Skocz do zawartości

Lotka - Stilo 3 D


Adam3206

Rekomendowane odpowiedzi

> kolego to nie SSP

> Pytanie dodatkowe,

> jak oryginalnie jest montowane? są jakieś kołki klejone do szyby, bo mam lotkę i są na niej dwa

> otwory (jakby na jakieś kołeczki)?

> chyba, że ktoś chce odkupić, to priv

oryginalnie w szybie są otwory i jest przykręcnana lotka "na wylot"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> oryginalnie w szybie są otwory i jest przykręcnana lotka "na wylot"

widać nie we wszystkich wersjach..... u mnie szyba nie ma żadnego otworu na lotkę. Co więcej lotka wcale nie dotyka do szyby....

Tak to wygląda w Schumacherze - lotka oryginalnie zamontowana przez fabrykę

287590588-WP_20140314_002.jpg

287590588-WP_20140314_003.jpg

287590588-WP_20140314_006.jpg

287590588-WP_20140314_008.jpg

287590588-WP_20140314_009.jpg

post-25723-14352523553301_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawa sprawa, lecz zupełnie inna lotka niż standardowe takie jak u mnie.

> Ja po prostu przykleiłem do szyby i trzyma już 4 rok

ta Twoja to oryginał? Dziwna taka maciupka 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak kolega nizej napisal, Schumachery maja inna lotke

teraz dopiero sprawdziłem w eperze

i rzeczywiście schumachery maja inna lotkę i tylko schumachery. Nawet Abarth ma ta mniejsza. Do tej pory bylem przekonany ze jest tylko jeden typ lotek do stilo 3D. Tylne szyby do 3D tez są 2 rodzaje w tym jedna pod spoiler. Pewnie to ta z otworami na spoiler. Schumacher mimo ze ma fabrycznie spoiler to szybę ma bez dziur jak do wersji bez spoilera spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Macie może jeszcze jakieś pomysły, jak pozbyć się nadmiaru kleju, który wylazł podczas

> przyklejania?:)

przeczytać skład kleju, a potem zapytać wujka google i cioci wikipedii co jest jego rozpuszczalnikiem old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeczytać skład kleju, a potem zapytać wujka google i cioci wikipedii co jest jego

> rozpuszczalnikiem

Ale też bez szaleństw , jak wypłynie i od razu go zbierzesz to nie będzie problemu z zebraniem go, przygotuj sobie benzynkę ekstrakcyjną lub cokolwiek podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale też bez szaleństw , jak wypłynie i od razu go zbierzesz to nie będzie problemu z zebraniem go,

> przygotuj sobie benzynkę ekstrakcyjną lub cokolwiek podobnego

kolega napisał w czasie przeszłym, więc klej raczej już zasechł grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Macie może jeszcze jakieś pomysły, jak pozbyć się nadmiaru kleju, który wylazł podczas

> przyklejania?:)

ja usuwałem na jesień klej do szyb spod listwy progowej. Używałem benzyny ekstrakcyjnej, acetonu i izopropanolu. Oczyszczenie 2m progu zajęło mi ponad 3 godziny. Jak juz zaschnie i dobrze trzyma do blachy to jest go bardzo bardzo ciężko usunąć. Na przyszłość jak Ci klej wypłynie to od razu zmywaj benzyna ekstrakcyjna póki jest płynny.

PS. Jakiś czas temu na "zrób to sam" ktoś pytal albo o zmywacz do pianki montażowej albo wlasnie do kleju do szyb (silikonu). Podawali tam nazwę jakiegoś rozpuszczalnika dostępnego w marketach budowlanych. Ponoc nanosi sie go na zaschnieta substancje i po jakims czasie sie to po prostu zmywa. Nie wiem czy to nie byl jakiś produkt TITANa Sprobuj poszukac tego watku na zrob to sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.