Skocz do zawartości

Mini test: BMW X3 - 2.0l -auto nie dla EU plebsu?


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

[...], bo Japs czy Wasi

> lokalni nic porządnego nigdy nie robili) uważają Wasz rynek za mało wymagający pod względem

> jakości.

Nawet nie wiesz jak sie myliszzlosnik.gif[...]

Od lat Oz jest NAJbardziej kkonkurencyjnym rynkiem na swiecie - zrodla Forbes, Fin Review, GM, Toyota, etc)...

babiery wejscia na rynek sa zadne - 5% taryfy dla rzadu federalnego - pokaz mi drugi rynek gdzie masz 60 marek walczacych o 1-1.2mil sprzedazy rocznie.hmm.gif

BMW, Merc, Lexus sa o wiele drozsze niz w EU, US, SA, J - ale i o wiele lepiej wyposazonehmm.gif[...]]

Ot po prostu co BMW oferuje w wersji podstawowej - to coz, nalezy koNik przyznac racjewaytogo.gif[...]

Great Wall Motors ma lepsze wnetrze001.gif[...]

Ale... X3 ma 8 wersji wnetrza i skory... ta jest makabrycznie,podstawowa i ... przerazajacaapanic.gif - jak na "Premium"facepalm%5B1%5D.gif[...]

Tu masz porownanie cen ....

Mercedes-Benz C250 sedan

Australia: $67,900

USA: $40,200 (US$35,800)

UK: $56,200 (£32,285)

Japan: $67,400 (5,890,000 yen)

South Africa: $52,500 (478,995 ZAR)

Lexus RX450h 4×4

Australia: $82,900

USA: $53,700 (US$47,810)

UK: $77,500 (£44,495)

Japan: $67,100 (5,860,000 yen)

South Africa: $89,200 (814,900 ZAR)

Porsche 911 Carrera coupe manual

Australia: $206,500

USA: $94,700 (US$84,300)

UK: $127,800 (£73,413)

Japan: $131,000 (11,450,000 yen)

South Africa: $113,800 (1,039,000 ZAR)

Ferrari 458 Italia

Australia: $526,950

USA: $251,100 (US$233,509)

UK: $310,700 (£178,451)

Japan: $323,900 (28,300,000 yen)

South Africa: $405,200 (3,700,000 ZAR)

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe

Australia: $1,019,000

USA: $533,600 (US$474,900)

UK: $509,400 (£292,600)

Japan: $638,600 (55,800,000 yen)

South Africa: Price on application

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> do wiadomości, że czasy się zmieniły i że producenci nawet tacy jak BMW starają się dostosować

> do klienta.

Czasy sie zmienily na tyle, ze BMW nie oferuje NIC co mnie jako klienta sklania to wywalenia extra $$$.

Ba - BMW oferuje - jedynie pojscie sasaida pod ziemie jesli jest zazdrosnyzlosnik.gif[...]

Owszem, sa wersje ktore reperezentuja lepszy poziom - ale i odpowiednio lepiej kosztuja.hmm.gif[..]

Z drugiej strony nie mozesz oczekiwac, ze to nie business - czyli musi robic $$$ - musi zajmowac wiecej rynku, a to niestety wiarze sie z tym... upadkiem Q 001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Alez sie agresywny zrobiles

Ja?zlosnik.gif? Od razu jak mnie nie bylo na AK przez dwa tygodnie, poziom spotykanych ludzi ktorzy sa ... klnie.gif zazdrosni, czepiaja sie o slowa, i generalnie idiotow ... spadl o jakies 90%lizak.gif - z calym szacunkiem do pozostalych 10%zlosnik.gif[...]

Odpoczynem mi dobrze zrobil i mam bardzo wesole podejscie do AK i niektorych user-ow zlosnik.gif[....] A, ze styl pisania sie ciut zmieni - well - plebs, Der Pasnik, i inni beda musieli z tym zyc, albo mnie nie nie czytacfly.gif[...]

> Generalnie auto poprawne ale niesety eco skora jesr wszedzie od

> citorena po Mercedesa i BMW akurat zupelnie tego nie rozumiem.

Ja rozumiem, ze bean counters rzadza i nawet $1 na sztuce to moze byc $1mil oszczednosci. To niestety widac. Jednak to co oczekuja, zeby - za ile to sprzedac, a ile daja - to IMVHO to jest jakis niedobry zart...

Coz, Japan, Korea bije EU na glowe ... teraz czas na Made in China... Wbrew temu, czego sie ludzie tu obawiaja - konkurencja czyni cuda...

A to X3 - uwierz mi, ze Great Wall Motors X240 ma lepsza skore na siedzeniach niz tozlosnik.gif[...]

Start stop IMO powinno dac sie

> na stale wylaczyc ale EU ekologia robi swoje

Ach, mialem nastepne EU auto - opisze je dokladnie - ba przewiduje post hit na Akhahaha.gif[...] Widze mase niskiej jakosci ludzi - ktorym cisnienie skoczy w gore -jakto "Moj Pasnik"hahaha.gif[...] Tam dopiero jest rozwiazanielizak.gif[...]

Dziwnie duze zaglowki na tylnej kanapie BMW

Poczekaj na Pasnika...lizak.gif.

> generlanie jest drogie choc IMO w aucie za bez mala 200k PLN nawigacja powinna byc w

> standardzie.

A widzisz, jako klient za 200k cos oczekujesz, nie?skromny.gif[...]

Marka tyle nie warta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wieje nuda, myslalem, ze w tych nowszych BMW jest ciekawiej/lepiej zrobiony srodek.

Mialem Subaru Liberty (EU legacy) 3.6 X (podwyzszone - 200mm) i jest przepasc to co oferuje J a D...

To tak jakbys byl w publicznej toalecia, gdzie jest dziura wykopana w ziemizlosnik.gif, a siedzial sobie na domowym tornikulizak.gif[...]

Jeszcze

> troche to Skoda bedzie miala ladiejsza deske niz BMW .

A to juz nie nastapilozlosnik.gif?

> ze jak, klapa otwiera sie pot katem 90o ?

Jak pracujesz z auta dla mnie wazne, szczegolnie jak pada. Niektorzy produceni jeszcze tego nie rozwiazali dobrzezlosnik.gif[...]

> jakbys to porownal do auta tej samej klasy ktore ostatnio opisywales, czyli ix35/Sportage ?

Moge swiezo porownac do Nissan X-Trial - zrobile 1.2 k k'm nowa sztuka ... 6 k km na budzie... Biore X-trial , zostaje mi jakies $50k w kieszeni, stawiam basen i zostaje jeszcze $10-20k ...

Mowiac jasno nie widze zadnej a to zadnej "+" - oprocz oczywiscie zazdrosci niekotrych user-ow AK i "ach to BMW" w kupnie tego auta. Userow Sportage ktorych stac na X3 uwazam za bardzo madrych - ba tak bym zrobilzlosnik.gif[....]

std w tej klasie, niby to premium i powinno byc lepiej, ale jak widac nie jest.

Bo nie jest. magia trze literek i smierc sasiada...Przynajmniej w tej wersji...

Ciekaw

> jestem co ma np Q5 za skore.

Do Audi mnie w ogole nie ciagnie - szkaradna stylistyka - wiec nie moge porownac. [...]

> tak naprawde to nie auto demo, tylko z wypozyczalni, moze miec jakas specjalna wersje i nie oznaca

> to, ze przy wyzszych wersjach kupionych w slanie tej jest eko.

Akurat nie, BMW ma program, gdzie daje im auta ktore sa w salonie, ten sam spec, nic specjalnego - ba czasami sa lepiej wyposazone niz wersja podstawowa. To co tu opisalem jest, stock, ta sama co w salonie BMW dla klienta prywatnego w wersji podstawowej.... Jesli wylozysz $60 k - ponad - ta plastic is fantastic skora jest twojazlosnik.gifwaytogo.gif[...]

> Osobiscie z dobra skora to spotkalem sie jedynie w S-klasie, w innych autach typu: Accord, Mondeo,

> Sportage, BMW 5-ka, etc czy moj Obk poce sie tak samo i dla mnie to jest kiepskie rozwiazanie.

I dlatego u mnie Toyota zostala pozwana do sadu bo Aussie made Camry mial 100% skore, ktora okazala sie - ze boki siedzen nie sa... Federalna organizacja konsumentow ich pozwala i wygrala i ukarala...

Od tego czasu masz - skora 100% na plecach i d270747800-sex.gif, boki - eco ... Czy sie pocihmm.gif - z AC niezlosnik.gif. Ditto w mojej stareej 1 series - z AC nigdyzlosnik.gif[...]

> IMO wiekszosc tych co wymienilem ma wlasnie ekoskore.

> Test fajny, ale IMO przesadzasz juz z ta krucjata nt pl, EU i fanow TDI

Ach, specjalnie dla AK plebsu mam "Der Pasnik"lizak.gif[...], ponad 1,000km w wersji TDI... to bedzie krucjatazlosnik.gifhahaha.gif[...]

generalnie uwazam, ze do ludzi umytslowo waskich nalezy podchodzic wesolo... niewiesz ze , veeDud sie nie psujelizak.gifnono.gif?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzowałeś. Do dobrze. Daleko mieszkasz - nie dadzą rady spalić Cię za obrazę uczuć religijnych zlosnik.gif

A co do Kii Sportage o której wspomniałeś - ja bym jednak wolał BMW. Bo jest zwyczajnie ładniejsze. Nowa Kia Sorrento jest ładna i bardzo dobra. Ale to już jest poziom cenowy Forestera. Który jednak mimo wszystko mi bardziej podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale... X3 ma 8 wersji wnetrza i skory... ta jest makabrycznie,podstawowa i ... przerazajacaa - jak

> na "Premium"[...]

A ja mam zwykłe siedzenia z pokryciem materiałowym, zresztą w jednym miejscu

się już wytarło i nadal uważam to za wygodne siedzenia. Myślisz tu bardzo subiektywnie,

komuś może się naprawdę wygodnie siedzieć w tym, co Ty nazywasz koszmarem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam zwykłe siedzenia z pokryciem materiałowym, zresztą w jednym miejscu

> się już wytarło i nadal uważam to za wygodne siedzenia. Myślisz tu bardzo subiektywnie,

> komuś może się naprawdę wygodnie siedzieć w tym, co Ty nazywasz koszmarem...

Takie dyrdymaly to tylko Ty mozesz wypisywac. Ozie opisuje BMW za 200k a Ty to porownujesz to wyjatkowo nieudanego modelu fiata pt Fiat Stio. Twinsen litosci i skoncz to trollowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie dyrdymaly to tylko Ty mozesz wypisywac. Ozie opisuje BMW za 200k a Ty to porownujesz to

> wyjatkowo nieudanego modelu fiata pt Fiat Stio. Twinsen litosci i skoncz to trollowanie.

Szlag mnie trafia, jak OZI gada o siedzeniach w jednym z lepszych aut w ten

sposób, jakby to było coś strasznego. Bo się spocił. To niech schudnie. O to mi

chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szlag mnie trafia, jak OZI gada o siedzeniach w jednym z lepszych aut w ten

> sposób, jakby to było coś strasznego. Bo się spocił. To niech schudnie. O to mi

> chodzi.

Twins - można jeździć maluchem i nie narzekać. Jednak OZI testował parę aut i może spojrzeć szerzej na to. Po co mieć mniej jak można za te same pieniądze mieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twins - można jeździć maluchem i nie narzekać. Jednak OZI testował parę aut i może spojrzeć szerzej

> na to. Po co mieć mniej jak można za te same pieniądze mieć więcej?

To kwestia gustu, ale jak przeczytałem że kupił brzydulca dla żony bo dostał

większe upusty czy więcej sprzętu w środku, to się za głowę złapałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To kwestia gustu, ale jak przeczytałem że kupił brzydulca dla żony bo dostał

> większe upusty czy więcej sprzętu w środku, to się za głowę złapałem...

Też bym kupił brzydulca w zamian za większy wypas. Ładny wygląd Ci tyłka latem nie ochłodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szlag mnie trafia, jak OZI gada o siedzeniach w jednym z lepszych aut w ten

> sposób, jakby to było coś strasznego. Bo się spocił. To niech schudnie. O to mi

> chodzi.

Ma racje, ze sie spocil. Niestety skaj stosowany w np DS, BMW i C klasie jest po prostu beznadziejny. W innym aucie ze skajem nie siedialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też bym kupił brzydulca w zamian za większy wypas. Ładny wygląd Ci tyłka latem nie ochłodzi.

Ja bym kupil to Jej sie podoba. Koniec dyskusji, decydujecie czym ma jedzic Wasza zona? Ja conajwyzej podpowiadam, ze ten lepszy i zobacz czy w czarnym kolorze bedzie Ci odpowiadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym kupil to Jej sie podoba. Koniec dyskusji, decydujecie czym ma jedzic Wasza zona? Ja

> conajwyzej podpowiadam, ze ten lepszy i zobacz czy w czarnym kolorze bedzie Ci odpowiadal.

Ja mam na myśli, że kupiłbym sobie. Moja żona sama sobie wybiera samochody (i sama płaci 893goodvibes.gif).

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twierdzisz, że nie dają klimatyzacji do ładnych aut?

Przecież to przenośnia była. Wypij poranną kawę i przeczytaj jeszcze raz.

wink.gif

Mając do wyboru uroda vs. wypas biorę wypas bo uroda samochodu jest bezużyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

> Mając do wyboru uroda vs. wypas biorę wypas bo uroda samochodu jest bezużyteczna.

Są jeszcze właściwości jezdne i cała masa drobiazgów użytkowych.

Żeby wybrać X-Trail-a zamiast X3 trzeba być po prostu szalonym. To zlepek przypadkowych, bezużytecznych części na podwoziu Logana.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...

> Są jeszcze właściwości jezdne i cała masa drobiazgów użytkowych.

> Żeby wybrać X-Trail-a zamiast X3 trzeba być po prostu szalonym. To zlepek przypadkowych,

> bezużytecznych części na podwoziu Logana.

> ;-)

Dustera, nie Logana. I to nie X-Trail jest na podwoziu Dustera tylko Duster na podwoziu X-Traila. A właściwie to Qashqaia. Porównanie dokładnie takie jak to, że Fabia jest spokrewniona z Audi.

A wspomniany X-Trail podczas jazdy w terenie zostawia to X3 daleko z tyłu. Więc jeśli ktoś chce używać SUVa jak SUVa to nagle może okazać sie, że właściwości użytkowe Nissana biją lans w BMW na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To kwestia gustu, ale jak przeczytałem że kupił brzydulca dla żony bo dostał

> większe upusty czy więcej sprzętu w środku, to się za głowę złapałem...

W samochodzie sie siedzi w środku i tam ma byc ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba go z czymś pomyliłeś. X-Trail ma jakiś śmieszny, dołączany napęd.

...który można zmusić żeby napędzał obie osie naraz. BMW tak nie umie.

> I ma takie same terenowe

> właściwości jak każdy tani SUV.

X3 ma właściwości terenowe jak nie-SUV. Więc i tak X-Trail wygrywa. Ba, nawet wspomniana Dacia wygrywa.

Bo X3 nie wymyślono po to, żeby jeździł w teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem, sa wersje ktore reperezentuja lepszy poziom - ale i odpowiednio lepiej kosztuja.[..]

To co napisałeś dokładnie odzwierciedla to o czym ja pisałem wcześniej. Jak chcesz mieć golasa, który wkurzy sąsiada to kupujesz tego z siedzeniami ze skóry z banana, jak chcesz piec prawdziwe premium to musisz dorzucić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wszystkie a jedno z czterech. X-Trail może napędzać dwa z czterech. To jest różnica, prawda?

Nie tak. O rozkład dba elektronika. Ale osie są cały czas spięte. A w Nissanie nie. Można je spiąć do bodajże 40 km/h. Powyżej za dołączanie odpowiada elektronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tak. O rozkład dba elektronika. Ale osie są cały czas spięte.

A nieprawda. Mechanizmy różnicowe nie są blokowane. Elektronika to Ci może ślizgające koło przyhamować.

> A w Nissanie nie. Można je spiąć

> do bodajże 40 km/h. Powyżej za dołączanie odpowiada elektronika.

I powyżej jest tak jak w BMW cały czas. Ale do 40km/h możesz spiąć na sztywno. BMW tak nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nieprawda. Mechanizmy różnicowe nie są blokowane. Elektronika to Ci może ślizgające koło

> przyhamować.

I dokładnie to robi smile.gif

> I powyżej jest tak jak w BMW cały czas.

Nieprawda. Napęd spięty cały czas jest dużo lepszy od dopinanego. To doskonale widać jak ruszasz gwałtownie na śliskim. W Kijance się ślizga przód, komputer dołącza tył, szarpie i rusza. Subaru po prostu rusza. Mimo że xDrive nie jest idealny to i tak jest dużo lepszy od wszelkiej maści Haldexów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I dokładnie to robi

System dobry na asfalt i do kitu w terenie.

> Nieprawda. Napęd spięty cały czas jest dużo lepszy od dopinanego. To doskonale widać jak ruszasz

> gwałtownie na śliskim. W Kijance się ślizga przód, komputer dołącza tył, szarpie i rusza.

> Subaru po prostu rusza. Mimo że xDrive nie jest idealny to i tak jest dużo lepszy od wszelkiej

> maści Haldexów itp.

I z tym się właściwie zgadzam. Przy jeździe po śliskim BMW będzie lepsze - bo o to chodzi w xDrive.

Ale w terenie xDrive się nie sprawdzi, bo tam nie chodzi o to, żeby napędzać najbardziej przyczepne koła na zmianę, lecz żeby napędzać jak najwięcej kół naraz. Dlatego mechaniczna blokada mechanizmów różnicowych zawsze będzie tu lepsza. A X-Trail blokuje centralny mechanizm, BMW nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się podoba, znacznie ładniejsze niż powszechny w Poslce styl "otynkuję jak będę miał kasę".

Lepsze jest tylko: Zrobiłem na piętrze wyjście na balkon ale zrezygnowałem z balkonu.

hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego mechaniczna blokada

> mechanizmów różnicowych zawsze będzie tu lepsza. A X-Trail blokuje centralny mechanizm, BMW

> nie.

Jak ukreciłem z tyłu połoś w x5 x drive to jezdzila tylko na prostych kołach (przy skreceniu kolami odlaczala przedni napęd). Tak samo na sliskim, jedzie odrazu 4 kołami ale bez roźnicowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> System dobry na asfalt i do kitu w terenie.

I taki ma być. To nie jest samochód w ciężki teren. W lekkim poradzi sobie bardzo dobrze.

> I z tym się właściwie zgadzam. Przy jeździe po śliskim BMW będzie lepsze - bo o to chodzi w xDrive.

> Ale w terenie xDrive się nie sprawdzi, bo tam nie chodzi o to, żeby napędzać najbardziej przyczepne

> koła na zmianę, lecz żeby napędzać jak najwięcej kół naraz. Dlatego mechaniczna blokada

> mechanizmów różnicowych zawsze będzie tu lepsza. A X-Trail blokuje centralny mechanizm, BMW

> nie.

Znowu z czymś mylisz. Tam nie ma centralnego mechanizmu różnicowego. W dużym uproszczeniu Nissan z zablokowanym napędem (do 40) zachowuje się podobnie jak xDrive w całym zakresie prędkości. Dlatego BMW jest lepsze. To nie jest Pathfinder z porządnym napędem. To X-Trail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I taki ma być. To nie jest samochód w ciężki teren. W lekkim poradzi sobie bardzo dobrze.

Wcale sobie nie poradzi, bo ma kijowe opony. wink.gif

> Znowu z czymś mylisz. Tam nie ma centralnego mechanizmu różnicowego. W dużym uproszczeniu Nissan z

> zablokowanym napędem (do 40) zachowuje się podobnie jak xDrive w całym zakresie prędkości.

> Dlatego BMW jest lepsze. To nie jest Pathfinder z porządnym napędem. To X-Trail.

Pathfinder ma blokadę centralnego i (chyba opcjonalną) tylnego mechanizmu. Daje to w najlepszym wypadku 3 napędzane koła naraz.

W X-Trailu jest blokada centralnego do 40km/h. Powyżej jest on otwarty a o dystrybucji napędu (ograniczanie uślizgu) decyduje elektronika.

Jeśli się jednak mylę i X-Trail nie ma blokady centralnego mechanizmu to rzeczywiście, przyznam Ci rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam zwykłe siedzenia z pokryciem materiałowym, zresztą w jednym miejscu [...]

A gdzie ja napisalem, ze material moze byc nie wygodny?

Ale siedzenie na plastiku a meterialu to jedno a drugie... idea.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szlag mnie trafia, jak OZI gada o siedzeniach w jednym z lepszych aut [...]

A wlasnie dlaczego to auto jest lepsze?idea.gif? Bo ma BMW napisane? hahaha.gif?

Jestes idealnym klientem dla marketingu - IMVHOhmm.gif[...]

Wlasnie oto chodzi, ze marketing sobie, a to zycie sobie - pisze, mowie, czuje - Great Wall Motors za $17,990 drive away oferuje lepsza "skore" na siedzeniach niz BMW za $60k001.gif[...]

Uwazasz, ze to jest akceptowalne, przez klienta ktory ma znaczek w ... ?hmm.gif

Uwazasz, ze to ma byc akceptowalne, orzez klienta kotry uwaza znaczek za religie i wywala $60 k za auto?niewiem.gif?

1 + 2 = nienono.gif[...] W kazdym przypadku.... Niefoch.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To kwestia gustu, ale jak przeczytałem że kupił brzydulca dla żony bo dostał [...]

Nie ja kupilem, tylko razem, zarabia tak samo jak i ja -idea.gif - jak i czasami nie lepiejok.gif[...]

Dwa w poniedzialem bede wiezial czy znow idziemy na zakupypad.gif[...], jak narazie siedzi u dealer-a i oceniaja czy nadaje sie do naprawy czy nie001.gif[...]

4 k km zrobil w dwa miesiace bez problemu, wygodne, bezpieczne...waytogo.gif, i kazdy $$$ ktory na to wydalem to widze skromny.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ja kupilem, tylko razem, zarabia tak samo jak i ja - - jak i czasami nie lepiej[...]

> Dwa w poniedzialem bede wiezial czy znow idziemy na zakupy[...], jak narazie siedzi u dealer-a i

> oceniaja czy nadaje sie do naprawy czy nie[...]

> 4 k km zrobil w dwa miesiace bez problemu, wygodne, bezpieczne..., i kazdy $$$ ktory na to wydalem

> to widze [...]

Co, znów się auto popsuło? Toyota? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co, znów się auto popsuło? Toyota?

Tak jak Fan Club twierdzi... IMVHOzlosnik.gif - Toyota sie nie psujehahaha.gif - ludzie psuja Toyota [...]

Jak pewnie generalnie nie ma to zastosowania, to tu ma...

W Poniedzielk bede wiedzal czy nowe auto cy to poskladajalizak.gif[...] 001.gif[...]

Kola sobie pojechaly w jedna strone, a drive.gif w drugazlosnik.gif[...] w bardzo generecyjnym skrocie ... Rozwalone zawieszenie... - jesli buda sie przesunela i skrzynia to dwa miesace pozniej i 4,000 km auto jest30.GIF[...]lizak.gif[...]

Wiec, nie ma ci wybiegac przed koniezlosnik.gif - ale w jutro mozeliwe, ze pojde kupowac nastepne auto001.gif[...]

Tym razem albo Prado, albo Landcruiser arbo Jeephahaha.gif[...] Moze tego nie zepsuje hahaha.gifwink.gif[...] , wieksze gumyzlosnik.gif[...], ale jak zawsze do 3 razy sztuka - nikomu sie nic nie stalowaytogo.gif[...] i to najwazniejsze... reszta ziew.gif to nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No jak sam pokazałeś, nie ważna jest marka, wszystkie teraz są kijowe.

> Już nie uwierzę w ani jedno słowo o niezawodności Toyoty, które napiszesz

> Kup VW, tam się takie rzeczy nie zdarzają

Ale zrozumiałeś, że to kierowniczka rozbiła auto nie wyrabiając w zakręcie i w coś przyfasoliła? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.