Skocz do zawartości

50 nie wiem po co


Rekomendowane odpowiedzi

znaczy 50 mil, czyli 80km nawinąłem przed chwilą na kółka....tak bez celu, bez potrzeby zlosnik.gif

Żona z dzieciakami nad morzem, wróciłem z pracy, coś tam zjadłem i pojechałem autem do garażu. Wystawiłem moto, pojechałem na budowę domu, zobaczyć czy wszystko OK. I zaczęło padać zlosnik.gif. zlosnik.gifWróciłem do garażu, schowałem moto, wróciłem autem do domu, a tu wyszło słońce hehe.gif. Zastanawiałem się, czy otworzyć piwo, czy wracać pod garaż....wybrałem to drugie i nie wiadomo kiedy licznik pokazał przejechanych 50 mil blush.gifzlosnik.gif A teraz piję piwo 20.GIFzlosnik.gif

Na jutro wydzwoniłem kumpla, żeby przepalić wydechy w jego armaturze..... 270751858-jezyk.gif

Też tak macie, że puszczacie wahę kominami bez potrzeby?....a sumie po co pytam hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 km, to taka średnia objazdu wokół komina.

Czasami jak żona ma dyżur i się nudzę to wypuszczam się dalej, zwiedzając okoliczne wiochy. Albo se wpadnę do Kurnika, to do Poznania, Wrocławia. Różnie bywa.

Kumpel rano wsiada na moto i jedzie się wykąpać w morzu zlosnik.gif

A z piwem, też nie raz tak miałem. Otwarłem piwo, patrzę a tu słoneczko się przebija. No to jazda do garażu po moto.

Oj, bywało też tak, że wypiłem i pogoda się zrobiła crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 80 km, to taka średnia objazdu wokół komina.

> Czasami jak żona ma dyżur i się nudzę to wypuszczam się dalej, zwiedzając okoliczne wiochy.

Właśnie takie sobie pozwiedzałem....ile nowego asfaltu przez te wiochy położono przez kilka lat blush.gifblush.gif. Normalnie nie mam potrzeby tam jeździć, to nawet nie wiedziałem, że nawet drogi przez małe wioski są porządnie wyremontowane ok.gif

>Albo se

> wpadnę do Kurnika, to do Poznania, Wrocławia. Różnie bywa.

> Kumpel rano wsiada na moto i jedzie się wykąpać w morzu

Miałem przez chwilę pomysł, by rodzinę odwiedzić na moto...ale to 330km a wyjechali tylko na tydzień, więc wezmę sobie wolny piątek i dojadę jednak do nich puszką wink.gif

> A z piwem, też nie raz tak miałem. Otwarłem piwo, patrzę a tu słoneczko się przebija. No to jazda

> do garażu po moto.

> Oj, bywało też tak, że wypiłem i pogoda się zrobiła

Przed otwarciem trzeba sprawdzić prognozy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zle napisalem - interesuje mnie poziom spalania, ale po to, żebym wiedział ile jeszcze mogę

> przejechac ale bezsensowane palenie paliwska w moto to jedno z moich ulubionych zajęć

ok.gif moje moto nie ma wskaźnika paliwa oslabiony.gif więc muszę sprawdzić ile mogę oslabiony.gifbezpiecznie przejechać do tankowania wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ciągnie wilka do lasu ale moja silna "silna wola" palacz.gif kazała mi na razie odpuścić przejażdżki na moto bo egzamin za pasem, a nabierałem złych nawyków i przyzwyczajałem się do innego działania podzespołów (sprzęgło, biegi, hamulce) i do innej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też nie mam wskaźnika. Kwestia przyzwyczajenia ze po 250km u mnie trzeba szukac tankszteli

Nie mam wskaźnika, ale mam kranik zlosnik.gif

Jak przełączam na rezerwę, to wiem że trzeba zacząć się rozglądać za stacją wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam wskaźnika, ale mam kranik

> Jak przełączam na rezerwę, to wiem że trzeba zacząć się rozglądać za stacją

U mnie to jakoś średnio działa...ostatnio jechałem na normalnym, silnik zaczął słabnąć, więc przełączyłem na "res"...nic to nie dało, doturlałem się na pobocze, silnik zgasł. Przełączyłem na chwilę na "PRI", kręcił ale nie załapywał. Dopiero załączenie ssania pozwoliło odpalić silnik. Od tamtej pory mam kran ustawiony na "RES", bo jak mi takie szopki się zaczną przy wyprzedzaniu... klnie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy 50 mil, czyli 80km nawinąłem przed chwilą na kółka....tak bez celu, bez potrzeby.

> Też tak macie, że puszczacie wahę kominami bez potrzeby?....a sumie po co pytam

Dziwne pytanie: przecież moto służy właśnie do bezcelowej jazdy dla samej jazdy... myślałeś, że jest inaczej? grinser006.gifbiglaugh.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne pytanie: przecież moto służy właśnie do bezcelowej jazdy dla samej jazdy... myślałeś, że

> jest inaczej?

Wiedziałem, że tak jest, ale nie sądziłem, że kilometry na koła nawijają się w takich ilościach....wyskoczyłem tylko na chwilę zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne pytanie: przecież moto służy właśnie do bezcelowej jazdy dla samej jazdy... myślałeś, że

> jest inaczej?

Dokładnie, jak jest jakiś cel podróży to najczęściej motocykl przestaje wchodzić w grę, o konieczności specjalnego ubierania się do jazdy już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, jak jest jakiś cel podróży to najczęściej motocykl przestaje wchodzić w grę, o

> konieczności specjalnego ubierania się do jazdy już nie wspomnę.

Moja procedura startowa wygląda tak:

- sprawdzić prognozę długoterminową grinser006.gif

- spacer do garażu

- otworzyć garaż

- wytoczyć bolid

- wytoczyć moto

- przebrać się

- wtoczyć bolid

- zamknąć garaż... i pół godzinki jak nic minęło, dlatego - tak, jak piszesz - gdy mam jakiś konkretny cel - wsiadam do bolidu i jadę, bez całej tej otoczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też nie mam wskaźnika. Kwestia przyzwyczajenia ze po 250km u mnie trzeba szukac tankszteli

słaaabo zlosnik.gif ja na zbiorniku przejeżdżam ponad 400 km i jeszcze kraniku na rezerwę nie przełączam skromny.gif za to kumpel swojego warriora co 100 km musi tankować hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też tak macie, że puszczacie wahę kominami bez potrzeby?....a sumie po co pytam

też ok.gif wczoraj ponad 100 zrobione, głównie po Kampinosie. nawet nie wiedziałam, że tak takie fajne ścieżki są yikes.gif a z atrakcji dodatkowych: deszcz, kompletne przemoczenie i przebieranie na przystanku przy drodze hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> słaaabo ja na zbiorniku przejeżdżam ponad 400 km i jeszcze kraniku na rezerwę nie przełączam za

> to kumpel swojego warriora co 100 km musi tankować

Też słabo! 033102bebe_1_prv.gif

Goldwingi mają oprócz zmywarek do naczyń własne stacje benzynowe! old.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To i tak nieżle....masz ponad 2x większy silnik niż mój, ponad 2x więcej mocy, ale spalanie wcale

> nie 2x większe od mojego .

> Moja 50KM motorynka pali 5L

Mi ostatnio wychodzi ponizej 5 litrow, 2 tyg temu z traski 250km mialem dokladnie 4,6 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi ostatnio wychodzi ponizej 5 litrow, 2 tyg temu z traski 250km mialem dokladnie 4,6

Tydzień temu też miałem 4,6. Wczoraj tankowałem i wyszło 5,1...no, ale to większe spalanie to tylko miasto, poprzednio spokojna trasa. Tak czy inaczej muszę liczyć, że piątaka ogarnie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się to zdarza ale bardziej z chęci samego przejechania się i zobaczenia miejsc, w których jeszcze nie byłem. Problem w tym, że zamiast 50 czy 80 km coraz częściej widzę na liczniku przebiegu dziennego wartości 130 km km z tendencją zwyżkową. W miniony weekend zakończyło się to dla mnie dystansem 154 km hehe.gifzlosnik.gifok.gif

287062810-DSCF9746.jpg

Pozostałości po budowli hydrotechnicznej na Świdrze 20.GIF

287062810-DSCF9736.jpg

Stopień wodny/spiętrzenie rzeki 50 metrów dalej hmm.gif

287062810-DSCF9747.jpg

post-76083-1435252109035_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj się znajdą twardziele na przejażdżki bez celu...? wink.gif

Wczoraj leczyłem kaca, a dzisiaj mamy 38 stopni i nici z jazdy w weekend.

Może po 22 się coś uda jak nie skuszę się do tego czasu na małe 20.GIF

To jak, kto lata bez celu?

Klimatyzowane Goldwingi się nie liczą wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jezdzilem przed 9 rano zlosnik.gif. Teraz juz lekko za goraco, niby slonca brak, a 30 stopni.

Jak wracalem do domu to mi pies chcial sie wpakowac pod kola, chyba jakis skacowany wracal, bo mu zachcialo sie wody z przydroznej kaluzy i oczywiscie wpadl na droge przed samym moim nosem sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dzisiaj startuję o 15

> Będzie sauna mode on

> Jak to mądrze, że wszystkie ciuchy czarne kupiłem

Rowniez mam czarny stroj, moto tez. Jedynie kask jasny, przynajmniej w czache tak nie grzeje.

Ale nigdy wiecej czarnego motocykla, takze samochodu. Utrzymac taki pojazd w czystosci to jakas porazka sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pocieszę cię, czarny pasuje do wszystkiego i wyszczupla

Z powodu pierwszego punktu wybierałem czarne - doszedłem do wniosku, że będzie pasować do każdego moto zlosnik.gif

75 kg / 182 - wolę, żeby mnie bardziej nie wyszczuplało hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z powodu pierwszego punktu wybierałem czarne - doszedłem do wniosku, że będzie pasować do każdego

> moto

> 75 kg / 182 - wolę, żeby mnie bardziej nie wyszczuplało

Spokojnie, ochraniacze w ubiorze powodują,że wyglądamy jak Pudziany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też myślałem,żeby wstać o 7 i trochę pojeździć ale budzik biologiczny "zadzwonił" o 9...

Ja sobie dzisiaj odpuściłem oslabiony.gif

Wczoraj się nieźle upociłem i stwierdziłem, że dam moto trochę odpocząć wink.gif

Sprytny plan se uknułem skromny.gif

Zamiast porannej kawy walnąłem piwko z lodówki, później drugie.

Teraz idę grilla szykować, a bez piwa nie podejdę do niego grinser006.gif

Kurcze chciałbym sobie pojeździć, tak bez kasku i zbroi. W koszulce i krótkich gaciach spineyes.gif

Człowiek się opala na moto w tempie ekspresowym wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.