Skocz do zawartości

Skoda Rapid w wersji Spaceback


MarCo

Rekomendowane odpowiedzi

> Dobrze, ze nie 100%

> Podchodzilem do Octy i nie uwazam za realne owe 30% (wiem nie umiem sie targowac). Choc fakt

> chcialem bide wersje za max 70tys, moze na mega wypasie i da sie te 30% urwac

Ja brałem Superba L&K więc jeden z najdroższych modeli Skody i upust jaki udało mi się wytargować to raptem 11% (plus 10% na części i usługi serwisowe dla wszystkich 4 Skód jakie mam w firmie). Nie wiem skąd kolega wziął te 30%, ale chętnie kupię nową Fabię z takim upustem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja brałem Superba L&K więc jeden z najdroższych modeli Skody i upust jaki udało mi się

> wytargować to raptem 11% (plus 10% na części i usługi serwisowe dla wszystkich 4 Skód jakie

> mam w firmie). Nie wiem skąd kolega wziął te 30%, ale chętnie kupię nową Fabię z takim

> upustem...

Rodzice kupując Octavke 2fl dostali upust ok 17% - jednorazowy zakup na osobę prywatną. Wystarczyło podzwonić do innych miast w promieniu 200km i przesłać im konfigurację... 30% to raczej dla floty, przy zakupie 100 sztuk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie zakupu superba - rabat jaki wycyganilem to 18 % od cennika z rabatami od importera za druga skode i znizka na ksiedza. wydaje sie ze osiagnalem dno i glebiej z upustem zejsc sie nie da. no moze z tysiac wiecej ale chcialem kupic auto w poblizu miejsca zamieszkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Produkty skody szału nie robią ale mogą się podobobać i są w miare solidne

> A to na nasze warunki duży plus !

Zgadzam się. Nie neguje Skody. Osobiście w segmencie C uważam że Octavia to jedna z ciekawszych propozycji szczególnie najnowsza wersja gdzie proporcje są już lepiej zachowane niż w poprzednim modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapakuj do golfa rodzine na wyjazd nad morze a potem pomysl ze moglbys jechac octavia moze

> zauwazysz wreszcie blad w swoim rozumowaniu

Raz w roku na wyjazd na wakacje zapakuje się i do tego Golfa, ale za to przez cały rok nie będę musiał jeździć Skodą hehe.gif. Można też iść takim tokiem rozumowania grinser006.gif. Na wakacje zabiera się zawsze tyle, ile wejdzie do samochodu. Czy to jest Panda, czy Passat kombi i tak jest pełny. W dodatku 80% zabranych do Passata nie jest używana grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz w roku na wyjazd na wakacje zapakuje się i do tego Golfa, ale za to przez cały rok nie będę

> musiał jeździć Skodą . Można też iść takim tokiem rozumowania . Na wakacje zabiera się

> zawsze tyle, ile wejdzie do samochodu. Czy to jest Panda, czy Passat kombi i tak jest pełny. W

> dodatku 80% zabranych do Passata nie jest używana .

Dokładnie, bagaże wykazują właściwości gazów - wypełniają całą dostępną przestrzeń grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz w roku na wyjazd na wakacje zapakuje się i do tego Golfa, ale za to przez cały rok nie będę

> musiał jeździć Skodą . Można też iść takim tokiem rozumowania . Na wakacje zabiera się

> zawsze tyle, ile wejdzie do samochodu. Czy to jest Panda, czy Passat kombi i tak jest pełny. W

> dodatku 80% zabranych do Passata nie jest używana .

Masz dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz dzieci?

Mam jedno i całe wakacje chodzi w jednych gaciach i sandałach tak samo jak ja, niezależnie od tego, co mama nam zapakuje do dwóch ogromnych toreb, których często nawet nie wyciągamy z bagażnika hehe.gif. Ja na dwutygodniowy wyjazd nad morze mieszcze się w małym miejskim plecaku ok.gifzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz dzieci?

Ja mam. Bliźniaki. Półroczne. I akurat ostatnio ćwiczyłem wakacyjną jazdę Golfem. Pełny luz. A zabrałem wózek bliźniaczy, łóżeczka, kupę szpejów dla dzieci i nawet matę edukacyjną (facepalm%5B1%5D.gif). I nadal wiatr hulał po bagażniku. Dachowym. idea.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz w roku na wyjazd na wakacje zapakuje się i do tego Golfa, ale za to przez cały rok nie będę

> musiał jeździć Skodą . Można też iść takim tokiem rozumowania . Na wakacje zabiera się

> zawsze tyle, ile wejdzie do samochodu. Czy to jest Panda, czy Passat kombi i tak jest pełny. W

> dodatku 80% zabranych do Passata nie jest używana .

hehe juz widze ta wyprawe rodzinna panda nad morze zlosnik.gif

doswiadczenie pokazuje ze posiadanie wiekszego bagaznika jest bardziej praktycznie - niektorzy nie kupuja auta ze wzgledu na "prestiz" ( golf i prestiz hle hle hle ) ale ze wzgledow praktycznych. Tak wlasnie kupilem auto ja - nie dlatego ze mnie nie bylo stac na golfa ( co za idiotyczna teza hehe.gif ) ale dlatego ze wkladalem bez problemow do bagaznika wozek i sporo toreb, ze moglem sie zapakowac bez problemow bez bawienia sie w bagazniki na dach itp itd. auta typu golf nie kupie przez najblizsze parenascie lat - do kiedy dzieci sie nie usamodzielnia - bo potrzebuje auto rodzinne - a golf takim autem nie jest.

Rozumiem ze moze to byc trudne do zaakceptowania przez ludzi ktorzy fanatycznie nienawidza niektorych marek lub sa zwolennikami innych - ale warto choc na chwile wzniesc sie nad tak dziecinne i durnowate myslenie i zrozumiec ze nie kazdy mysli takimi kategoriami.

Wypisywanie glupot ze skode kupuje biedak ktorego nie stac na golfa to delikatnie mowiac absurd i tyle palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś nie było mnie stać na Polo więc kupiłem Fabię.

Mnie kiedyś nie było stać na Opla wiec kupiłem Daewoo facepalm%5B1%5D.gif. To był lanos SX (taka wersja na pełnym wypasie z klimą, metalikiem, welurami, elektryką, wspomaganiem, silnikiem 16V/106HP itp, itd... Miesiąc później mój szef kupił gołą Astrę 1,4, 60 koni, tapicerka z workach po ziemniakach, bez klimy, bez metalika, z korbkami do szyb. Zapłacił za ten złom 4 czy 5 tys. więcej, ale wtedy obaj nie zdawaliśmy sobie jeszcze sprawy z tego, kto jak bardzo się pomylił hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polacy, jak widac, polubili tansze wersje VW...

> Mamy Octavie, dla tych, ktorych nie stac na Golfa, a teraz Rapida, jako wersje ekonomiczna Polo...

ale jestes swiadomy tego ze Skoda doskonale sie sprzedaje nie tylko w polsce??

> VW powoli aspiruje do grupy samochodow premium, a jako tansze mozna kupic te z kura na masce...

i co w tym złego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.