Skocz do zawartości

Wiertarko-wkrętarka z Lidla


DamianB

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-0068B223-...ail&id=6804

Warte swojej ceny do standardowych zastosowań w mieszkaniu? Czy może kasa wyrzucona w błoto albo po prostu do takich zastosować można spokojnie coś tańszego kupić i też będzie dobrze? Żeby tylko po roku bateria nie miała 5 minut żywotności i nie rozładowywała się sama po kilku dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-0068B223-...ail&id=6804

> Warte swojej ceny do standardowych zastosowań w mieszkaniu? Czy może kasa wyrzucona w błoto albo po

> prostu do takich zastosować można spokojnie coś tańszego kupić i też będzie dobrze? Żeby tylko

> po roku bateria nie miała 5 minut żywotności i nie rozładowywała się sama po kilku dniach...

Mam ta o numer wieksza i jeszcze zyje pomimo srednio intensywnego uzytkowania na budowie, wiec konstrukcja powinna wytrzymac. Bateria tez sama z siebie sie nie rozladowuje. Inna sprawa, ze jest ciut za slaba - przydalaby sie taka z momentem >30Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ta o numer wieksza i jeszcze zyje pomimo srednio intensywnego uzytkowania na budowie, wiec

> konstrukcja powinna wytrzymac. Bateria tez sama z siebie sie nie rozladowuje. Inna sprawa, ze

> jest ciut za slaba - przydalaby sie taka z momentem >30Nm.

U mnie na pewno nie do użytku na budowie, tylko do baaardzo drobnych prac w mieszkaniu, ewentualnie do pracy "w polu", żeby nie machać śrubokrętem za długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie na pewno nie do użytku na budowie, tylko do baaardzo drobnych prac w mieszkaniu, ewentualnie

> do pracy "w polu", żeby nie machać śrubokrętem za długo.

Poki nie wkrecasz dlugich wkretow do kantowek powyzej 5cm grubych, to da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Parkside z Lidla dają radę ok.gif

Mam wcześniejszy model sprzed dwóch lat- dzielnie służy, ostatnie 10 miesięcy przy wykańczaniu mieszkania (wiercenie w ścianach, składanie mebli itp.) Nie wiem po co komu mocniejszy moment do prac domowych. Ja maksymalnym momentem dokręcałem jedynie kołki mocujące wiszące szafki kuchenne do ściany i już ciężko było utrzymać wkrętarkę. Akumulator szybko się ładuje- zupełnie rozładowany w niecałą godzinę. Zapasowy można sobie zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-0068B223-...ail&id=6804

> Warte swojej ceny do standardowych zastosowań w mieszkaniu? Czy może kasa wyrzucona w błoto albo po

> prostu do takich zastosować można spokojnie coś tańszego kupić i też będzie dobrze? Żeby tylko

> po roku bateria nie miała 5 minut żywotności i nie rozładowywała się sama po kilku dniach...

Kupiłem w poprzedniej promocji, używana raczej sporadycznie, ale bardzo poręczna i sprawia wrażenie solidnie wykonanej. Plastiki dobrej jakości, ładnie spasowane.

Fajna sprawa - wskaźnik naładowania akumulatora.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-0068B223-...ail&id=6804

> Warte swojej ceny do standardowych zastosowań w mieszkaniu? Czy może kasa wyrzucona w błoto albo po

> prostu do takich zastosować można spokojnie coś tańszego kupić i też będzie dobrze? Żeby tylko

> po roku bateria nie miała 5 minut żywotności i nie rozładowywała się sama po kilku dniach...

Na twoim miejscu zainteresowalbym sie czyms takim:

wkretarka Skil

Ma wiekszy moment obrotowy i jest niewiele drozsza, a ma zapasowa baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na twoim miejscu zainteresowalbym sie czyms takim:

> wkretarka Skil

> Ma wiekszy moment obrotowy i jest niewiele drozsza, a ma zapasowa baterie.

ma Akku Ni-Cd... i jest chyba mniej poręczna (te duże baterie) i gwara 2 lata...ale to tylko moje zdanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla ciebie 120 zł więcej czyli 85% ceny jest to "niewiele"?

Cóż, ja patrzę, jak się kwota 120zł ma do ceny ostatniego wypadu do kina, czy do restauracji, a nie na %, więc tak, to jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ma Akku Ni-Cd... i jest chyba mniej poręczna (te duże baterie) i gwara 2 lata...ale to tylko moje

> zdanie

Można porównać tak, a można porównać, jak to wychodzi w praktyce. Ja mam Parkside'a ciut mocniejszego, a kumpel tego Skila. Chętnie bym swoją wkrętarkę zamienił na jego. Jest przede wszystkim mocniejsza i ma dwie, a nie jedną baterię, więc nie musi czekać nawet tej godziny na naładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 2 wymienne akumulatorki to przede wszystkim zaleta.

Mysle teraz głośno i : raczej bez różnicy czy to akumulatory ni-cd czy li-ion. Może zaletą tego li-ion jest to, że cały czas mamy maksymalną wydajność a przy ni-cd spada ona już od pierwszego uruchomienia(charakterystyka rozładowania).

Ideałem była by naprawdę kompaktowa wkrętarka o mocnych parametrach i porządnym akumulatorem a te są dużo droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie 2 wymienne akumulatorki to przede wszystkim zaleta.

> Mysle teraz głośno i : raczej bez różnicy czy to akumulatory ni-cd czy li-ion. Może zaletą tego

> li-ion jest to, że cały czas mamy maksymalną wydajność a przy ni-cd spada ona już od

> pierwszego uruchomienia(charakterystyka rozładowania).

> Ideałem była by naprawdę kompaktowa wkrętarka o mocnych parametrach i porządnym akumulatorem a te

> są dużo droższe.

Tu masz tansze oferty na to samo:

http://www.skapiec.pl/site/cat/515/comp/8054735

Mysle, ze zanim ci padna oba, to i tego parkside'a bedziesz musial wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Verto 50G354

> Teraz jest w auchan za 100zl

> Na ceneo.pl jest od 350zl wiec chyba dobra promocja?

Kupiłem dzisiaj z ciekawości, bo czasem przyda się udar bez kabelka. Cena w moim Auchan 130zł. Wykonanie wydaje się być ok, chociaż dopiero 2 sztuka okazała się być sprawna zlosnik.gif

Jak akumulator się naładuje to zdam relację, czy da radę coś wywiercić w starej cegle. Do wielkiej płyty raczej bym z tym nie podchodził devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-0068B223-...ail&id=6804

> Warte swojej ceny do standardowych zastosowań w mieszkaniu? Czy może kasa wyrzucona w błoto albo po

> prostu do takich zastosować można spokojnie coś tańszego kupić i też będzie dobrze? Żeby tylko

> po roku bateria nie miała 5 minut żywotności i nie rozładowywała się sama po kilku dniach...

Mam podobną od pół roku ponad i mi pasuje, nie psuje się, chodzi dobrze, bateria trzyma super. Jakość i ergonomia przeciętna, zwłaszcza umiejscowienie przełącznika zmiany kierunku obrotów.

Taką mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.