Skocz do zawartości

VW Passat - co to za linia?


przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Niespecjalnie się wyznaję, ale intryguje mnie linia passata jak pod poniższym linkiem:

Kliken machen

Trochę kojarzy mi się z mercedesem i zajedwabiście mi się podoba. Nowe paski to jakieś takie kanciaste są, za dużo prostych linii... hmm.gif

Tego, co powyżej, to jakoś niewiele jeździ po drogach. Gdybym, przykładowo, chciał kupić coś takiego, to o jaką linię pytać? Bo przeca nie chodzi o byle passata, ale takiego ładnego, konkretnego. wink.gif To jest pasek "CC"? Volkswagen to-to ciągle produkuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niespecjalnie się wyznaję, ale intryguje mnie linia passata jak pod poniższym linkiem:

> Kliken machen

> Trochę kojarzy mi się z mercedesem i zajedwabiście mi się podoba. Nowe paski to jakieś takie

> kanciaste są, za dużo prostych linii...

> Tego, co powyżej, to jakoś niewiele jeździ po drogach. Gdybym, przykładowo, chciał kupić coś

> takiego, to o jaką linię pytać? Bo przeca nie chodzi o byle passata, ale takiego ładnego,

> konkretnego. To jest pasek "CC"? Volkswagen to-to ciągle produkuje?

Passat CC. W środku dużo ciasniej niż w zwykłym.

http://www.volkswagen.pl/pl/modele/volkswagen-cc/gallery.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Passat cc

> jezdzi się fajnie ale :

> -wsiadanie/wysiadanie dla wyższej osoby słabe - kilkakrotnie przyłozyłem głową w linie dachu

> -auto 4 miejscowe

Hmm... Mam prawie 190 cm wzrostu, więc trochę lipa. sob.gif

No to co ciekawego by się znalazło w ramach:

- napęd 4x4

- silnik 250KM i więcej, takie z "żyłką sportową"

- automatyczna skrzynia

- używane, ale nie "zajechane" (powiedzmy do lat 5)

- przyzwoita ilość miejsca w środku i w bagażniku...?

No i auto możliwie niezawodne, niedrogie, bla, bla, bla... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm... Mam prawie 190 cm wzrostu, więc trochę lipa.

ja mam 182 i nie było komfortowe wsiadanie/wysiadanie ale musisz sam sprawdzić - pewnie to kwestia przyzywczajenia - ja mam cmaxa więc mam odruch wsiadania jak do żuka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne bo mój znajomy ma prawie 2m wzrostu właśnie sobie takie sprawił i nie narzeka na wsiadanie

> do środka

Kazdy jest inny, znam 2-dwu metrowcow ktorym styka auto segmentu B, a inni tylko w A8 sie mieszcza (juz nie wspomne, ze znalem typa, ktory zginal sie w pol, zeby do malucha wsiasc).

Jak jezdzilem Fabka i Lacetti to notorycznie glowe se obijalem w Lacetti, a niby wieksze od Fabki, widocznie mialem uraz do slupka/dachu w tym aucie rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm... Mam prawie 190 cm wzrostu, więc trochę lipa.

> No to co ciekawego by się znalazło w ramach:

> - napęd 4x4

> - silnik 250KM i więcej, takie z "żyłką sportową"

> - automatyczna skrzynia

> - używane, ale nie "zajechane" (powiedzmy do lat 5)

> - przyzwoita ilość miejsca w środku i w bagażniku...?

> No i auto możliwie niezawodne, niedrogie, bla, bla, bla...

S6 albo nawet RS6... grinser006.gif

http://otomoto.pl/audi-s6-s6-435-ps-lift-C28262198.html

Albo Volvo XC70

http://otomoto.pl/volvo-xc-70-t6-awd-C28015218.html

To wygląda ciekawie:

http://otomoto.pl/volvo-xc-70-t6-awd-faktura-vat-315-km-C27331511.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3.0 i +300KM do wolnych nie należą...

Problem tylko ze mną, że ja to lajkonik jestem. Takie audi s6 ładnie wygląda, ino do kościoła się tym nie jeździ, a że Polak potrafi, to równie dobrze mógłby złożyć to auto z dwóch innych i przystanku autobusowego. I jak to sprawdzić? Bo przebieg to już w ogóle nieistotny, na potrzeby kupującego to się i o pińcet tysięcy cofnie, a co tam... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Phaeton to jest stylistycznie najładniejsze nadwozie jakie wyszło

> spod igły VW... Majstersztyk, to jest ładniejsze nawet od Mazdy 6.

takk ale poczytaj o awaryjnosci tego krazownika grinser006.gif sasiad rodzicow mial (szpaner samochodwy) szybciutko sie pozbyl i kupil x6 grinser006.gif

mowil mi ze nie bylo miesiace zeby sie cos nie spier..... nie chodzi tu o jakies wahacze itp ale o elektronike elektryke smile.gif ale motorek mial ladny 5.0 w dizelku grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takk ale poczytaj o awaryjnosci tego krazownika sasiad rodzicow mial (szpaner samochodwy)

> szybciutko sie pozbyl i kupil x6

> mowil mi ze nie bylo miesiace zeby sie cos nie spier..... nie chodzi tu o jakies wahacze itp ale o

> elektronike elektryke ale motorek mial ladny 5.0 w dizelku

Akurat ten silnik to dość często już na gwarancji wymieniali grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.