Skocz do zawartości

Auta do pizzeri 2szt


slawek_l_83

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie musi być tanio, dobrze itd...

Serwis w rozsądnej cenie, no i materiały eksploatacyjne tanie auto segmentu A wink.gif

Wymagania aut:

4-5 drzwi

benzyna (lubiąca gaz będzie dodatkowym atutem)

w rozsądnej cenie

Myślę nad pandą, i10, kia picanto, jakieś dalsze pomysły lub ewentualne gdzie najtaniej je wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie musi być tanio, dobrze itd...

> Serwis w rozsądnej cenie, no i materiały eksploatacyjne tanie auto segmentu A

> Wymagania aut:

> 4-5 drzwi

> benzyna (lubiąca gaz będzie dodatkowym atutem)

> w rozsądnej cenie

> Myślę nad pandą, i10, kia picanto, jakieś dalsze pomysły lub ewentualne gdzie najtaniej je wyrwać?

A po co 4-5 drzwi do rozwożenia Pizzy? cfaniaczek.gif

Wysyłacie jedzenie z ochroną? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moj rekord do koło 20 placków w aucie

43 pizze w seicento van zlosnik.gif

Jezeli chcesz kupic pracownikom takie auta to bardzo zly pomysl. Pracownik dostal nowa 600 Van i po pol roku samochod wygladal jak kibel, po kolejnym pol nie wiem jak ale uderzyl w cos i blok silnika pekl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 43 pizze w seicento van

> Jezeli chcesz kupic pracownikom takie auta to bardzo zly pomysl. Pracownik dostal nowa 600 Van i po

> pol roku samochod wygladal jak kibel, po kolejnym pol nie wiem jak ale uderzyl w cos i blok

> silnika pekl.

tez mam wrazenie, ze nowe to zly pomysl

najlepiej jakies Saxo 1.5D, Golf III 1.9D, Punto 1.1 + lpg, Golf II benz+lpg, Panda z LPG

bo jak nowe to ja bym widzial najlepiej poczciwa Pande Classic 1.2 z LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 43 pizze w seicento van

> Jezeli chcesz kupic pracownikom takie auta to bardzo zly pomysl. Pracownik dostal nowa 600 Van i po

> pol roku samochod wygladal jak kibel, po kolejnym pol nie wiem jak ale uderzyl w cos i blok

> silnika pekl.

Spokojnie jak się coś stanie to będą bulić - umowy są od tego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spokojnie jak się coś stanie to będą bulić - umowy są od tego

Jasne,jak chcesz wyegzekwować od pracownika zajechane zawieszenie,sprzegło... w przypadku gdy jednym smochodem jeździ kilka osób?

Nawet jak udowodnisz,że ten konkretny zepsuł to i tak nic mu nie zrobisz bo taki ziutek ma śmieszną podstawę i w momencie pociągnięcia do odpowiedzialności poprostu sobie pójdzie:)

Tak jak chłopaki napisali sc,panda,tico,micra,punto w gazie. kupisz taki samochodzik za 3tys(nie licząc pandy) i nawet jak zniszczą to nie żal.Co do awaryjności to zadbane sc 1.1 będzie chyba faworytem(miałem 2szt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie cenie wasze rady ale auta muszą być NOWE!

Gdyby nie koszty to dla mnie idealnym autem do rozwożenia Pizzy byłby Smart bo na osiedlach zawsze brakuje miejsc parkingowych, a w tej branży (z resztą jak w prawie każdej innej) czas to pieniądz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby nie koszty to dla mnie idealnym autem do rozwożenia Pizzy byłby Smart bo na osiedlach zawsze

> brakuje miejsc parkingowych, a w tej branży (z resztą jak w prawie każdej innej) czas to

> pieniądz!

za drogi to raz i ma mało miejsca grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym był za Fiatem Pandą poprzedniej gen, chyba najrozsądniejszy wybór. Ewentualnie Chevrolet spark może ?

A nie myślałeś nad autkiem z segmentu K? Do ewentualnego cateringu jak znalazł. Citroen Nemo/Fiat Fiorino/Peugeot Bipper ?

Albo nowa dacia sandero ? Za 36k masz już z fabrycznym lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.