Skocz do zawartości

maly suv do zagazowania


SAMIR

Rekomendowane odpowiedzi

> jak w temacie, moze jakis japonczyk?

> okolo 30 tys

Hondy HR-V i CR-V, Hyundai Tucson, Kia Sportage, Rav4, Jimny

Zależy jakiej wielkości "mały SUV ma być i do czego ma służyć? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tucson/Sportage - przejedź się to może Ci się spodoba.

Za 30 to II generacja z początku produkcji. Kłócił bym się z tym czy jest to małe. I diesel zdecydowanie lepiej sprawdza się w tych autach. Ja bym jednak polecił Forka. Części do niego są łatwiej dostępne i zwyczajnie tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skończyli produkować gdzieś z 10 lat temu.

dokładnie 8 lat 270751858-jezyk.gif

> Za 30kawałków chyba warto poszukac swieższego auta.

za 30 kawałków kupi się właśnie egzemplarze z końcówki produkcji Ravki II-gen. Bo to Toyota 270751858-jezyk.gif

> Trudno jimny'ego nazwać suvem.

fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skończyli produkować gdzieś z 10 lat temu.

> Za 30kawałków chyba warto poszukac swieższego auta.

Ale nadal po 20-parę tysięcy chodzą...

> Trudno jimny'ego nazwać suvem.

Ale patrol czy LC to nie jest smile.gif

PS

Jak wypełniam wniosek o ubezpieczenie to moje frontera też jest zakwalifikowana jako SUV smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hyundai Tucson

ok.gif

Dzięki Twojemu wcześniejszemu poleceniu zostałem posiadaczem Tucsona 20.GIF

Zawieszenie dosyć głośno stuka ale to chyba "zaleta" każdego SUVa, brzydkie plastiki w środku - poziom mojego starego Lanosa, reszta naprawdę spoko ok.gif

Aha - w miejsce koła zapasowego wchodzi butla... 73 litry shocked.gif Co do gazowania - mogę polecić fajny zestaw. Spalaniem na razie konkretnie się nie pochwalę, bo jeszcze nie zmierzyłem - na benzynie dało się zejść poniżej 10 litrów, na gazie minimum 10 wedle komputera.

Tucson, mimo że teoretycznie bliźniak Sportage'a jest IMHO jednak dużo ładniejszy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawieszenie dosyć głośno stuka ale to chyba "zaleta" każdego SUVa,

Sprzedający Ci to powiedział?

Nie stuka. Jest bardzo ciche nawet po najechaniu na sporą dziurę. Jak Ci mocno stuka to może być drogo.

Na gazie poniżej 15 w mieście ciężko zejść. Na trasie ok 10. Silnik generalnie pali i nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedający Ci to powiedział?

Nie, sam wyciagnąłem taki wniosek. Puka "basowo" na małych poprzecznych nierównościach, głośniej niż w Lanosie, ciszej niż w Quashaiu, którym miałem okazję jeździć. Wedle ścieżki diagnostycznej zawias sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.