Skocz do zawartości

Fabia do oceny


RABIN

Rekomendowane odpowiedzi

> Cześć

> mam ja ci taką fabkę na oku

> jakiś tekst

> prosił bym autokącikowych szpeców o opinie ze zdjęć

> wszystkie uwagi mile widziane

> nie wydaje wam się cena zbyt niska ??

> z góry dzieki

Rabinowi Fabia nie przystoi. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

Podstawowe pytanie czemu ktoś bardzo tanio sprzedał handlarzynie prawie nowe auto...

Nie ma ani jednego zdjęcia wnętrza... nie było jakiejś powodzi gdzieś tam w okolicy?

Ewidentnie jes to jakas mina...

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prosił bym autokącikowych szpeców o opinie ze zdjęć

Zamawiałem swoją Fabię w styczniu 2013, odbierałem 1 marca, więc może coś mogę pomóc.

Przy 16-calach Skoda wrzucała opony 205/45/16. W żadnym konfiguratorze nie spotkałem się z z 205/55, zresztą na moje oko ta felga ma 15 cali i wygląda tak. To by się wtedy trochę bardziej trzymało kupy. No i ta opona chyba też nie ma 205.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podstawowe pytanie czemu ktoś bardzo tanio sprzedał handlarzynie prawie nowe auto...

> Nie ma ani jednego zdjęcia wnętrza... nie było jakiejś powodzi gdzieś tam w okolicy?

> Ewidentnie jes to jakas mina...

> Krawiec

nie było tu ostatnio powodzi, gradobicia też nie. Tablice zgadzają się z podawanym terminem rejestracji (ja rejestrowałem auto pod koniec lutego i mam końcówkę tablic AA, kolejność była nietypowa, bo U,V,Y,W, AA, X to tablice "kwadratowe").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> mam ja ci taką fabkę na oku

> jakiś tekst

> prosił bym autokącikowych szpeców o opinie ze zdjęć

> wszystkie uwagi mile widziane

> nie wydaje wam się cena zbyt niska ??

> z góry dzieki

Przód zle spasowany szczeliny maski nie równe i wydaje sie ze inny odcien lakieru na przednim zderzaku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale masz oko dopiero teraz to widze

> dzięki

Spasowanie maski względem błotników fatalne - krawędź prawego błotnika w pewnej perspektywie wygląda jakby była wyżej niż maska. Szczeliny bardzo nierówne. Dziwne, że nie ma zdjęcia komory silnika - to też daje do myślenia wink.gif

Jak mała stłuczka to jeszcze Pan Pikuś oby tylko nie składana po mega dzwonie wink.gif

Jeżeli się zdecydujesz zaryzykować trasę i jechać to wal na pw - pożyczę Ci profi czujnik lakieru i zawsze możesz sprawdzić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarów nie ma, cena zawsze z czegoś wynika. Jedź obejrzyj, jak się troszkę znasz to pewnie nie kupisz,ale będzie to jedna z tańszych lekcji ok.gif Bo lepiej sobie pooglądać parę egz i mieć rozeznanie co za ile, niż kupić od razu a potem płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

Zderzak to norma. Na plastiku lakier troszke inaczej wygląda. W mojej służbowej to samo jest. Na reszcie firmowej floty tez... Taki urok tego koloru. Zresztą na F1 którą miałem tez lakier na zderzaku miał jakby inny odcień.

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Montowali 8 abg to Fabii?

nie wydaje mi się... musiałaby mieć tylne boczne... Pewnie koś policzył napisy airbag...

> To auto powinno miec gwarancje, wiec luzik. Jesli mialo stluczke to powinno byc robione w

> ASO...chyba ze byla calka i ktos zrobil na sztuke...

jakby to była tylko stłuczka robiona w ASo, to sprzedałbyś półroczny samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> mam ja ci taką fabkę na oku

> jakiś tekst

> prosił bym autokącikowych szpeców o opinie ze zdjęć

> wszystkie uwagi mile widziane

> nie wydaje wam się cena zbyt niska ??

> z góry dzieki

Pomyśl

Ktoś sprzedaje półroczne auto z niskim przebiegiem za jakieś 60% ceny katalogowej?

Takie rzeczy tylko w Erze zlosnik.gif

ps.

Fabie odpóść.

W życiu nie kupił bym sobie fabii. Fabie służbową mam od marca, od tego czasu zrobiłem nią jakieś 25 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wydaje mi się... musiałaby mieć tylne boczne... Pewnie koś policzył napisy airbag...

> jakby to była tylko stłuczka robiona w ASo, to sprzedałbyś półroczny samochód?

Wiesz to zalezy za ile go kupujesz...jak masz 30% znizki od ceny katalogowej to nawet nalezaloby go sprzedac w ciagu roku zeby starczylo pieniedzy na nowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ja pytam, czy z powodu drobnej stłuczki byś sprzedał półroczne auto...

Deobnej nie. Po calce zdecydowanie tak.

Ale moze ona jest bezwypadkowa a klient mial duza znizke i zmienia na nastepne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Deobnej nie. Po calce zdecydowanie tak.

no właśnie

> Ale moze ona jest bezwypadkowa a klient mial duza znizke i zmienia na nastepne?

wszystko jest możliwe. Ale takie auta rzadko trafiają do handlarzy, jak już to raczej salon by je łyknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zderzak to norma. Na plastiku lakier troszke inaczej wygląda.

Wynika to z innej temp podloza(plastik) inaczej odparowuje lakier.

Moznaby jakos to zniwelowac, ale jakies nieoplacalne zabiegi nalezaloby stosowac.

To info od lakiernika.

Niestety na metalikach chyba to najbardziej widac.

Czern gubi te roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ja pytam, czy z powodu drobnej stłuczki byś sprzedał półroczne auto...

Ludzie maja kasy po pachy, moze zwyczajnie zonie nie podpasowala fabia i ma teraz POLO? I tak moze byc chociaz......

Autopo tygodniu od zakupu juz pare tysi traci wiec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie maja kasy po pachy, moze zwyczajnie zonie nie podpasowala fabia i ma teraz POLO? I tak moze

> byc chociaz......

> Autopo tygodniu od zakupu juz pare tysi traci wiec....

Oczywiście, przecież niektórzy ludzie wygrywają szóstki w totka . Tylko ja bym bardzo ostrożnie podchodził do tego typu okazji. Tak po prostu. Nie twierdzę, że to auto jest złe, po prostu zalecam szczególną ostrożność przy zakupach od handlarza i pokazuję w których momentach zapala mi się "czerwona lampka". Bezpieczniej jest założyć, że nie ma czegoś takiego jak okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki zapis w aukcji

"Żaden z elementów nadwozia nie wymaga żadnej naprawy blacharskiej i lakierniczej." czy to jednoznaczne, ze nie byl naprawiany czy ze byl naprawiany i jest niepotrzebna naprawa?

Nie prosciej napisac jedno slowo BEZWYPADKOWY !!! jesli to bylaby prawda?

Zabiegi retoryczne przekazuja to co czlowiek chce widziec,a czy sa prawdziwe....coz, moze ktos sprawdzi VINa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A taki zapis w aukcji

> "Żaden z elementów nadwozia nie wymaga żadnej naprawy blacharskiej i lakierniczej." czy to

> jednoznaczne, ze nie byl naprawiany czy ze byl naprawiany i jest niepotrzebna naprawa?

> Nie prosciej napisac jedno slowo BEZWYPADKOWY !!! jesli to bylaby prawda?

jest napisane w ogłoszeniu, że jest bezwypadkowy. Ale to nie znaczy, że to prawda.

> Zabiegi retoryczne przekazuja to co czlowiek chce widziec,a czy sa prawdziwe....coz, moze ktos

> sprawdzi VINa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest napisane w ogłoszeniu, że jest bezwypadkowy. Ale to nie znaczy, że to prawda.

> > sprawdzi VINa

Nalezy zdefiniowac znaczenie slowa "bez_wypadek"

Moj Lanowoz jest w sumie bezwypadkowy,ale tylko dach i jedne drzwi sa w ORI kolorze, reszta z roznych okazji malowana, ale na te chwile,zaden element karoserii nie wymaga ingerencji blacharsko lakierniczej:)))

Zaleta taka, ze po 13 latach lakier jak nowka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.