Skocz do zawartości

Taki wynalazek - Malibu


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

> podobno.....tylko malibu made in Korea. Zamienników pewnie zero, ciekawe jak z serwisem

Platforma ta sama co w Insigni.

Silnik diesla ten sam co w Oplu: 2.0 160KM.

Ale 2,4 benzyna, nie wiem skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Malibu

> ewentualnie może 2,4 PB manual, jeżeli dałoby się gaz założyć..PB można kupić za 75tyś brutto

FMDhahaha.gif jak to jest demo,zlosnik.gif, przeciez to uzywane jest 9 k km001.gif[...]

Demo czy auto na servicehmm.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

> FMD jak to jest demo,, przeciez to uzywane jest 9 k km[...]

> Demo czy auto na service?

U nas dema robią troche km. Demo nie oznacza że jest to auto co stało w salonie i wszyscy macali, tylko takie do jazd testowych. Zarejestrowane na dealera i ubezpieczone... A z racji kosztów zakupu dealerzy trzymają je troche. Serwisowe to u niektorych dealerów to do śmierci technicznej sa..

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> FMD jak to jest demo,, przeciez to uzywane jest 9 k km[...]

> Demo czy auto na service?

Demo, to auto do jazd testowych - spzredawane powiedzmy po poł roku jazd u dilera.

Taki z wystawy, niezarejestroany obmacaniec idzie jako nówka sztuka, ew. z niewielkim rabatem

Zastępcze na serwis jeżdżą aż ducha wyzioną zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U nas dema robią troche km. Demo nie oznacza że jest to auto co stało w salonie i wszyscy macali,

> tylko takie do jazd testowych.

Takich po 20km czy "daja"hmm.gifniewiem.gif?

Zarejestrowane na dealera i ubezpieczone... A z racji kosztów

> zakupu dealerzy trzymają je troche. Serwisowe to u niektorych dealerów to do śmierci

> technicznej sa..

Tzn - co dopoki nie padnieconfused.gif?

[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Demo, to auto do jazd testowych - spzredawane powiedzmy po poł roku jazd u dilera.

> Taki z wystawy, niezarejestroany obmacaniec idzie jako nówka sztuka, ew. z niewielkim rabatem

> Zastępcze na serwis jeżdżą aż ducha wyzioną

spineyes.gif[...] no tak, ale 9k kmconfused.gif?

Moje tez bylo demohahaha.gif - 3km, i ja nabilem 30kmzlosnik.gif

U mnie prawo mowi, ze auto staje sie uzywanym w momencie w ktorym, tablice na niego przykrecisz....hmm.gif, czyli masz demo, ktore sa na podlodze w salonie...

Genralnie utarlo sie, ze demo obruszane270747800-sex.gif, moze miec max 200km, i wtedy to wypychaja... z nawaniem demo, znacznie nizej niz wg cennika - oczywsice do negocjacji...hmm.gif[...]

9 k km, to auto jakby nie bylo de fato uzywane001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...] no tak, ale 9k km?

> Moje tez bylo demo - 3km, i ja nabilem 30km

U ciebie demo może coś innego oznaczać inż u nas.

> U mnie prawo mowi, ze auto staje sie uzywanym w momencie w ktorym, tablice na niego

> przykrecisz...., czyli masz demo, ktore sa na podlodze w salonie...

U nas to są używane samchody, są zarejestrowane na dilera. Więc kupujący jest drugim właścicielem.

> Genralnie utarlo sie, ze demo obruszane, moze miec max 200km, i wtedy to wypychaja... z nawaniem

> demo, znacznie nizej niz wg cennika - oczywsice do negocjacji...[...]

> 9 k km, to auto jakby nie bylo de fato uzywane

Sprawa jest jasna.

U nas jest tak samo.

Wiadomo: miało tablice, jest używane, nie miało, jest nówka.

Taka bez tablic ma przebieg do 20km, nawet jak to demo stojące w salonie.

Demo jeżdżące, zarejestrowane na dilera może mieć kilka, a nawet kilkanaście tys. km przebiegu i jest sprzedawane jako używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawa jest jasna.

> U nas jest tak samo.

> Wiadomo: miało tablice, jest używane, nie miało, jest nówka.

> Taka bez tablic ma przebieg do 20km, nawet jak to demo stojące w salonie.

No dobra, to jak jezdzisz autem z placu, np stoi czarny 1.8l Cruze w salonie, ale na placu jest 1.6T w kolorze pomaranczowymzlosnik.gif, taki jak chceszok.gif...

Jak bierzesz tego z placu? hmm.gif

jest w ogole cos takiego jak Dealer's plates?niewiem.gif?

> Demo jeżdżące, zarejestrowane na dilera może mieć kilka, a nawet kilkanaście tys. km przebiegu i

> jest sprzedawane jako używka.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, to jak jezdzisz autem z placu, np stoi czarny 1.8l Cruze w salonie, ale na placu jest

> 1.6T w kolorze pomaranczowym, taki jak chcesz...

> Jak bierzesz tego z placu?

> jest w ogole cos takiego jak Dealer's plates??

Nie spotkałem. Jeździsz tym, co akurat diler ma zarejestrowane.

Zamawiasz najczęściej w ciemno, chyba, że bierzesz z placu, ale tym też nie pojeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> FMD jak to jest demo,, przeciez to uzywane jest 9 k km[...]

> Demo czy auto na service?

U nas demówki nie dość że jeżdżą sporo z klientami to jeszcze nierzadko robią za samochody do prywatnego użytku kadry zarządzającej salonem.

Vide wątek kolegi, który się chciał przejechać autem i dowiedział się, że ma się umówić z dwutygodniowym wyprzedzeniem bo autem jeździ kierownik.

facepalm%5B1%5D.gifhehe.gif

"Demo" to w Polsce jest każde auto zarejestrowane na dealera. A potrafią mieć i po 50kkm.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Malibu

> ewentualnie może 2,4 PB manual, jeżeli dałoby się gaz założyć..PB można kupić za 75tyś brutto

Koniecznie bierz LTZ. Różnica w wyposażeniu w stosunku do LT jest bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamawiasz najczęściej w ciemno, chyba, że bierzesz z placu, ale tym też nie pojeździsz.

Raz się spotkałem, że diler zaproponował przejażdżkę takim autem po placu yikes.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> FMD jak to jest demo,, przeciez to uzywane jest 9 k km[...]

> Demo czy auto na service?

Demo = pracownicy jezdza nim do domu i na zakupy albo prywatnie nim jeździ żona szefa. Ewentualnie syn, jeśli auto szpanerskie i można ostro poszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale 2,4 benzyna, nie wiem skąd.

Zmodernizowany silnik z poprzedniej Captivy i na niektórych rynkach był też w VC. Zmienne fazy, 167KM. Na innych rynkach ten sam silnik ma bezpośredni wtrysk i chyba 184KM

W Malibu fajnie gania i dużo nie pije ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stwierdził, że i tak nie kupisz

To nie ja kupowałem, ale ktoś z rodziny. Diler zadowolony bo samochód odpowiadał i został zakupiony. Właściciel też jest zadowolony z tamtego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie ja kupowałem, ale ktoś z rodziny. Diler zadowolony bo samochód odpowiadał i został

> zakupiony. Właściciel też jest zadowolony z tamtego zakupu.

Czyli klient napalony tak, że jazda testowa niepotrzebna bo i tak kupi. Po propozycji przejażdżki po placu to bym zakończył jakiekolwiek rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli klient napalony tak, że jazda testowa niepotrzebna bo i tak kupi. Po propozycji przejażdżki

> po placu to bym zakończył jakiekolwiek rozmowy

Jeździł normalnie tylko, że wersją mocniejszą. To były o ile pamiętam początki sprzedaży najsłabszej wersji (dodatkowo pierwszy szał na fabryczne LPG) i nie mieli jej jeszcze na jazdach próbnych więc dali pośmigać po placyku zlosnik.gif. Ogólnie tak jak napisałem to był akurat dobry interes bo właściciel jeździ nim do dzisiaj zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nie wiem jak szukałeś ale ja mam oferty na brutto , jeszcze na dzień dobry

jakiś tekst

co prawda lekko używany ale szukania 3 minuty na allegro, a jak jest gwarancja to po co przepłacać....dla forumowej loży szyderców zaraz obok na allegro jest nówka za 78 tyś więc pewnie za 75 by poszła

żeby nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> co prawda lekko używany

Lekko? grinser006.gif

> ale szukania 3 minuty na allegro, a jak jest gwarancja to po co

> przepłacać....

Nowy to nowy. Co to za przykład z samochodem z 40kkm?

> dla forumowej loży szyderców zaraz obok na allegro jest nówka za 78 tyś więc

> pewnie za 75 by poszła

> żeby nie było

Quote:

Cena promocyjna przy zakupie na działalność gospodarcza lub w leasingu : 75 390 zł*


Co do samego salonu to zrobiłem tam sobie nadaremnie wycieczkę. Niestety na miejscu warunki oferty nagle się zmieniły angryfire.gif.

Więc kolego nie napalaj się zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lekko?

> Nowy to nowy. Co to za przykład z samochodem z 40kkm?

jak mogę zaoszczędzić z 30 tyś bo auto ma przejechane 20 tyś to bym się nawet nie zastanawiał zlosnik.gif

> Quote:

> Cena promocyjna przy zakupie na działalność gospodarcza lub w leasingu : 75 390 zł*

> Co do samego salonu to zrobiłem tam sobie nadaremnie wycieczkę. Niestety na miejscu warunki oferty

> nagle się zmieniły .

> Więc kolego nie napalaj się zbytnio.

raczej napalanie mi nie grozi , pewnie gdybym chciał kupić to bym kupił nie za 75 390 a 74 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.