Skocz do zawartości

Takie tam... pstryki Ładzianki


Rekomendowane odpowiedzi

> Dawno nic nie fociłem, nie wrzucałem... korzystając z chwili wolnego czasu zrobiłem parę

> pstryków kalkulatorem

jak nie lubie 2107 to ta Ci wyszła ok.gif

strach chyba tylko na tych RSach zostawić gdziekolwiek grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawie RSach

> Tył dystans, wywalić naklejki z szyb, wnętrze seria i jest kosa

Podpisuję się pod tym rencami i nomgamy.

Tył aż się prosi o dystans, zwłaszcza to widać na drugiej fotce.

Stickery koniecznie out bo trochę nie na czasie i tyle ok.gifok.gifok.gif

Generalnie zmiana koła in plus ok.gif Obyś tylko rotoru nie lakierował ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety repliki, więc szerszy parapet w grę nie wchodzi. Stickery wylecą przed sesją, ale o tym na razie shhh.gif Wnętrze jeszcze wymaga dopieszczenia, ale w zasadzie zostaje seria. Muszę tylko pomyśleć o audio. Reszta jak widać. Jest jeszcze trochę pierdół do ogarnięcia, ale to jak... wreszcie przyjdzie ta... blah.gif wiosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a z silnikiem coś zrobiłeś i zawieszeniem?

Nie. Silnik seria (ogarnięty, poza gaźnikiem, który mnie doprowadza do szału zlosnik.gif )

zawieszenie skrócone, utwardzone. Amory węgierskie sprężyny od kowala wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Silnik seria (ogarnięty, poza gaźnikiem, który mnie doprowadza do szału )

> zawieszenie skrócone, utwardzone. Amory węgierskie sprężyny od kowala

to podziałaj w tym kierunku, Łada potrafi da sporo satysfakcji z jazdy wbrew obiegowej opinii zlosnik.gif Zacząłbym od torsena z Rosji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest gdzieś jakiś opis twojej Łady a właściwie modyfikacji ?

> Jeśli nie ma mogłbyś skrobnąć coś na temat zmian .

> Kola ( jaki rozmiar itp , zawias )

Proszzzz...

TUTAJ FOTORELACJA Z ODBUDOWY

Koła Dare BBS - 15" 4x100, ET bodaj 22, ale nie dam głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to podziałaj w tym kierunku, Łada potrafi da sporo satysfakcji z jazdy wbrew obiegowej opinii

> Zacząłbym od torsena z Rosji

Dzisus... mechanicznie - odsilnikowo nie siedzę w temacie wcale. Wiesz odkręcić, wyczyścić i zakręcić, tudzież wymienić - jeszcze ogarniam, ale mechanika... niestety... a funduszy na zabawę brak... choć szczerze? Gdybym miał rzeźbić tutaj, wolałbym chyba kupić coś jeszcze devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawno nic nie fociłem, nie wrzucałem... korzystając z chwili wolnego czasu zrobiłem parę

> pstryków kalkulatorem

Aparat byś sobie sprawił, ew. poprosił jakiegoś kolegę o porządne zdjęcia grinser006.gif

Generalnie auto wygląda ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aparat byś sobie sprawił, ew. poprosił jakiegoś kolegę o porządne zdjęcia

> Generalnie auto wygląda

zlosnik.gif proszę jakiegoś kolegę ładnie zlosnik.gif u mnie w robocie same kamierzysty siedzą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile musiałbyś dostać, żeby trafiła do mnie??

> Jakiś czas temu widziałem Cię w SO na Staszica i jest kozak - wtedy było chyba bez zderzaków

Jak na razie bezcenna zlosnik.gif Ale kto wie, różnie się życie układa. Jakby coś - będziesz pierwszy w kolejce zlosnik.gif

Na Staszica to rzeczywiście szmat czasu. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałeś rację z tym klinem, wczoraj wymieniłem i co lepsze zajęło mi to może z 40 minut

zlosnik.gif widzisz zlosnik.gif mówiłem zlosnik.gif trochę cierpliwości i daje radę zlosnik.gif bez cudowania, grzania, smarowania... Najlepsze, że najbardziej cudują właściciele kanciaków, a tam jest jeszcze prościej, bo nie ma tego śmisznego rantu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.