Skocz do zawartości

Popyt na paliwa spada


poziomek

Rekomendowane odpowiedzi

> Freemont

> Ja tam nadal uważam, że przy moich przebiegach nie opłaca mi się kombinować. Jakbym robił 5 tys,

> miesięcznie to bym pomyślał o dieslu, do LPG już mnie nikt nie zmusi

ja przy takich przebiegach sprzedalbym diesla i przezucilbym sie na lpg, do kolejnego diesla nikt mnie nie zmusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzisz, to być może jednak dobrze, że mam w domu dwa benzynowce i nie kombinuję

mam lpg , benzyne i diesla 270751858-jezyk.gif zgadanij ktory najtanszy w ekploatacji smile.gif)

1 lpg oczywiscie 2 benzyna 3 diesel 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to kto stoi w tych niekończących się korkach w godzinach szczytu?

Bogacze z domków. Się pobudowali w wichurach gdzie wrony zawracają a asfalt na noc zwijają. Autobus albo pociąg to marzenie. Nie masz auta jesteś uziemiony.

Mnie zawsze tyle samo pali zawsze za tyle samo tankuję. Za 50zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwne, bo ja jak jadę autostradą to spalam dużo mniej i suma summarum kosztowo wychodzi tak jakbym

> jechał przez wsie, zaoszczędzę czas, nerwy i klocki hamulcowe...

> ale ja autostradą jadę 90km/h i auto spala mi 5 litrów noPb

znam takich... najczęściej jada środkowym pasem, bo wtedy mają jeszcze po jednym wolnego pasa po bokach... szlag mnie trafia jak takich dziumdziów widzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Freemont

> Ja tam nadal uważam, że przy moich przebiegach nie opłaca mi się kombinować. Jakbym robił 5 tys,

> miesięcznie to bym pomyślał o dieslu, do LPG już mnie nikt nie zmusi

to lej i płać jak ten głupi... ja od lat jeżdżę na lpg i nikt mnie nie zmusi do jazdy na benie choć mnie stać... wole kase wydawać na co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to lej i płać jak ten głupi... ja od lat jeżdżę na lpg i nikt mnie nie zmusi do jazdy na benie choć

> mnie stać... wole kase wydawać na co innego.

Jesteś obryty w LPG, może znasz jakąś stronkę, gdzie jest zestawienie nowych samochodów, do których mozna montować gaz bez obaw o pad silnika? Mam na myśli najnowsze modle produkowane od4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak jest z ogrzewaniem zimą i klimatyzacją latem w silniku S&S gdy stoimy w korku na mrozie

> lub w upale latem? Działą klima czy ogrzewanie przy wyłączonym silniku?

silnik wyłącza się tylko jeśli komp uzna, że może. Jeśli np. klima działa na max to raczej się nie wyłączy. Testowałem to w Civicu z ciekawości. Przy włączonej klimie latem, po zatrzymaniu silnik się wyłączył, a za chwilę włączył ponownie, bo pewnie komp uznał, że temperatura zaczęła rosnąć (wiadomo, że klima wtedy nie działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bogacze z domków. Się pobudowali w wichurach gdzie wrony zawracają a asfalt na noc zwijają.

Mieszkam mniej więcej w takim miejscu, autobusy miejskie do nas "jeszcze" nie dotarły a PKS-y w ramach oszczędności własnych i gminy postanowiły zlikwidować 3/4 kursów.

Czy w obecnej sytuacji mogę się nazwać bogaczem? zlosnik.gif

nie do pomyślenia jest dla mnie to co się dzieje, wszak mamy XXI wiek, a do centrum dużego miasta (Gliwic) mam zaledwie 10km i muszę jeździć autem do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak jest z ogrzewaniem zimą i klimatyzacją latem w silniku S&S gdy stoimy w korku na mrozie

> lub w upale latem? Działą klima czy ogrzewanie przy wyłączonym silniku?

Zatrzymujesz auto- silnik się wyłącza ( chyba, że komputer nie pozwoli ). Wentylator staje. Wystarczy wcisnąć pedał sprzęgła i silnik się uruchamia ( wentylator też ). Jeśli nie ruszysz, to silnik już się sam nie wyłączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.