Skocz do zawartości

Zmiana Civica na...


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie na co.

Jest sobie w rodzinie Civic 2003 1.4. Przebieg oryginalny 110 kkm. Bezwypadkowy. W sumie nie można na samochód narzekać, mało pali (jakieś 6.2/100km), ma klimę. Pytanie na co zmienić w cenie do 35 kPLN? Koreańce odpadają, dla "fanów" Passata piszę że ten model też grinser006.gif. Powinien mieć mniejszy przebieg, siedzenie trochę wyżej niż w Hondzie, spalanie na poziomie do 7 l/100km. Nie diesel. Powinien mieć mniejszy przebieg i rocznikowo nowszy. Ja obstaję przy Mazdzie 3, Mitsu Lancer ew. Colt. W sumie kwota jest beznadziejna, mały wybór sensownych aut a za mała kwota żeby kupić nowe.

Macie jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieżko będzie, przebieg i takie spalanie to raczej tylko coś klasy B znajdziesz, a zapewniam Cię, że będzie się gorzej jeździć niż starszym civiciem...

Bravo jest sporo, ale więcej palą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie na co.

> Jest sobie w rodzinie Civic 2003 1.4. Przebieg oryginalny 110 kkm. Bezwypadkowy. W sumie nie można

> na samochód narzekać, mało pali (jakieś 6.2/100km), ma klimę. Pytanie na co zmienić w cenie do

> 35 kPLN? Koreańce odpadają, dla "fanów" Passata piszę że ten model też . Powinien mieć

> mniejszy przebieg, siedzenie trochę wyżej niż w Hondzie, spalanie na poziomie do 7 l/100km.

> Nie diesel. Powinien mieć mniejszy przebieg i rocznikowo nowszy. Ja obstaję przy Mazdzie 3,

> Mitsu Lancer ew. Colt. W sumie kwota jest beznadziejna, mały wybór sensownych aut a za mała

> kwota żeby kupić nowe.

> Macie jakieś inne pomysły?

Olej mazdę, chyba że lubicie w 3-5 latkach zaawansowaną walkę z rdzą.

Może młodszy Jazz?Będzie wyżej, marka znana Wam i doceniana, albo H city.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. W sumie kwota jest beznadziejna, mały wybór sensownych aut a za mała

> kwota żeby kupić nowe.

> Macie jakieś inne pomysły?

moja rada jest taka, skoro ta honda jest taka jak piszesz to jeździć nią do czasu dozbierania na nowego. To jest moim zdaniem jedyne rozsądne wyjście, drugą opcją jest wielkie ryzyko władowania się w ulepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie na co.

> Jest sobie w rodzinie Civic 2003 1.4. Przebieg oryginalny 110 kkm. Bezwypadkowy. W sumie nie można

> na samochód narzekać, mało pali (jakieś 6.2/100km), ma klimę. Pytanie na co zmienić w cenie do

> 35 kPLN? Koreańce odpadają, dla "fanów" Passata piszę że ten model też . Powinien mieć

> mniejszy przebieg, siedzenie trochę wyżej niż w Hondzie, spalanie na poziomie do 7 l/100km.

> Nie diesel. Powinien mieć mniejszy przebieg i rocznikowo nowszy. Ja obstaję przy Mazdzie 3,

> Mitsu Lancer ew. Colt. W sumie kwota jest beznadziejna, mały wybór sensownych aut a za mała

> kwota żeby kupić nowe.

> Macie jakieś inne pomysły?

Z używanych Twój obecny będzie najlepszy.

Przebieg masz żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie na co.

> Jest sobie w rodzinie Civic 2003 1.4. Przebieg oryginalny 110 kkm. Bezwypadkowy. W sumie nie można

> na samochód narzekać, mało pali (jakieś 6.2/100km), ma klimę. Pytanie na co zmienić w cenie do

> 35 kPLN? Koreańce odpadają, dla "fanów" Passata piszę że ten model też . Powinien mieć

> mniejszy przebieg, siedzenie trochę wyżej niż w Hondzie, spalanie na poziomie do 7 l/100km.

> Nie diesel. Powinien mieć mniejszy przebieg i rocznikowo nowszy. Ja obstaję przy Mazdzie 3,

> Mitsu Lancer ew. Colt. W sumie kwota jest beznadziejna, mały wybór sensownych aut a za mała

> kwota żeby kupić nowe.

> Macie jakieś inne pomysły?

Ja bym się z taką Hondą nie rozstawał ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Macie jakieś inne pomysły?

Nie ma sensu.. Ta honda to dobry samochód. Jakiś dużych przebiegów nie robi więc lepiej zostawić i uzbierać na coś nowego na następne kilka dobrych lat.

Ja w każdym razie do tej pory sobie w brodę pluję, że 5 lat temu takiego civica sprzedałem (chociaż zmieniłem na accorda) bo trzeba było jako drugi w rodzinie zostawić.

jeszcze warto pomyśleć ile się za tego Civica dostanie.. Raczej dość mało, więc tym bardziej szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam identycznego Civica - nawet rocznik się zgadza, a przebieg mam jeszcze mniejszy smile.gif Nie wiem czy coś pomogę, ale mogę Ci napisać na jaki samochód zmieniła mojego Civica jego poprzednia właściciela mająca go od nowości. Ona też odrzucała od razu marki koreańskie (w sumie nie wiem dlaczego) i wyjechała w końcu z salonu nową Toyotą Auris.

Jeśli chodzi o Civica to jestem w stanie wymienić kilka jego mocnych zalet, ale jednocześnie także sporo wad. Może użytkownicy powinni wymienić zalety i wady i wtedy łatwiej byłoby coś wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się składa, że mam identycznego Civica - nawet rocznik się zgadza, a przebieg mam jeszcze

> mniejszy Nie wiem czy coś pomogę, ale mogę Ci napisać na jaki samochód zmieniła mojego Civica

> jego poprzednia właściciela mająca go od nowości. Ona też odrzucała od razu marki koreańskie

> (w sumie nie wiem dlaczego) i wyjechała w końcu z salonu nową Toyotą Auris.

> Jeśli chodzi o Civica to jestem w stanie wymienić kilka jego mocnych zalet, ale jednocześnie także

> sporo wad. Może użytkownicy powinni wymienić zalety i wady i wtedy łatwiej byłoby coś wybrać?

Auris w rozważaniu ale nie w tym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lancer pali więcej.

a ktory? bo moj 1.6 (model do 2007 czyli poprzedni) w 7/100 sie miesci, przynajmniej na trasie wink.gif Bardzo fajne, bezawaryjne auto, jedyna wada ze cokolwiek brzydkie szczegolnie sedan.

Obecny 1.5 ponoc pali zauwazalnie mniej niz moj, ino dzwiek ma dziwny a'la wrc, niestety nie idzie to w parze z osiagami zlosnik.gif Nowszy 1.6 jest z tego co luldzie pisza podobny pod wzgledem spalania a ciut lepiej jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.