przysłać je wcześniej

> kurierem. Uprzedze Cie ze 540i wparlem jak miałem jeszcze 20 KM mniej w poprzedniej jedynce.

> Ja mogę choćby w przyszły weekend.

tylko skąd ja wezmę takie felgi do BMW...

ale spoko, ja ewentualnie mogę założyć po prostu koła z E32 - tylko tam mam 225/16

może być i Poznań, ale tak czy siak wiosna bo ja jutro odbieram Wołgę i zostawiam E12 u blacharza i raczej nie chcę tego zmieniać w ostatniej chwili frown.gif

ale dziecko nie jestem, bardzo chętnie na wiosnę podskoczę jak będziesz nadal chętny, przy okazji pogadamy o audio a ja sobie zwiedzę Poznań zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko skąd ja wezmę takie felgi do BMW...

> ale spoko, ja ewentualnie mogę założyć po prostu koła z E32 - tylko tam mam 225/16

> może być i Poznań, ale tak czy siak wiosna bo ja jutro odbieram Wołgę i zostawiam E12 u blacharza i

> raczej nie chcę tego zmieniać w ostatniej chwili

> ale dziecko nie jestem, bardzo chętnie na wiosnę podskoczę jak będziesz nadal chętny, przy okazji

> pogadamy o audio a ja sobie zwiedzę Poznań

Ok. Ja na wiosnę miałem grzebać z powrotem przy silniku coby było ponad 300KM, ale specjalnie dla Ciebie poczekam do rozstrzygnięcia tematu, a tematy do gadki to sie myślę znajda niejedne grinser006.gif dobrze by było by to była w miare wczesna wiosna bo mam tylko zimówki tego samego producenta i modelu. Rozmiar opon to 205/16 (u mnie są 205/17 i mniejszych nie mogę założyć ). Po prostu daj znać jak będziesz gotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok. Ja na wiosnę miałem grzebać z powrotem przy silniku coby było ponad 300KM, ale specjalnie dla

> Ciebie poczekam do rozstrzygnięcia tematu, a tematy do gadki to sie myślę znajda niejedne

> dobrze by było by to była w miare wczesna wiosna bo mam tylko zimówki tego samego producenta i

> modelu. Rozmiar opon to 205/16 (u mnie są 205/17 i mniejszych nie mogę założyć ). Po prostu

> daj znać jak będziesz gotów.

nie chciałbym Ci być też żadną przeszkodą bynajmniej w niczym zlosnik.gif

ale w sumie rozwialibyśmy sporo wątpliwości, a auta na papierze z tego co patrzę wyglądają dość podobnie jeśli chodzi o czasy grinser006.gif

jak zrobisz 300KM to po prostu przyjadę Ładą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chciałbym Ci być też żadną przeszkodą bynajmniej w niczym

> ale w sumie rozwialibyśmy sporo wątpliwości, a auta na papierze z tego co patrzę wyglądają dość

> podobnie jeśli chodzi o czasy

Tzn ? Ile niby ma mieć twój wynalazek ?

> jak zrobisz 300KM to po prostu przyjadę Ładą

Spoko, poczekam na obecnym setupie lub jeśli nie będziesz miał nic przeciw zrobię go na 220 KM. lada to inna bajka. 270751858-jezyk.gif Poza tym jeszcze sie na sto proćent nie zdecydowałem na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn ? Ile niby ma mieć twój wynalazek ?

ale ile do ilu??

M535i ma 6,9s do 100

z tego co widzę Twój seryjnie podobnie.

mój jest lżejszy niż M535i

http://www.zeperfs.com/duel1800-2392.htm

> Spoko, poczekam na obecnym setupie lub jeśli nie będziesz miał nic przeciw zrobię go na 220 KM.

no problemo zlosnik.gif

> lada to inna bajka. Poza tym jeszcze sie na sto proćent nie zdecydowałem na zmiany.

mhm zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie masa podobna 1243kg, mocy mniej trochę 180-190KM czyli mniej więcej by się zgadzało.

> Ale będzie lanie, ajajajjaajajaj. Objechać 2 Bety marzenia każdego skodziarza

> Do zobaczenia Panowie

to ja przyjade 2 autami, bo to zawsze święta wojna była - Łada vs Skoda hehe.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam zamiar schudnąć A Ty masz wszystko fabryczne w aucie? Bo 100 kg lżej to sporo jest.

100% seria, 1243kg, 180KM.

Waga mniejsza ale auto słabsze no i ten felerny nieszczęsny FWD.

Nie martw się, jakoś to będzie bananaevil.gifdrive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ile do ilu??

> M535i ma 6,9s do 100

> z tego co widzę Twój seryjnie podobnie.

> mój jest lżejszy niż M535i

> http://www.zeperfs.com/duel1800-2392.htm

> no problemo

> mhm

A jak bym tym modelem przyjechał to tez byś nie miał nic przeciw?

http://www.zeperfs.com/duel4396-2392.htm zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak bym tym modelem przyjechał to tez byś nie miał nic przeciw?

> http://www.zeperfs.com/duel4396-2392.htm

ale po co, przecież swoim dasz radę zlosnik.gif

a mogę sobie wsadzić taką skrzynię do M30B35? zlosnik.gif

bo myślę że to głównie ona tutaj robi robotę, a nie zawias zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale po co, przecież swoim dasz radę

No bo wtedy byłoby idealne porównanie. Dokładnie ta sama moc, moment, masa. Ale spoko napisalem ze nawet moim dam radę więc jak sie cykasz to nie będę zmieniał auta.

> a mogę sobie wsadzić taką skrzynię do M30B35?

Nie ona. Czasy z manualem są w zasadzie identyczne.

http://www.zeperfs.com/duel4205-4176.htm (sprawdziłem tez osobiście )

Owszem trochę sie zyskuje na ilości biegów ale trochę traci na masie skrzyni i większych stratach mocy. Skrzynia zapewnia tutaj przede wszystkim świetna powtarzalnosc.

Ale jak chcesz to sobie ją wsadź. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem że jedziemy na suchym bez esp ?

Mi tam obojętne, teoretycznie powinienem dostać w d00pę w każdych warunkach,

a w praktyce różnice mogą być minimalne, sam jestem ciekaw.

Ja bez ASR śmiało mogę ruszać na suchym, bo koła popiskują, ale jedzie ładnie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi tam obojętne, teoretycznie powinienem dostać w d00pę w każdych warunkach,

> a w praktyce różnice mogą być minimalne, sam jestem ciekaw.

Oczywiscie ze bedą niewielkie. Wszyscy maja teoretycznie ok 7s do setki. Na lodzie my nie mamy z Tobą szans.

> Ja bez ASR śmiało mogę ruszać na suchym, bo koła popiskują, ale jedzie ładnie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie sobie patrzę

> I widzę, że kosmetyczne zmiany genreują u mnie lepszy czas 80-120 niż twierdzi katalog

najlepsze jest to że wg tego zeperfs moje BMW ma najlepszy czas 0-60 co jest totalnym zaprzeczeniem naszych wniosków z dyskusji (stare zawieszenie, wąskie opony, transfer masy) rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepsze jest to że wg tego zeperfs moje BMW ma najlepszy czas 0-60 co jest totalnym zaprzeczeniem

> naszych wniosków z dyskusji (stare zawieszenie, wąskie opony, transfer masy)

Po pierwsze to nie twoje BMW tylko M, po drugie masz wiecej mocy po trzecie masz silnik N/A - więc masz jeszcze wiecej mocy, po czwarte od porownywalnego mocowo 125i i tak dostajesz bęcki, po piąte zobaczymy w praktyce jak sprawa wyglada, bo zeperf to testy robione w bardzo rożnych miejscach i warunkach, czasem sporo odstajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze to nie twoje BMW tylko M, po drugie masz wiecej mocy po trzecie masz silnik N/A - więc

> masz jeszcze wiecej mocy, po czwarte od porownywalnego mocowo 125i i tak dostajesz bęcki, po

> piąte zobaczymy w praktyce jak sprawa wyglada, bo zeperf to testy robione w bardzo rożnych

> miejscach i warunkach, czasem sporo odstajace.

to nie M tylko M535i - a to różnica. Nie było E12 M-power zlosnik.gif Dopiero E28 miało odpowiednika M5 (obok E28 M535i które też istniało). A moje to swap z M30B28 na B35. To były czasy gdzie najszybszymi BMW były jeszcze Alpiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.