Skocz do zawartości

Subaru Outback MY14 - plastic is fantastic


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno to jest to czego klienci chcalizak.gif, grozniejszy, owiniety w plastic - Outback MY14 na rejon Asia-Pacific...

hmm.gif[...]

2cb1.jpg

2cd3.jpg

j8i8.jpg

ntye.jpg

hnqf.jpg

dkyu.jpg

Silnik

Niezmieniony, ten sam - 2.5l, 3.6l i Diesel ...

2014 Subaru Outback manufacturer’s list prices

-2.5i CVT - $38,990

- 2.5i Premium CVT - $43,490

-2.0D CVT - $42,990

-2.0D Premium CVT - $45,990

-3.6R Premium auto - $57,990

Coz moze to recepta. bo sprzdaz zleciala do marnych 2,750 sztuk za 9 miesiecy tego rokuziew.gif[...]

yows.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A już myślałem, że nie może wyglądać gorzej.

> Jak kiedys bedzie konkurs na najgorzej wyglądający samochód to subaru ma szanse zdobywac pierwsze

> miesjce co roku.

Moze nie mając żadnych ciekawych pomysłów, chcą w ten sposób zabłysnąć? Targetem Subaru chyba są zamożni rolnicy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coz moze to recepta. bo sprzdaz zleciala do marnych 2,750 sztuk za 9 miesiecy tego roku[...]

O dziwo jest ladniejszy od tego zwyklego. Pamietam jak na przelomie wiekow patrzylem z zazdroscia na posiadaczy subaru tak teraz to im wpolczuje, ze jezdza brzydactwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O dziwo jest ladniejszy od tego zwyklego. Pamietam jak na przelomie wiekow patrzylem z zazdroscia

> na posiadaczy subaru tak teraz to im wpolczuje, ze jezdza brzydactwem.

gust jest jak dxxa

jak patrze z perspektywy czasu to posiadalem to do tej pory tylko brzydkie auta

tylko multipli brakuje mi do kolekcji hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno to jest to czego klienci chca, grozniejszy, owiniety w plastic - Outback MY14 na rejon

> Asia-Pacific...

> [...]

> Silnik

> Niezmieniony, ten sam - 2.5l, 3.6l i Diesel ...

> 2014 Subaru Outback manufacturer’s list prices

> -2.5i CVT - $38,990

> - 2.5i Premium CVT - $43,490

> -2.0D CVT - $42,990

> -2.0D Premium CVT - $45,990

> -3.6R Premium auto - $57,990

> Coz moze to recepta. bo sprzdaz zleciala do marnych 2,750 sztuk za 9 miesiecy tego roku[...]

Nasz jest trochę mniej plastikowy. Ale ten 2.0D CVT jeździ super. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outback produkowane do 2009r. bardzo mi się podoba. Nie kupiłem tylko dlatego, że silnik 2.0D montowany w tym modelu był w początkowej fazie produkcji i ryzyko w mojej ocenie jest zbyt duże.

Nowsza wersja jest trochę bezpłciowa, ale nadal cieszy oko. Ten natomiast jest przeładowany plastikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Nie kupiłem tylko dlatego, że silnik 2.0D

> montowany w tym modelu był w początkowej fazie produkcji i ryzyko w mojej ocenie jest zbyt

> duże.

I mial klopotylizak.gif, wiec decyzja slusznawaytogo.gif. AFAIK teraz wiekszosc problemow zostala zlikwidowanahmm.gif, jak bedziez z CVT Dieselhmm.gif, well - czas pokazeidea.gif[...]

> Nowsza wersja jest trochę bezpłciowa, ale nadal cieszy oko. Ten natomiast jest przeładowany

> plastikami.

Patrzylem na to, przymierzalem sie i... kupilem cos innegoidea.gif[...]

Jednak, podobno tego klient oczekujezlosnik.gif[...], coz jedengo mniej001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nasz jest trochę mniej plastikowy. Ale ten 2.0D CVT jeździ super.

Jezdzi okayzlosnik.gif, wybralem jednak cos co drive.gif lepiejwink.gif[...]

Problem jest torque i CVT, jak czas pokazal, Diesel Boxer nie byl bez problemow na poczatku, teraz tez pelno krolikow w okolozlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja tam nie wiem czy on nie wygląda lepiej w tych plastikach. Bo przynajmniej idzie to w jakimś

> kierunku a zwykły outback to takie niewiadomo co

Sprzedaz spada, model sie starzeje, a takto tanim kosztem +$500zlosnik.gif przedluzyli zycie modeluhmm.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezdzi okay, wybralem jednak cos co lepiej[...]

Pochwal się.

> Problem jest torque i CVT, jak czas pokazal, Diesel Boxer nie byl bez problemow na poczatku, teraz

> tez pelno krolikow w okolo[...]

Z tego samego powodu nie kupiłbym Subaru z dieslem. Za bardzo bałbym się awarii.

Za to silniki benzynowe IMO wzbudzają zaufanie. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> Jak kiedys bedzie konkurs na najgorzej wyglądający samochód to subaru ma szanse zdobywac pierwsze

> miesjce co roku.

Smiem twierdzic, ze Lanos WRX byl gorszyzlosnik.gif

imprezasportcoupe_wide.jpg

A co najlepsze widze tego pelno na ulicach.... u mnie mimo, tego sprzedawali ok 1,000 sztuk na miesiac ... wiec jak widac wyglad jedno, a Roo jedno001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

> Smiem twierdzic, ze Lanos WRX byl gorszy

> A co najlepsze widze tego pelno na ulicach.... u mnie mimo, tego sprzedawali ok 1,000 sztuk na

> miesiac ... wiec jak widac wyglad jedno, a Roo jedno[...]

Próbowałem żonę na Lanosa namówić. Ale woli XV. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pochwal się.

Dieselzlosnik.gif, 4.5l V8 Diesel001.gif[...]

> Z tego samego powodu nie kupiłbym Subaru z dieslem. Za bardzo bałbym się awarii.

> Za to silniki benzynowe IMO wzbudzają zaufanie.

Dlatego wiele osob czeka, jak narazie Outback zlecial jakies 30% w dol w sprzedazy... Aleeeeeee... AFAIK Diesel z CVT jest teraz przebojem (u mnie).

Wiec, bedzie cala masa krolikow doswiadczalnych. Jedyna dobra rzecz z Subaru to wszystko po cichu bez problemow naprawiajazlosnik.gif, tak zeby klient byl zadowolony i media nic nie wiedzialy.... wiec .... niewiem.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Diesel, 4.5l V8 Diesel[...]

Toyota? Kluger? Zamiast którego to auta? Coś nie jestem na bieżąco.

hmm.gif

> Dlatego wiele osob czeka, jak narazie Outback zlecial jakies 30% w dol w sprzedazy... Aleeeeeee...

> AFAIK Diesel z CVT jest teraz przebojem (u mnie).

Dobrze, niech testują.

> Wiec, bedzie cala masa krolikow doswiadczalnych. Jedyna dobra rzecz z Subaru to wszystko po cichu

> bez problemow naprawiaja, tak zeby klient byl zadowolony i media nic nie wiedzialy.... wiec

> .... [...]

Właśnie. A w Polsce w razie problemów się wypną i z uśmiechem pokażą fakturę na kwotę połowy wartości auta. Dlatego ja dziękuję za ich diesla.

sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze nie mając żadnych ciekawych pomysłów, chcą w ten sposób zabłysnąć? Targetem Subaru chyba są

> zamożni rolnicy

Tylko zauwaz, ze sukces nowych modeli tak ich zaskoczyl, ze dealer-zy maja stock na ok 30 dni. (Problem w US z Forester, Canada, Oz, NZ, JDM)

Zobacz na cash flow - obecnie jedna z najbardziej dochodowych firm i majaca najwiecej $$$ na jednostke001.gif[...]

Wiec jak widac klienci salizak.gif[...] IMHO na to tez beda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hybrid juz jest[....]

> Pprzypelzali pare sztuk do Oz do testow... IVHO to bedzie absolutny hit. ...

Oooo, nawet nie wiedziałem że ma być hybryda. Tylko znów - nie bardzo miałbym ochotę być królikiem w kraju gdzie serwis i dystrybutor mają Cię gdzieś. Dlatego najlepiej wygląda stary dobry 2.0 150KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Toyota?

Takzlosnik.gif

Kluger?

Nie - kluger ma tylko jeden silnik u mnie 3.5l V6 -200kW, nowy model MY15 tak samoidea.gif[...]

Zamiast którego to auta?

Zamiast zadnegozlosnik.gif, dodatkowe na rok, moze dwa.

>Coś nie jestem na bieżąco.

Bo pewne rzeczy sie trzyma dla siebiezlosnik.gifwink.gif, malo kto na AK wiedzia(FB)l ... wink.gif[...], a ze ostatnio mnie w ogole w domu nie ma, to AK mam tylko czas szybciutko czytac ... 001.gif[

> Dobrze, niech testują.

Niech testujazlosnik.gif, AFAIK widze ze probka luda bedzie dosc znaczacaok.gifhehe.gif[...]

> Właśnie. A w Polsce w razie problemów się wypną i z uśmiechem pokażą fakturę na kwotę połowy

> wartości auta. Dlatego ja dziękuję za ich diesla.

Tono.gif pamietam nawet Yarek pisalhmm.gif, jednak patrze na forum u siebie i widac, ze nagle po jakis klopotach i i odwiedzeniu dealera posty cichnazlosnik.gif, nikt nie narzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak

> Nie - kluger ma tylko jeden silnik u mnie 3.5l V6 -200kW, nowy model MY15 tak samo[...]

LC200? boje_sie.gif

> Zamiast zadnego, dodatkowe na rok, moze dwa.

3 Toyoty to już epidemia. panic.gif

> Bo pewne rzeczy sie trzyma dla siebie, malo kto na AK wiedzia(FB)l ... [...], a ze ostatnio mnie w

> ogole w domu nie ma, to AK mam tylko czas szybciutko czytac ...

Test zrób i nie przejmuj się malkontentami. ok.gif

Ja gdy znajdę wolną chwilę napiszę o: Peugeot 301, Jeep GC, Fiat Freemont, Auris Hybrid.

> Niech testuja, AFAIK widze ze probka luda bedzie dosc znaczaca[...]

> To pamietam nawet Yarek pisal, jednak patrze na forum u siebie i widac, ze nagle po jakis klopotach

> i i odwiedzeniu dealera posty cichna, nikt nie narzeka...

U nas to tak pięknie nie wygląda więc ja dziękuję. Zresztą ostatnio nie potrafię nic wymyślić, jakoś żadne auto mnie nie przekonuje tak, żebym uznał że muszę je mieć. Wsiadam do starego dobrego Chevyego i jest mi z tym dobrze.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Diesel, 4.5l V8 Diesel[...]

> Dlatego wiele osob czeka, jak narazie Outback zlecial jakies 30% w dol w sprzedazy... Aleeeeeee...

> AFAIK Diesel z CVT jest teraz przebojem (u mnie).

> Wiec, bedzie cala masa krolikow doswiadczalnych. Jedyna dobra rzecz z Subaru to wszystko po cichu

> bez problemow naprawiaja, tak zeby klient byl zadowolony i media nic nie wiedzialy.... wiec

> .... [...]

W pl tez widze na forum wysyp nowych właścicieli z SD + cvt. Nie jeździłem tym jeszcze ale ludzie są mega zadowoleni, większość z użytkowników to byli właściciele Subaru cool.gif, także porównanie mają.

Co do awarii to IMo nie ma dużego ryzyka, sam blok silnika miał zmiany w 2010 i awariach od tego czasu ucichło. CVT był wcześniej montowany w noPb i większych problemów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wpływ Toyoty od kilku lat. Widać, że marka straciła charakter i styl tongue.gif

Nie rozumiem, dlaczego nie mogą postąpić jak KIA, zatrudnić dobrego stylistę (cały dział) i zrobić dobre auto ale w ładnym opakowaniu. Wypracowaną stylistykę kontynuować w pozostałych modelach.

Obecnie jak się zestawi Obk/Legacy, Forestera, Imprezę, XV i BRZ to każde auto jest pomieszaniem styli, brakiem proporcji (może poza XV i BRZ) i nie podobne do siebie.

Z tym, że zrezygnowali z ramek, dużych szyberachów, stosowania alu w niektórych modelach , ba nawet to że zaczeli diesle robić grinser006.gif można się pogodzić, ale dalczego to poprostu nie wygląda. W sumie nie dziwne, że w ok 2008/2009 gdzie pojawiłysię nowe modele Forka i Obk/Lgc wartość używek pooprzedniej generacji skoczyła a ludzie szybko wykupili stany magazynowe poprzedniej generacji grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

> Smiem twierdzic, ze Lanos WRX byl gorszy

> A co najlepsze widze tego pelno na ulicach.... u mnie mimo, tego sprzedawali ok 1,000 sztuk na

> miesiac ... wiec jak widac wyglad jedno, a Roo jedno[...]

ale to co na zdjeciu to nie WRX ino impreza outback sport czy jakos tak zlosnik.gif

wrx wyglada tak:

wrx_2013_photos_ext_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę: forum.subaru.pl

Czytałem. Właśnie po lekturze tego forum uznałem, że nie mam ochoty na loterię: zepsuje się czy nie? Oraz: ile to będzie kosztowało?

Te auta się sypią z prędkością światła i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytałem. Właśnie po lekturze tego forum uznałem, że nie mam ochoty na loterię: zepsuje się czy

> nie? Oraz: ile to będzie kosztowało?

> Te auta się sypią z prędkością światła i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomoże.

Pytanie było w kwestii wypinania się dealera i prod. a ztym myśle nie jest najgorzej. Jak nie delaer to dyrekcja bardzo często naprawiała auta nawet po gwarancji. Oczywiscie warunek to zakup i serwisowanie w SIP.

Jedynie zlewanie producenta to widać w kwestii nawigacji i dostępności map tongue.gif,a le na to są inne sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie było w kwestii wypinania się dealera i prod. a ztym myśle nie jest najgorzej. Jak nie

> delaer to dyrekcja bardzo często naprawiała auta nawet po gwarancji. Oczywiscie warunek to

> zakup i serwisowanie w SIP.

> Jedynie zlewanie producenta to widać w kwestii nawigacji i dostępności map ,a le na to są inne

> sposoby.

Jak długo po gwarancji? Bo ja miałbym zamiar przejeździć takim 200kkm. Dealer Subaru rozwiał moje wątpliwość czy mógłbym liczyć na wsparcie do takiego przebiegu, udowadniając mi jedynie, że auta się nie psują bo już je poprawili.

Na pytanie czy udzielają wsparcia tym co załapali się na auto sprzed poprawki dość zręcznie unikał odpowiedzi.

hehe.gif

Ja nie mam ochoty na ryzyko. Subaru mi się podobają ale jestem przekonany, że diesel nie podoła takiej eksploatacji jaką chciałbym mu zafundować. Dlatego jeśli kupię Subaru to z silnikiem benzynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak długo po gwarancji? Bo ja miałbym zamiar przejeździć takim 200kkm. Dealer Subaru rozwiał moje

> wątpliwość czy mógłbym liczyć na wsparcie do takiego przebiegu, udowadniając mi jedynie, że

> auta się nie psują bo już je poprawili.

Nei wiem jak długo, aż tak nei wnikałem. Na pewno nie jest to ileś tam lat po gwarancji, bo tak to żaden producent/dealer nie robi prezentów.

Faktem jest, że coś tam poprawili i wod ok 2010 nie spotkałem się z osoba której coś się stało z silnikiem. Odnośnie poprzednich lat też można jedzić bezproblemowo, wg opinii mojego (nie ASO) serwisu, ale trzeba dodawać płyny od wtrysków i pilnować oleju. chyba gdzieś nawet czytałem, że i ASO zaczęło taka rekomendację wydawać, chociaż wcześniej byli przeciwni.

> Na pytanie czy udzielają wsparcia tym co załapali się na auto sprzed poprawki dość zręcznie unikał

> odpowiedzi.

Nie wiem czy finalnie nei płaci za to importer. Jest kilka wątków na forum, odnośnie napraw po gwarancji.

> Ja nie mam ochoty na ryzyko. Subaru mi się podobają ale jestem przekonany, że diesel nie podoła

> takiej eksploatacji jaką chciałbym mu zafundować. Dlatego jeśli kupię Subaru to z silnikiem

> benzynowym.

Widzisz, mi się akurat nie podobają obecne modele, dlatego po jednym Outbacku, którym jeździłem 5lat kupiłem drugiego maksymalnie młodego ale w poprzednim modelu. Diesla i tak bym nie kupił niezależnie od marki, bo prostu nie lubię i nie widzę sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nei wiem jak długo, aż tak nei wnikałem. Na pewno nie jest to ileś tam lat po gwarancji, bo tak to

> żaden producent/dealer nie robi prezentów.

oczywiście, że robi. Toyota po gwarancji wymieniała na przykład silniki. Na forum Fiata Bravo przynajmniej dwie osoby opisały przypadki sporych partycypacji w kosztach napraw (raz skrzyni biegów, drugi raz nie pamiętam czego) po gwarancji. To nie jest prezent, tylko strategia marketingowa, która na dłuższą metę producentowi się opłaci. Jeżeli Subaru tak nie robi, to bardzo źle świadczy o tej firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oczywiście, że robi. Toyota po gwarancji wymieniała na przykład silniki. Na forum Fiata Bravo

> przynajmniej dwie osoby opisały przypadki sporych partycypacji w kosztach napraw (raz skrzyni

> biegów, drugi raz nie pamiętam czego) po gwarancji. To nie jest prezent, tylko strategia

> marketingowa, która na dłuższą metę producentowi się opłaci. Jeżeli Subaru tak nie robi, to

> bardzo źle świadczy o tej firmie

Robią to tj napisałem "ileś lat po gwarancji" czyli 4-6 lat po zakończeniu okresu gwarancyjnego (odniosłem się do założonego przebiegu 200kkm) ?

Bo to, że firmy w tym Subaru naprawią /partycypują w kosztach rok - dwa po gwarancji to raczej nic szczególnego, choć i tak nie u wszystkich jest to std tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robią to tj napisałem "ileś lat po gwarancji" czyli 4-6 lat po zakończeniu okresu gwarancyjnego

> (odniosłem się do założonego przebiegu 200kkm) ?

> Bo to, że firmy w tym Subaru naprawią /partycypują w kosztach rok - dwa po gwarancji to raczej nic

> szczególnego, choć i tak nie u wszystkich jest to std

Ja te 200kkm zrobię w 4 lata i diler o tym wie. A mimo to udzielał wymijajacych odpowiedzi na pytania co się stanie jak coś poważnego w tym czasie padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja te 200kkm zrobię w 4 lata i diler o tym wie. A mimo to udzielał wymijajacych odpowiedzi na

> pytania co się stanie jak coś poważnego w tym czasie padnie.

Podejrzewam ze akurat on ma nie wiele do gadania.

Podobnie wymienialem kiedys przeguby w Primerze na dwa dni przed koncem rozszerzonej gwarancji. Nikt w calym duzym salonie/serwisie nie umial odpowiedziec czy to wymienia czy nie, "bo musza potwierdzic w centrali". Identycznie mialem tez z Fiatem w ramach dwu letniej gwarancji, tez musieli potwierdzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba wpływ Toyoty od kilku lat. Widać, że marka straciła charakter i styl

> Nie rozumiem, dlaczego nie mogą postąpić jak KIA, zatrudnić dobrego stylistę (cały dział) i zrobić

> dobre auto ale w ładnym opakowaniu. Wypracowaną stylistykę kontynuować w pozostałych modelach.

Sam sobie odpowiedziales - to Toyota sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robią to tj napisałem "ileś lat po gwarancji" czyli 4-6 lat po zakończeniu okresu gwarancyjnego

> (odniosłem się do założonego przebiegu 200kkm) ?

nie no, 4-6 lat po gwarancji to chyba żaden producent już nic nie będzie partycypował

> Bo to, że firmy w tym Subaru naprawią /partycypują w kosztach rok - dwa po gwarancji to raczej nic

> szczególnego, choć i tak nie u wszystkich jest to std

a powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podejrzewam ze akurat on ma nie wiele do gadania.

> Podobnie wymienialem kiedys przeguby w Primerze na dwa dni przed koncem rozszerzonej gwarancji.

> Nikt w calym duzym salonie/serwisie nie umial odpowiedziec czy to wymienia czy nie, "bo musza

> potwierdzic w centrali". Identycznie mialem tez z Fiatem w ramach dwu letniej gwarancji, tez

> musieli potwierdzac.

No tak, ale mogliby coś wymyślić z tą gwarancją.

Toyota proponuje rozszerzoną gwarancję 5lat/300kkm, Fiat(!) 5lat/bez limitu km, inne firmy też potrafią coś zaproponować (np. BMW, VW) a Subaru nic. Więc jeśli ja mam ponosić ryzyko, że padnie coś za pięciocyfrową kwotę to dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, ale mogliby coś wymyślić z tą gwarancją.

> Toyota proponuje rozszerzoną gwarancję 5lat/300kkm, Fiat(!) 5lat/bez limitu km, inne firmy też

> potrafią coś zaproponować (np. BMW, VW) a Subaru nic. Więc jeśli ja mam ponosić ryzyko, że

> padnie coś za pięciocyfrową kwotę to dziękuję.

Chyba byl program przedluzenia gwarancji w ASO hmm.gif

Na pewno tak bylo m.in w D, na dyrekcje narzekali ze nie ma i potem z tego co pamietam pojawila sie taka opcja. Oczywiscie parli na to tylko wlasiciele diesli grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze nie mając żadnych ciekawych pomysłów, chcą w ten sposób zabłysnąć? Targetem Subaru chyba są

> zamożni rolnicy

przeciez zawsze tak było (z pominięciem zamożni)... to auto dla leśniczych, rolników itp.

co więcej - ładne subaru to byłby dla nich problem smile.gif ich urok polega na brzydocie... teraz nie odróżnisz hjundaja, toyoty, mazdy czy peugeota od siebie. wszystkie wygłaskane, ledowe, opływowe...

subaru? to subaru smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> LC200?

zlosnik.gif

c1je.jpg

Jeszcze zanim tablice przykrecili w dniu odbioru. Nudge bar juz poszedl na ebayzlosnik.gif, i bullbar juz zrobionywaytogo.gif

> 3 Toyoty to już epidemia.

hahaha.gifwaytogo.gif to chorobazlosnik.gif, ale.... praktycznie teraz pracuje miedzy dwoma miejscami 3,000km od siebie, wiec zakup z przymusu nie przyjemnosci001.gif

Zalozenia byly:

- cos pospolitego - spelnia,

- 4x4 - spelnia,

- zasieg - dlatego Diesel i blisko kopalni 2-3h drive.gif- tam nic innego nie ma

Wiec, mam zamiar potrzymac pewnie z rok i 30.GIF[...]

> Test zrób i nie przejmuj się malkontentami

To nie toidea.gif, mam akurat czas aby popatrzyc na PMiHM i w zasadzie tyle.. nawet sie nie loguje... Proaktycznie do Feb-14 mnie w domu nie ma001.gif[...]

.

> Ja gdy znajdę wolną chwilę napiszę o: Peugeot 301, Jeep GC, Fiat Freemont, Auris Hybrid.

Hybrid Auriszlosnik.gif, to mnie interesuje, pls[...]

> U nas to tak pięknie nie wygląda więc ja dziękuję. Zresztą ostatnio nie potrafię nic wymyślić,

> jakoś żadne auto mnie nie przekonuje tak, żebym uznał że muszę je mieć. Wsiadam do starego

> dobrego Chevyego i jest mi z tym dobrze.

Wsiadam do kolejnej nudnej Toyotazlosnik.gif, place za service po $130, mam 6 lat gwarancji 200k km, od zderzaka do zderzaka, nic sie nie psuje, V6 jedziezlosnik.gif - na co mi cos wiecejniewiem.gif[...]

No coz, ale ja naleze do kategorii i ty tez, ze auto to sie uzywa (i zuzywa) a nie caluje na dobranoc...lizak.gif[...]

FJ poszedl wlasnie dzis na pierwsze mycie od 13k kmhahaha.gif - service 40 k km001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.