Skocz do zawartości

Yaris TS - zawracać sobie nim głowę?


Ancypankrator

Rekomendowane odpowiedzi

warto, ale znalesc dobry egzemplarz to masakra, szukalem dla mnie i zony ts i dalem sobie spokoj, tych aut jest zbyt malo i wiekszosc jest wybrakowana a to ma inny gril a to czegos brakuje....

ten z tego forum jest zajefajny na zywo wyglada lepiej.....

LINK

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego co wyczytałem na necie, to ogólnie autko warte polecenia ale problem jest ze znalezieniem dobrego egzemplarza. Tutaj niby problem jest rozwiązany, ponieważ auto sprzedaje w miarę dobry znajomy. Ciekaw jestem czy mojej serce.gif się spodoba jazda nim, bo np. moim Leonem jeździć nie lubi ze względu na zawieszenie, które jest dosyć twarde.

Czytałem na temat awaryjności i w większości opinii jest ok. Części w normalnych cenach. No zobaczymy.

PS. Ten TS z linka fajny. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Szukam mojej Yarka z silnikiem 1.3, ale ostatnio natknąłem się na w miarę pewnego TS-a i

> pomyślałem, że może lepiej tym się zainteresować bo wtedy i ja sobie pojeżdzę.

> W związku z tym pojawia się moje pytanie - czy warto?

> Rocznik to okolice 2002 - 2003.

> Pozdrawiam,

> Łukasz.

Jeśli będziesz jeździć poza miastem to nie warto. Lepszy będzie saxo/106

Poszukaj moich postów o ts. Chciałem kupić i odpuscilem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mojego mechanika mama jeździła 3 lata takim do pracy i spalanie miała mniejsze niż ja yarisem 1.3

> bo ona emerycko jechała. Bezawaryjne tylko z 200 km/h do zera słabo hamuje

yikes.gif

Że toto sie do 200 rozpędza?

Chyba już wiem czego będę szukał dla mojej mulher.gif jak zrobi prawko food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli będziesz jeździć poza miastem to nie warto. Lepszy będzie saxo/106

> Poszukaj moich postów o ts. Chciałem kupić i odpuscilem....

Miasto 80%, trasa 20% może nawet mniej...

De facto mój Leon jest na trasy (w mieście ten szmelc pali tyle, że hej jak się chce trochę agresywniej pojeździć sick.gif), ten byłby miastowy. zlosnik.gif

Ja dla siebie mam służbowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miasto 80%, trasa 20% może nawet mniej...

> De facto mój Leon jest na trasy (w mieście ten szmelc pali tyle, że hej jak się chce trochę

> agresywniej pojeździć ), ten byłby miastowy.

> Ja dla siebie mam służbowy.

Fajne, bezawaryjne, dosc dynamiczne i bardzo zwrotne auto, niestety bardzo nerwowe na nierownej drodze przez przesadnie twardy fabryczny zawias. Saxo/106 ma duzo bezpieczniejszy zawias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że toto sie do 200 rozpędza?

> Chyba już wiem czego będę szukał dla mojej jak zrobi prawko

Rozumiem, że baba Pandy 100HP nie chce? zlosnik.gif

Kuzynka mojej żony ma Lupo 1.4 16V 100KM.

Nie wiem czy to szybko jeździ, bo jechałem tym jako pasażer, a kierowca jechał spokojnie. Auto było całkiem przyjemne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba ją nie stać na takie dolewki oleju

Jesteś pewny że ta wersja silnika bierze olej? zlosnik.gif

Słyszałem, że żre tylko wersja 95KM z GP. 90KM z Bravo i 100HP z 500 i Pandy chyba nie niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś pewny że ta wersja silnika bierze olej?

> Słyszałem, że żre tylko wersja 95KM z GP. 90KM z Bravo i 100HP z 500 i Pandy chyba nie

1.4 100hp w pandzie 100hp pije olej w ponadnormatywnych ilosciach grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś pewny że ta wersja silnika bierze olej?

> Słyszałem, że żre tylko wersja 95KM z GP. 90KM z Bravo i 100HP z 500 i Pandy chyba nie

W jednym teście długodystansowym taka 1.4 z 500 się zatarła, więc lepiej niech bierze olej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupo tez swego czasu miałem okazje sie powozić ...w sumie fajne wozidełko ale nie jakieś super szybkie.. Choć wnętrze i komfort zdecydowanie lepsze niz w Yarisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.