Skocz do zawartości

Rajd Polski


noras

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja też .

> Poleci ktoś jakieś fajne miejscówki, gdzie rajdówki lecą pełną dzidą i może się coś dziać?

> P.S. Póki co na oficjalnej stronie nie ma nawet rozpiski odcinków specjalnych.

No na stronie marnie z informacjami no.gif Pewnie jakieś dokładniejsze mapki i informacje dostaje się wraz z zakupem wejściówki.

Do zobaczenia na oesach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękna lista zgłoszeń - będzie ciekawie.

A propos wyjazdu, dzisiaj padła decyzja, że jedziemy z kumplem. Jak jutro zamówimy bilety, to obawiam się, że mogą nie dojść do przyszłego piątku. Na stronie coś piszą, że można je odebrać w punktach obsługi kibica na miejscu. Jak to się odbywa? Kupuję na stronie, płacę i odbieram na miejscu? Te punkty będą przy odcinkach specjalnych, czy tylko w Mikołajkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A propos wyjazdu, dzisiaj padła decyzja, że jedziemy z kumplem. Jak jutro zamówimy bilety, to

> obawiam się, że mogą nie dojść do przyszłego piątku. Na stronie coś piszą, że można je odebrać

> w punktach obsługi kibica na miejscu. Jak to się odbywa? Kupuję na stronie, płacę i odbieram

> na miejscu? Te punkty będą przy odcinkach specjalnych, czy tylko w Mikołajkach?

ja bym nie ryzykował

w empiku też mają bilety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A propos wyjazdu, dzisiaj padła decyzja, że jedziemy z kumplem. Jak jutro zamówimy bilety, to

> obawiam się, że mogą nie dojść do przyszłego piątku. Na stronie coś piszą, że można je odebrać

> w punktach obsługi kibica na miejscu. Jak to się odbywa? Kupuję na stronie, płacę i odbieram

> na miejscu? Te punkty będą przy odcinkach specjalnych, czy tylko w Mikołajkach?

A nie da się kupić biletów w bramkach wejsciowych na oes?

Do tego są napewno punkty kibica w których są dostępne wszystkie typy biletów.

Chyba,że chcesz jakieś specjalne bilety na jakieś trybuny ,których może zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego znalazłem

1. Kibice, którzy zakupili bilet przez e-bilet.pl z opcją wysyłki kurierem otrzymali już przesyłkę bądź dostaną ją do końca tygodnia. Zależnie od kupionego biletu otrzymacie: Rally Pass, kartę parkingową, gadżety rajdowe oraz informator rajdu.

2. Kibice, którzy zakupili bilet przez e-bilet z opcją „wydruk domowy” bądź w sieci empik proszeni są o zabranie ze sobą potwierdzenia zakupu, biletu oraz do zgłoszenia się do Punktu Obsługi Kibica w Rally Fan Parku, przy Torze Mikołajki. Tam możliwy będzie odbiór zależnie od wybranego zestawu: Rally Pass, karty parkingowej, gadżetów rajdowych oraz informatora rajdu

3. Wysyłka biletów i gadżetów rajdowych została zamknięta. Obecnie każdy zakup biletu wiąże się z zabraniem ze sobą potwierdzenia zakupu oraz zgłoszeniem się do Punktu Obsługi Kibica w Rally Fan Parku przy Torze Mikołajki. Tam możliwy będzie odbiór zależnie od wybranego zestawu: Rally Pass, karty parkingowej, gadżetów rajdowych oraz informatora rajdu.

4. Bilety można nabyć do dnia Rajdu poprzez http://rajdpolski.pl/kibice oraz w sieci sklepów Empik.

5. Dodatkowo, sprzedaż będzie prowadzona w Kapitanacie Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach (do 15.09), w Punktach Obsługi Kibica w Rally Fan Park Tor Mikołajki (13-15.09), na stacji paliw Mikołajki Prawdowo (12-15.09) oraz na Rynku w Mikołajkach (13-15.09)

6. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coś takiego znalazłem

> 1. Kibice, którzy zakupili bilet przez e-bilet.pl z opcją wysyłki kurierem otrzymali już przesyłkę

> bądź dostaną ją do końca tygodnia. Zależnie od kupionego biletu otrzymacie: Rally Pass, kartę

> parkingową, gadżety rajdowe oraz informator rajdu.

> 2. Kibice, którzy zakupili bilet przez e-bilet z opcją „wydruk domowy” bądź w

> sieci empik proszeni są o zabranie ze sobą potwierdzenia zakupu, biletu oraz do zgłoszenia się

> do Punktu Obsługi Kibica w Rally Fan Parku, przy Torze Mikołajki. Tam możliwy będzie odbiór

> zależnie od wybranego zestawu: Rally Pass, karty parkingowej, gadżetów rajdowych oraz

> informatora rajdu

> 3. Wysyłka biletów i gadżetów rajdowych została zamknięta. Obecnie każdy zakup biletu wiąże się z

> zabraniem ze sobą potwierdzenia zakupu oraz zgłoszeniem się do Punktu Obsługi Kibica w Rally

> Fan Parku przy Torze Mikołajki. Tam możliwy będzie odbiór zależnie od wybranego zestawu: Rally

> Pass, karty parkingowej, gadżetów rajdowych oraz informatora rajdu.

> 4. Bilety można nabyć do dnia Rajdu poprzez http://rajdpolski.pl/kibice oraz w sieci sklepów Empik.

> 5. Dodatkowo, sprzedaż będzie prowadzona w Kapitanacie Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach (do 15.09),

> w Punktach Obsługi Kibica w Rally Fan Park Tor Mikołajki (13-15.09), na stacji paliw Mikołajki

> Prawdowo (12-15.09) oraz na Rynku w Mikołajkach (13-15.09)

> 6. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: [email protected]

No dobra, dzisiaj kupiłem i zapłaciłem. Wydrukowałem e-bilet z kodem kreskowym, według mnie, ten kod pod czytnikiem udowadnia, że zapłaciłem, bo innego potwierdzenia zapłaty nie mam. Będę jechał w sobotę w nocy, żeby być na pierwszym OSie i średnio chce mi się stawać, szukać punktu w Mikołajkach, może jeszcze stać w kolejce. Czy jeśli z e-biletem pójdę do empiku, to dostanę informator i kartę parkingową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, dzisiaj kupiłem i zapłaciłem. Wydrukowałem e-bilet z kodem kreskowym, według mnie, ten

> kod pod czytnikiem udowadnia, że zapłaciłem, bo innego potwierdzenia zapłaty nie mam. Będę

> jechał w sobotę w nocy, żeby być na pierwszym OSie i średnio chce mi się stawać, szukać punktu

> w Mikołajkach, może jeszcze stać w kolejce. Czy jeśli z e-biletem pójdę do empiku, to dostanę

> informator i kartę parkingową?

to jest jakas kaszana.

ja dzis tez dostałem w prezencie ten e-bilet kupiony w empiku za 59zł. i teraz mam smigac w sobote rano jeszcze do mikołajek za rally passem? przeciez bilet kupilem i zaplacilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest jakas kaszana.

> ja dzis tez dostałem w prezencie ten e-bilet kupiony w empiku za 59zł. i teraz mam smigac w sobote

> rano jeszcze do mikołajek za rally passem? przeciez bilet kupilem i zaplacilem.

To razem postoimy w kolejce o świcie w Mikołajkach. Jak za komuny, kiedy mieli pralki do sklepu przywieźć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To razem postoimy w kolejce o świcie w Mikołajkach. Jak za komuny, kiedy mieli pralki do sklepu

> przywieźć

moze jednak niekoniecznie:

Quote:

Najczęściej zadawane pytania

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Czy wszystkie odcinki są biletowane?

- Tak, wstęp na wszystkie odcinki odbywa się za
okazaniem biletu/Rally Pass.

2. Gdzie można kupić bilety?

- Bilety można kupić poprzez stronę: link
, portal eBilet: link zewnetrzny
, w salonach sieci „Empik” oraz w Kapitanacie Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach.

3. Czy można kupić bilety na miejscu przed samym rajdem?

- Tak, bilety będą dostępne w Punkcie Obsługi Kibiców w Rally Fan Parku oraz na każdym punkcie widokowym przy trasach Rajdu.


ja tam bede cisnął na Oesy z tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubicarolowalnatestach23987623987632_t1.jpg

"W dniu dzisiejszym Robert Kubica i Maciek Baran testowali swojego Citroena DS3 RRC przed zbliżającym się LOTOS 70. Rajdem Polski. Niestety załoga przedwcześnie zakończyła trening, rolując na odcinku i mocno niszcząc auto. Załoga wyszła z wypadku bez szwanku, jednak nie wiadomo na ile poważne są uszkodzenia DS3. "

Jak pech to pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę pogniecione.

> Coś może wymyślą ale to już nie będzie to... to takie moje rozmyślanie laika...

Panowie, zluzujcie poślady, to jest 2-3 godziny pracy mechaników

i auto będzie miało idealną geometrię. Tam ważna jest klatka, cała reszta nie ma znaczenia. zlosnik.gif

W WRC takie rzeczy naprawia się na 20-to minutowym serwisie. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, zluzujcie poślady, to jest 2-3 godziny pracy mechaników

> i auto będzie miało idealną geometrię. Tam ważna jest klatka, cała reszta nie ma znaczenia.

> W WRC takie rzeczy naprawia się na 20-to minutowym serwisie.

Colin nie takie zadania zadawal mechom na serwisie a tu jeszcze tyle dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, zluzujcie poślady, to jest 2-3 godziny pracy mechaników

> i auto będzie miało idealną geometrię. Tam ważna jest klatka, cała reszta nie ma znaczenia.

> W WRC takie rzeczy naprawia się na 20-to minutowym serwisie.

tak jest - to nie jest warsztat Pana Kazia, gdzie.... "Panie tyle roboty... to musi pooootrwać biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jadąc w piątek popołudniu lub sobotę rano mam jeszcze szanse znaleźć nocleg dla mojej rodzinki? Jak to jest w praktyce? Nigdy nie miałem okazji jechać na Rajd Polski a mam możliwość i chęci smile.gif

Może ktoś z was ma namiary na jakąś kwaterę dla małżeństwa z rocznym dzieciaczkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponoc fotka z rana

Zastanawiam się jaki sens ma taka partyzantka, gdzieś po obcych stodołach ...

Czy nie prościej by im było podstawić inny egzemplarz (w tym sezonie Kubica korzystał również z BF-231-XC i BF-082-XC, raczej żaden z nich nie jest w Australii) - zabierając ten i robiąc go "w domu" ?

Rozumiem, jakby dzwon był w trakcie rajdu, trza naprawiać i to szybko, ale teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się jaki sens ma taka partyzantka, gdzieś po obcych stodołach ...

> Czy nie prościej by im było podstawić inny egzemplarz (w tym sezonie Kubica korzystał również z

> BF-231-XC i BF-082-XC, raczej żaden z nich nie jest w Australii) - zabierając ten i robiąc go

> "w domu" ?

> Rozumiem, jakby dzwon był w trakcie rajdu, trza naprawiać i to szybko, ale teraz ?

Kilkadziesiąt tysięcy euro to wystarczający powód? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękna lista zgłoszeń - będzie ciekawie.

Macie jakieś plany, jeśli chodzi o oglądanie? Ja przyjeżdżam w sobotę rano i mam zamiar zacząć od OS Tałty. Podejrzewam, że na drugi OS w Baranowie nie zdążę i chyba podjadę na OS3 do Mrągowa. Później znowu Tałty OS4 i OS6 na torze w Mikołajkach. Niedzielę chcę zacząć od OS9 Użranki, potem OS10 Mateuszek. Według opisu ceremonia zakończenia ma być o 19:40 w Mikołajkach. Trochę późno, zwłaszcza, że do domu później 4 godziny jazdy, więc nie wiem, czy zostanę do końca.

Ktoś już planował pobyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się jaki sens ma taka partyzantka, gdzieś po obcych stodołach ...

> Czy nie prościej by im było podstawić inny egzemplarz (w tym sezonie Kubica korzystał również z

> BF-231-XC i BF-082-XC, raczej żaden z nich nie jest w Australii) - zabierając ten i robiąc go

> "w domu" ?

> Rozumiem, jakby dzwon był w trakcie rajdu, trza naprawiać i to szybko, ale teraz ?

mysle ze sprowadzenie nowego byloby rownoznaczne z zaplata za wynajecie nowego a tu pewnie ubezpieczenie pokryje naprawe ktora wyglada na kosmetyke

partyzantka by byla jakby cwiartke wstawiali albo klatke spawali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakiej formie rajd się odbędzie icon_rolleyes.gif

Jutro ma znowu popadać hmm.gif

66973_662311987123073_1802273872_n.jpg

rajd-polski-trudne-warunki_0.jpg

Cyt.

Robert Kubica napisał(a):

"Jeśli odcinki będą wyglądały tak jak dzisiaj, to wątpię, czy stanę na starcie. Warunki są dramatyczne, to rajd przeprawowy."

Z drugiej strony, można ??

Można palacz.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe w jakiej formie rajd się odbędzie

> Jutro ma znowu popadać

> Cyt.

> Robert Kubica napisał(a):

> "Jeśli odcinki będą wyglądały tak jak dzisiaj, to wątpię, czy stanę na starcie. Warunki są

> dramatyczne, to rajd przeprawowy."

> Z drugiej strony, można ??

> Można

Jedno jest pewne, nie będzie się kurzyć grinser006.gifshocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedno jest pewne, nie będzie się kurzyć

Jest hardkore, ale do cholery to jest rajd, a nie szachy. Koyotee wrzucił idealne zdjęcie. Nie ma płaczu, trzeba jechać na tyle ile się da i koniec.

My (kibice) też jedziemy chociaż z takim zaciekawieniem to na Polski nigdy nie jechałem... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.