Skocz do zawartości

Kupujemy fajny samochod z AK


Ref

Rekomendowane odpowiedzi

dynamiczny, z jajem, sporo zadbanych egzemplarzy, za 35k... w PL nie dostaniesz łatwo nic takiego, to nie ten rynek, albo coś mocnego starego typu bmw o którym pisałeś, a jak młodsze to coś pokroju clio, 207 w najlepszej wersji - i oczywiście jechać do sąsiadów DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bukowski czy C4 VTS ?

> VTSy 2.0 16v sa na otomoto w tym momencie trzy.

> I zaden z nich nie wyglada zachecajaco niestety.

Muzyka tu jeszcze nie było? Bo jakaś Xsara VTS z Pozen jest i na parę lat upalania zostanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poza tym ciekawe auta wymienione w zalozeniu, albo ~150-200 HH z FWD albo duzo grubiej bo 230 z

> RWD, mam koncepcje, wykupcie odrazu NNW na bogato

nie zrzędź grinser006.gif NNW to naciąganie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ma być do dojazdów do pracy a w weekendy do poszalenia sobie czy do stania w garażu i upalania

> na torze ? Bo to jednak różnicę robi.

Ma byc cywilem. zlosnik.gif

> Climatronic - koniecznie, czy chodzi o sam fakt istnienia klimy ?

Manualne 1.2.3. juz nie cieszy jak kiedys. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to idź po focusa i dupy nie zawracaj coś w ten deseń

> jakiś tekst

> pomijamy że to Radom

Dotychczasowe bezwypadkowe samochody, ktorymi sie zainteresowalem mialy.

1. Porysowany i polamany tylny oraz przedni zderzak + progi plastikowe w stanie agonalnym.

2. Przegnite niemalże na wylot tylne blotniki

3. Lakierowany prawy bok i grubosc lakieru na samochodzie okolo 250 mikronow.

4. Stluczke parkingowa, która uszkodziła też koło + urwany tylny zderzak.

Jesli tak wygladaja bezwypadkowe to jak wygladaja te, ktore nie maja zaznaczonej tej opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mówił, że będzie łatwo? zlosnik.gif

chyba, że sam udasz się na wycieczkę za Odrę albo tu na miejscu cierpliwie szukać i coś wydrapać wink.gifok.gif

chyba, że 145 KM z 2.0 Dziewczęciu wystarczą wink.gif łatwiej będzie ok.gif

Uwierz, że jak trzeba godnie pędzą hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Albo za Odrę i samemu szukać (także z lekka stłuczką), albo świeca w dłoń i uzbroić się w cierpliwość. Dwa, trzy miesiące jeżdżenia po kraju, może pół roku i znajdziesz. ;-)

Wiem z autopsji. Trzy auta kupowałem w przeciągu ostatnich 1,5r.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dotychczasowe bezwypadkowe samochody, ktorymi sie zainteresowalem mialy.

> 1. Porysowany i polamany tylny oraz przedni zderzak + progi plastikowe w stanie agonalnym.

> 2. Przegnite niemalże na wylot tylne blotniki

> 3. Lakierowany prawy bok i grubosc lakieru na samochodzie okolo 250 mikronow.

> 4. Stluczke parkingowa, która uszkodziła też koło + urwany tylny zderzak.

> Jesli tak wygladaja bezwypadkowe to jak wygladaja te, ktore nie maja zaznaczonej tej opcji ?

Standard zlosnik.gif Coś o tym wiem grinser006.gif

Tekst jednej ze sprzedającej osób na moje wskazanie rdzy nadkola, o której nie było mowy ani w ogłoszeniu ani podczas rozmowy telefonicznej: "Ale to jest rdza fabryczna" rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakosc plastiku na desce jest "dyskusyjna".

pokaż mi inne autko budżetowe, które ma taką stylistykę, aczkolwiek jak to mówią o gustach się nie dyskutuje

> Widocznosc, wyjdzmy z zalozenia, ze nie umiem sobie ustawic fotela ani lusterek. Absolutna porazka

tak jak pisali koledzy, do przodu i na boki super.

fotel ma naprawdę dużo regulacji, kierownica w dwóch płaszczyznach. mam 182 cm i nie mam problemu

> jest koniecznosc siegania daaaaaleko do tylu po pas

mnie nauczył jak sięgać po pas sprzedawca smile.gif

bierzesz go od dołu i zawsze sięgniesz, łapać od góry faktycznie jest ciężko

i chyba brakowalo mi uchwytu do zamykania

> dzwi.

nie kumam, przecież jest uchwyt

za proponowaną kaskę można kupić 155KM, albo 135KM i zawirusować.

w trybie D usztywnia Ci się kierownica i można dopiero wtedy jeździć smile.gif pozostałe tryby tylko do jazdy po parkingu do parkowania

osobiście dawno nie miałem w rękach tak dobrze leżącej kierownicy i tak dobrej pozycji do jazdy

ma kilka bolączek, tj zaje..ście niski zderzak, przez co przy progach muszę prawie stawać, ale poza tym daje radę

następna pewnie też będzie MiTo, no chyba, że jednak przekonam się do Julki smile.gif

i jeszcze jedno, bezramkowe szyby są cool smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli tak wygladaja bezwypadkowe to jak wygladaja te, ktore nie maja zaznaczonej tej opcji ?

mój mechanik jak mu powiedziałem kiedyś o lanosie że spoko jest ale był bity powiedział na to:

"Paaanie a który nie był"

za mało masz kasy na wycyckany egzemplarz, to moje zdanie, do 35 to możesz szukać dobrego auta klasy c ale nie na takim wypasie jak chcesz (szczególnie silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hm. Ale tego sie nie kupi. Poza tym 163 konie z 2.0T to taka mocno niewydymana moc.

Ale to silnik z potencjałem na więcej. Zestrojony dość łagodnie, mocno elastycznie.

> Szczegolnie jak da rade bez turbo zrobic 200 bez problemu.

Jak ktoś lubi wiertarki to i owszem. Turbina (do pewnego stopnia wysilenia silnika) daje jednak fajną charakterystykę. Wolę to niż max moment przy 5,5krpm, max moc przy 7krpm i totalne zero dołu. Przynajmniej w aucie do codziennej jazdy, a nie tylko na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to silnik z potencjałem na więcej. Zestrojony dość łagodnie, mocno elastycznie.

Elastycznosc sie robi zmieniajac biegi zlosnik.gif

> Jak ktoś lubi wiertarki to i owszem. Turbina (do pewnego stopnia wysilenia silnika) daje jednak

> fajną charakterystykę. Wolę to niż max moment przy 5,5krpm, max moc przy 7krpm i totalne zero

> dołu. Przynajmniej w aucie do codziennej jazdy, a nie tylko na tor.

Trzymam sie stwierdzenia o tym, ze to jednak niewydymane RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To znajdz taka krajowa w sensownym stanie

Tak samo trudne zadanie jak znalezienie Octavii RS w takim samym stanie.

A może nawet trudniejsze, bo chyba sprzedało się ich (Octavii) więcej niż Meganek, ale 2-gim/3-cim właścicielem to z reguły jest młodygniewnytrójpaskowy, dla którego to prawie to samo co jego marzenie, czyli Golf GTI. Nie powiem, żeby Meganka trafiała tylko do statecznych i doświadczonych głów rodzin... ale przynajmniej nie trafia do dresiarstwa.

Zresztą - tak jak przy dupowozach jestem zwolennikiem aut polskosalonowych (bo w sprowadzanych trupach trzeba za długo przebierać), tak po hot hatcha, wolałbym pojechać za Odrę. Osobiście pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak samo trudne zadanie jak znalezienie Octavii RS w takim samym stanie.

> A może nawet trudniejsze, bo chyba sprzedało się ich (Octavii) więcej niż Meganek, ale 2-gim/3-cim

> właścicielem to z reguły jest młodygniewnytrójpaskowy, dla którego to prawie to samo co jego

> marzenie, czyli Golf GTI. Nie powiem, żeby Meganka trafiała tylko do statecznych i

> doświadczonych głów rodzin... ale przynajmniej nie trafia do dresiarstwa.

> Zresztą - tak jak przy dupowozach jestem zwolennikiem aut polskosalonowych (bo w sprowadzanych

> trupach trzeba za długo przebierać), tak po hot hatcha, wolałbym pojechać za Odrę. Osobiście

> pojechać.

Tam clio sport ph2 kosztuje 10k Euro.

A e39 tez okolo 10k.

Nie wiem skad wzielo sie przekonanie, ze niemcy rozdaja fajne samochody za darmo.

Octavii RS jest duzo. Megane RS nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam clio sport ph2 kosztuje 10k Euro.

To tylko pokazuje, czym są sprowadzone takie, stojące u nas po 25-30kzł (już po opłatach i z marżą handlarza). A krajowe nie będą sporo droższe, bo się nie sprzedadzą... bo, "panie... sprowadzane są tańsze i lepsze i można przebierać". Ludzie w naszym kraju kupują nie samochody a marzenia i wyobrażenia o nich. Ale to już OT.

> A e39 tez okolo 10k.

> Nie wiem skad wzielo sie przekonanie, ze niemcy rozdaja fajne samochody za darmo.

Też nie wiem. Ale ja nigdzie nie pisałem o cenie. Ja dobrze wiem, że pewne auto będzie tam droższe niż u nas. Ale będzie po prostu w miarę pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak samo trudne zadanie jak znalezienie Octavii RS w takim samym stanie.

> A może nawet trudniejsze, bo chyba sprzedało się ich (Octavii) więcej niż Meganek, ale 2-gim/3-cim

> właścicielem to z reguły jest młodygniewnytrójpaskowy, dla którego to prawie to samo co jego

> marzenie, czyli Golf GTI. Nie powiem, żeby Meganka trafiała tylko do statecznych i

> doświadczonych głów rodzin... ale przynajmniej nie trafia do dresiarstwa.

> Zresztą - tak jak przy dupowozach jestem zwolennikiem aut polskosalonowych (bo w sprowadzanych

> trupach trzeba za długo przebierać), tak po hot hatcha, wolałbym pojechać za Odrę. Osobiście

> pojechać.

Az sprawdzilem na otomoto i w tej chwili jest jedno Megane z tym silnikiem i to w nadwoziu cabrio wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.