Skocz do zawartości

Od jakiego auta moze byc ta lampa ?


mDziubek

Rekomendowane odpowiedzi

> No właśnie przyglądając się autom na mieście wydaje mi sie że ciężko taką lampę zbic o błotnik

> osobówki może autor watku podpowie jakie auto zostało uszkodzone ?? może to coś podpowie

a to zapomnialem powiedziec, ucierpial nissan pathfinder

mea culpa sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo nie, ale jest wgniecenie

daj za jakiś czas znać, czy nasze autokącikowe śledzctwo przyczyniło się do namierzenia sprawcy wink.gif

zagadka była przednia, nie nudziłem się przez ostatnie dni w pracy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to mial jeszcze wydatki co to za urlop

Jesteś dosyć aktywny w tym wątku, a nie pomagasz. Zachęcam Cię do niewypowiadania się już, jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lampa z RangeRovera nie ma 28cm wysokości raczej, chyba że od tego ostatniego, bo ten ma jak od

> ciężarówki...

Autokącik uznał że ma więc inaczej być nie może. old.gifwink.gif

Może to jest i od tego RRovera Sport... icon_rolleyes.gif

Nie chce mi się jechać do Ramsey do dealera a na wsi ludzie mają tylko LR3 i jednego Range ale nie sporta. Zobaczyłbym, jak wygląda te 28 cm wysokości lampy. To całkiem możliwe. Analizowałem przed południem zdjęcia zbitego klosza i muszę przyznać, że jedno potrzebowałbym jeszcze jednego zdjęcia, aby to ocenić.

PS: Ciągle mam wrażenie, że to pasuje, jak wół na malowane wrota. Proszę o zdjęcia poglądowe z konfrontacji biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Autokącik uznał że ma więc inaczej być nie może.

> Może to jest i od tego RRovera Sport...

> Nie chce mi się jechać do Ramsey do dealera a na wsi ludzie mają tylko LR3 i jednego Range ale nie

> sporta. Zobaczyłbym, jak wygląda te 28 cm wysokości lampy. To całkiem możliwe. Analizowałem

> przed południem zdjęcia zbitego klosza i muszę przyznać, że jedno potrzebowałbym jeszcze

> jednego zdjęcia, aby to ocenić.

> PS: Ciągle mam wrażenie, że to pasuje, jak wół na malowane wrota. Proszę o zdjęcia poglądowe z

> konfrontacji

no to się zdziwisz "niewierny Tomaszu" biglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm....

> ????? co myślicie?

> EDIT:

> Nabieram pewności

mnie jednak dalej nie pasuje... podobna ale jakby nie ta sama... chyba, że to jakaś podrubka/tiuningowana...

jedyne co mi w nich pasuje to lewa krawędź...

286755008-2008-land-rover-range-rover-sport-4wd-4-door-sc-tail-light_100274789_l.jpg

dobra cofam.... patrzyłem z innej perspektywy.... mlot.gif

jak przewrócę w pionie to pasuje waytogo.gif

zwracam honor pad.gif

post-57400-14352519486824_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie jednak dalej nie pasuje... podobna ale jakby nie ta sama... chyba, że to jakaś

> podrubka/tiuningowana...

> jedyne co mi w nich pasuje to lewa krawędź...

zdajesz sobie sprawe ze prawa lampa bedzie odwrocona o 180° ?

co wiecej wziales do porownania dół lampy a chodzi o bok lampy

to cos co jest na błotniku skromny.gif

ft6vt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślę, że zwycięzca powinien otrzymać w nagrodę ten uszkodzony fragment lampy

A pozostali w lampę wpysk.gif

Mam nadzieję,że samochod nie byl na rosyjskich tablicach i nie kierował nim smutny pan bez szyi. ooniee.gif

Powodzenia w dalszym postępowaniu. mlotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A pozostali w lampę

> Mam nadzieję,że samochod nie byl na rosyjskich tablicach i nie kierował nim smutny pan bez szyi.

> Powodzenia w dalszym postępowaniu.

Podpowiedz poszla na policje, ale na monitoringu nie bylo nic widac (takie mam info)

Auto jest juz w naprawie, zobaczymy z czyjego ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.