Skocz do zawartości

GP USA - dyskusja


murzynek

Rekomendowane odpowiedzi

> Najpierw Garfield II i Szklana pułapka II, potem powtórki kwalifikacji i wyścigu

> KLIK

> Na szczęście na żywo będzie w Polsat Sport Extra

abstrahując od tej dziwnej sytuacji warto zauważyć, że w ten weekend może rozegrać się decydujące starcie o mistrzostwo wink.gif

Forza Fernando wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw Garfield II i Szklana pułapka II, potem powtórki kwalifikacji i wyścigu

> KLIK

> Na szczęście na żywo będzie w Polsat Sport Extra

Uzasadnienie bardzo pokrętne spineyes.gif IMO uzasadnienie jest inne - "chcecie oglądać F1 kupcie dekoder Polshatu i na Polsat Sport Extra Super Mega Gold Exclusive Wypas HD + sobie obejrzycie na żywo. Jeśli zobaczymy że to przyciąga nowych klientów, to za rok wszystkie wyścigi na żywo tylko tak będziemy emitować". Bo jeszcze uwierzę, że kolejna emisja szklanej pułapki, przyciągnie więcej widzów niż F1 smile.gif Na pewno też całe dzikie tłumy będą oglądać retransmisję zważywszy na to, że wynik będzie już znany, a po drugie jeśli to się zacznie o 22:15, to się skońćzy tuż przed północą.

Zorganizowali przymusowy odpoczynek od Borówy wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uzasadnienie bardzo pokrętne IMO uzasadnienie jest inne - "chcecie oglądać F1 kupcie dekoder

> Polshatu i na Polsat Sport Extra Super Mega Gold Exclusive Wypas HD + sobie obejrzycie na

> żywo. Jeśli zobaczymy że to przyciąga nowych klientów, to za rok wszystkie wyścigi na żywo

> tylko tak będziemy emitować". Bo jeszcze uwierzę, że kolejna emisja szklanej pułapki,

> przyciągnie więcej widzów niż F1 Na pewno też całe dzikie tłumy będą oglądać retransmisję

> zważywszy na to, że wynik będzie już znany, a po drugie jeśli to się zacznie o 22:15, to

> się skońćzy tuż przed północą.

> Zorganizowali przymusowy odpoczynek od Borówy .

Skończył się Kubica, skończyły się dochody z reklam.

Proste.

Wracamy do czasów sprzed Kubicy, gdy F1 była na TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skończył się Kubica, skończyły się dochody z reklam.

> Proste.

> Wracamy do czasów sprzed Kubicy, gdy F1 była na TV4.

Kubica sie nie skończył chaja.gif On ma tylko przerwę 270751858-jezyk.gif

Oczywiście masz rację. Dochody z reklam spadły na pewno, bo nawet gdzieś widziałem info z liczbami, z któreo wynikało że spadła oglądalność. Mniejsza oglądalnosć, to mniejsze wpływy z reklam i trzeba na tym dorabiać inaczej, żeby się kalkulowało - np. przez pokazywanie na płatnej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie powiedział ostatniego słowa

> Fajnie by było, gdyby tak było. Wcale bym się nie zdziwił, jeśli F1 w 2013 byłaby w TV4.

A ja bym nawet wolal żeby było w TV4. Było bardziej kameralnie, cero cyrku, nie było żadnych przekładek relacji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opanuj sie troche. Każdy pilnuje własnego intersu. Ciesz się że wogle masz F1 w TV.

cieszyłem się w latach 90-tych jak w canal+ było 8 programów F-1 i transmisje były od pierwszego treningu a na konferencji prasowej po wyścigu skończywszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak szczerze, to abonament placisz?

a co ma abonament do polsatu czy tvn hmm.gif

co innego polsat cyfrowy

nie nie płacę bo tvp1, tvp2 i innego badziewia tvphd srade i tede nie oglądam

płacę abonament za cyfrę + biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw Garfield II i Szklana pułapka II, potem powtórki kwalifikacji i wyścigu

> KLIK

> Na szczęście na żywo będzie w Polsat Sport Extra

ogladam wlasnie II sesje treningowa.

Tor nie dosc ze sliski, na dokladke pierwszy zakret (roznica poziomu pomiedzy polami startowymi a szczytem tego zakretu to 41 m) jest slepy. Bedzie sie dzialo. spineyes.gifspineyes.gifspineyes.gif

Jak wczesniej wspomnialem, sliski tor: co chwila wyjazdy poza. zlosnik.gifzlosnik.gif

Czasy na poziomie 1:39:XXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przyciągnie więcej widzów niż F1 Na pewno też całe dzikie tłumy będą oglądać retransmisję

> zważywszy na to, że wynik będzie już znany, a po drugie jeśli to się zacznie o 22:15, to

> się skońćzy tuż przed północą.

> Zorganizowali przymusowy odpoczynek od Borówy .

A to tak ciężko jest "niedowiedzieć" się przez dwie godziny wyników wyścigu? Niedawno z powodu niedzielnego wyjazdu musiałem zadowolić się powtórką w poniedziałek wieczorem. Przez ponad dobę nie dotarły do mnie informacje, kto wygrał wyścig.

Dla mnie np godziny 22-00 są lepsze niż 20-22, bo po 20 kąpię dziecko i kładę je spać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to tak ciężko jest "niedowiedzieć" się przez dwie godziny wyników wyścigu? Niedawno z powodu

> niedzielnego wyjazdu musiałem zadowolić się powtórką w poniedziałek wieczorem. Przez ponad

> dobę nie dotarły do mnie informacje, kto wygrał wyścig.

> Dla mnie np godziny 22-00 są lepsze niż 20-22, bo po 20 kąpię dziecko i kładę je spać

Ja np. wczoraj nie zdążyłem na 20 i nie obejrzałem transmisji. Dotarłem o 22 na trwającą już retransmisję i obejrzałem przebieg kwalifikacji nie znając jeszcze ustawienia na starcie - też było fajnie. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uzasadnienie bardzo pokrętne IMO uzasadnienie jest inne - "chcecie oglądać F1 kupcie dekoder

> Polshatu i na Polsat Sport Extra Super Mega Gold Exclusive Wypas HD + sobie obejrzycie na

> żywo. Jeśli zobaczymy że to przyciąga nowych klientów, to za rok wszystkie wyścigi na żywo

> tylko tak będziemy emitować". Bo jeszcze uwierzę, że kolejna emisja szklanej pułapki,

> przyciągnie więcej widzów niż F1 Na pewno też całe dzikie tłumy będą oglądać retransmisję

> zważywszy na to, że wynik będzie już znany, a po drugie jeśli to się zacznie o 22:15, to

> się skońćzy tuż przed północą.

> Zorganizowali przymusowy odpoczynek od Borówy .

Kiedyś było tylko na C+ i jakoś narzekań nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to tak ciężko jest "niedowiedzieć" się przez dwie godziny wyników wyścigu? Niedawno z powodu

> niedzielnego wyjazdu musiałem zadowolić się powtórką w poniedziałek wieczorem. Przez ponad

> dobę nie dotarły do mnie informacje, kto wygrał wyścig.

> Dla mnie np godziny 22-00 są lepsze niż 20-22, bo po 20 kąpię dziecko i kładę je spać

ok.gif Dla mnie też. Spokojnie sobie po szklanej pułapce oglądne wyścig. A tak by było ciągle nad uchem "tata włacz mi bajkę". zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie też. Spokojnie sobie po szklanej pułapce oglądne wyścig. A tak by było ciągle nad uchem

> "tata włacz mi bajkę".

Ja na RTL-u na TV w PIP-e sobie włączę z szklaną pułapką 2 hehe.gifhehe.gif coby ne zatracić łączności z Polszmatem...

Emisja w internecie jest z kilu minutowym opóźnieniem... no i do tego jeszcze kilku minutowe opóźnienie lub raczej brak refleksu komentatorów w Poszmacie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ham goooni

> ciekawe czy zepsuje Vettelowi wyścig

Dogonił i przegonił ... Obaj byli szybcy, ale Hamilton szybszy ok.gif

No i tor pod koniec wyścigu wreszcie stał się przyczepny.

Alonso farciarz, ale i Massa ładnie pojechał.

Lotusy jakby trochę zawiodły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny tor, ale nawierzchnia nie nadaje się do jazdy.

To byl genialny wyscig. Duzo akcji poza strefa DRS. ok.gif

Szkoda tylko, ze ogladalem przekladany reklamami.

No i realizator nie pokazal wszystkiego. Do tej pory nie wiem jak Hamilton wyprzedzil Vettela.

Ale Sebastian sie ostro wk... Jak kojarze z wypowiedzi po wyscigu, na dublowanego Karthikeyana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To byl genialny wyscig. Duzo akcji poza strefa DRS.

Zgadza się, w zakrętach są miejsca do wyprzedzania - ale to może na razie wynikać z nieznajomości toru, co wykorzystują co sprytniejsi ok.gif

> Szkoda tylko, ze ogladalem przekladany reklamami.

> No i realizator nie pokazal wszystkiego. Do tej pory nie wiem jak Hamilton wyprzedzil Vettela.

> Ale Sebastian sie ostro wk... Jak kojarze z wypowiedzi po wyscigu, na dublowanego Karthikeyana.

Numeru z dublowanym nie widziałem, ale potem Hamilton bez problemów przegonił Vettela, a ten jakby zrezygnował z obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Numeru z dublowanym nie widziałem, ale potem Hamilton bez problemów przegonił Vettela, a ten jakby

> zrezygnował z obrony.

Nie za bardzo mógł się obronić-Ham utrzymał się blisko w zakręcie, potem DRS on... chyba nie miał kersu, bo narzekał coś potem do inżyniera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Numeru z dublowanym nie widziałem, ale potem Hamilton bez problemów przegonił Vettela, a ten jakby

> zrezygnował z obrony.

Nie miał nic po prostu do gadania. Zbyt duża różnica prędkości powodowała, że nie było sensu nic więcej robić.

KERS działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.