Skocz do zawartości

Nowa Mazda 3 - lud i rzucil i wykupuje...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak ostatnio sprawdzałem, to foka w sensownej wersji wyposażenia (naprawdę bez "wypasu") wychodziła

> 73k PLN... Ceed podobnie.

Tyle razu juz tu pisalem jest wersja edition co Ci wiecej trzeba? Co do ceeda to korenace upadli na glowe z cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak siedzisko tylnej kanapy? tak jak na testach luzna gąbka odstaje,widać kable?

> podłoka w bagazniku to zwykła tektrura?

> itp

Szczerze?zlosnik.gif - nie patrzylem tym razem, przeciez to auto na 2+0 i tak, kto tam z tylu siedziniewiem.gif?

rjc9.jpg

W wersji przed prod zadnych takich rzeczy nie widzialemnono.gif ... -chociaz z bagaznikiem teraz jak sobie przypomne to prawdazlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co Ozi kpujesz M 3?

Przeciez nie bylem tam dla M3zlosnik.gif, bylem dla BT-50old.gif

IMAG0493.jpg

M3 z nudow patrzylemzlosnik.gif i hobbygay.gif[...]

Ale szczerze, chcialbymskromny.gif, ale nie mam 20-25 lat, ani nie jestem po 50tcezlosnik.gif[...],

> Jakos nic nie piszesz o ilosci miejsca z tylu i na szerokosc! Czy poj. Bagażnika?

niewiem.gif - do tylu nawet nie siadlemhehe.gif[...]

O VW byly

> elaboraty a tutaj prosze, zakup,sercem sie szykuje.

Szykuje sie sercem a nie rozumiem, ale tohehe.gif[...] i to nawet nie moim sercem, ale Mrs Ozi001.gif[...]

2015-Ford-Mustang-convertible-revealed-rear-3-4.jpg

Auto ladne i widac,ze ci sie podoba i

> jakby obiektywizmu mniej od razu

Ladnelizak.gif, i podoba mi siezlosnik.gif, nie widze nic lepszego w klasie patrzac na wartosc a package i Q wyklepania + obsluge klientawaytogo.gif[...] - widzisz sam sie przyznajezlosnik.gif[...], aleold.gif - nie drive.gif, wiec niewiem.gif czy halasuje jak stara wersja, niewiem.gif jak sie to ma etc ... Ot po prostu nie jestem tym zainteresowanyzlosnik.gif[...]

Wiem jedno - idea.gif

#Mazda ma #1 w obsludze klienta "po" - VeeDud jest ostatni - sama Qzlosnik.gif[....]

# Lud wykupuje w ilosciach 4:1 Mazda 3 vs Golf a i pewnie bylo by 5:1 tylko klepac nie nadarzajazlosnik.gif- oczywiscie -filozoficznie old.gifwink.gif - lud moze sie myliczlosnik.gif

#Mazda 3 nikt z pismakow nie poleca ci auta na lata i kaze sprzedac zanim gwarancja pojdzie (vide Golfwink.gif) tylko mowia, ze mozesz spokojnie 6 lat pojezdziczlosnik.gif[...]

I tak jak sie smieje (nawet nie czasami ale czestowink.gif) z PL marzenia o Golf , Der Pasnik zlosnik.gif to zdania pismakow sa podzielone ... generalnie Golf vs Mazda 3 = drawidea.gif[...]

Golfvs3-W.jpg

Quote:

VERDICT

It's a
one-all draw.
There's a whisker in it, but the Golf earns the points in the lower-spec Comfortline trim; Mazda takes the points with the SP25.


Ps. Kiedy marzeniem AK stanie sie Mazda 3 (nie ma nic lepszego, i nie wolno powiedziec ze sie psujezlosnik.gif, wtedy zaczne sie nasmiewac z Mazda 3 a nie Golf/Pasnikzlosnik.gif - dzis niestety ne mam duzego wyboru - ssasiad nie pada jak Mazda 3 na AK podjdziesz, jak Der Pasnik kupisz - fiu, fiu i144028_jerkoff.gif

wink.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w tym fotelu tyłek mieści się, czy tak jak w moim Cruze boczki uwierają?

Nic nie uwieralozlosnik.gif, bawilem sie tym thingy-dingyzlosnik.gif (Mazda Connect)- wiec siedzialem z dobre .. 10min (expert teraz bedewazniak.gif[...]hehe.gif) jak IMVHO menu tego nie za bardzo logiczne - jak BMW - np naciskajac strzalke - ma inne opcje zalezy w ktorej opcji menu jestesmyspineyes.gif - tak siedzenia jak mowie, moja domowa kanapa, waytogo.gif, popierdzialem - pelna performacjazlosnik.gif - nogawka nie idzehehe.gif - podotykalem - miekkie - idealne na 270747800-sex.gif[...], i dotykajac tego naprawde to czucwaytogo.gif...

3bk1.jpg

Porownujac z moja zdechla cow15.gif to IMVHO generralnie jedna z lepszych skor jakie widzielm w ostatnich latach, nie da sie tego porownac do szmata BMWpad.gif, czy twardosci Merc czy mojej Toyotahmm.gif.

Ciasno- hmm.gif tez nie za bardzo w tyleczku, ale generralnie widac, ze wszystko robione pod kierowce .... jak pasazer czy tyl ma -niewiem.gif - IMVHO jak masz powyzej 6' to z tylu masz Poop_and_Run.gif, szczegolnie na nogi ... Dwa, AFAIK zadna wersja nie ma nawiewow z tylupad.gifnono.gif[...] WTF?!

ukd8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o gustach się nie dyskutuje, ale powiem szczerze dla mnie ten samochód jest po prostu jakiś dziwnie

> brzydki. Ten uśmiech z przodu aż razi,

Ten sie sopiero usmiechazlosnik.gif

Mazda-BT-50-XTR-w.jpg

jak w Oplu Adamie, a proporcje i przetłoczenia,

> normalnie jakbym widział sedanowe rozwinięcie Nissana Yuke.

hahaha.gifwaytogo.gif[...]

Nie wiem w którym miejscu to auto

> wzbudza zachwyt, w UE na 100% się tak nie sprzedaje, bo może w AU ludzie przyzwyczajeni do

> kangurów czy innych dziwnych stworzeń, to i może dziwne auta wybierają

Nie tylko AU, Canada ma podobnie z Love Affairserduszka.gif z Mazda 3.

W 2013 sprzedali 40,466 sztuk M3 (dla porownania Golf - 11,871 - czyli 4:1 jak u mnie), w Asia-Pacific podobnie - nie sa wstanie tego wylepac w ilosciach zeby zadowolic klientow - niezle jak na frme ktora prawie zbankrutowala jeszcze nie tak dawnoidea.gif[...] mozeliwe, ze masz racje - inne gustaidea.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowy Outlander jest naprawdę fajny

Kwestia IMVHO gustu, generalnie Mitsu upada ... zgadzam sie, ze Outlander nie jest zlyidea.gif... ale w natluku srednich SUV - tez sie niczym nie wyroznia.

U mnie wiekszosc ludzi go kupi ze wzgledu na gwarancja - 5 lat od zderzaka do zderzaka i 10lat na silnik i skrzyniawaytogo.gif

newWarranty_vehicleSpecific_10-5-5_en_1_1.jpeg

[...]

Eclipse umarlo, Galant, 380 - zdechlo, Lancer to jakis dinosaur bth1.gif, Pajero, Triton - tez starsze niz tesciowa 001.gif[...]

Mitsu poszlo w tanie auta - cos jak Dacia w EU (???) i wyglada ze jak narazie z tego jakos zyje np Mirage...- akurat masz 18lat, jestes mulher.gif, albo gay.gif i kupujesz pierwsze auto ...

Mitsubishi-Mirage-LS-Mulberry-W.jpg

Wydaje sie, ze czas zaczac zarabiac $$$ na czym jest najwiekszy % - New Pajero, New Triton ... - wiec dlatego min to alliance handshake.gif z Nissan-Renault[...] ale nawet patrzac na ich ppt ze strategia... to nie widac zbytnio przywiazania do sedan/hatch...hmm.gif

8JLHH27P.jpg

Jednak mam nadzieje ze Mitsu jakos to pokona bo kazda konkurencja jest dobra dla klienta001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dalej będą tak roziwjać Outlandera i Pajero, to jestem za Ale jak następny Lancer będzie

> skundlony z Renault -

Nie koniecznie musi byc zleidea.gif[...]

Od 2012 powstaje Mitsubishi Proudia - model ktorego w EU pewnie w ogole nie ma, w Asia-Pacific taki sobie popularny- ale jesthmm.gif[...] Grey export do mnie ...

Proudia2.JPG

Mitsubishi+Proudia+(2013)2.jpg

Mitsubishi-Proudia-and-Dignity-6.jpg

2013-Mitsubishi-Proudia-Dignity-12.jpg

mitsubishi-rebadges-infiniti-m-to-create-proudia-and-dignity_4.jpg

Wiesz co to jest w oryginale?zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już lepiej, gdy są pod fotelami, niż gdy ich w ogóle nie ma.

> Moja małżonka docenia nawiewy pod fotelami z tyłu

A istnieje samochod ktory by nie mial nawiewow pod fotelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A istnieje samochod ktory by nie mial nawiewow pod fotelami?

Nie wiem.

Gdy ostatnio pytałem sprzedawcę, to twierdził, że nie ma tych nawiewów w Cruze.

Pochyliłem się pod fotel i pokazałem mu, że są zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

> Ale szczerze, chcialbym, ale nie mam 20-25 lat, ani nie jestem po 50tce[...],

> - do tylu nawet nie siadlem[...]

...

> Szykuje sie sercem a nie rozumiem, ale to[...] i to nawet nie moim sercem, ale Mrs Ozi[...]

> Auto ladne i widac,ze ci sie podoba i

> Ladne, i podoba mi sie, nie widze nic lepszego w klasie patrzac na wartosc a package i Q wyklepania

...

> I tak jak sie smieje (nawet nie czasami ale czesto) z PL marzenia o Golf , Der Pasnik ...

I to jest OK, jeśli auto się podoba to człowiek jest w stanie dać mu kredyt zaufania i pomimo innych niedogodności kupi.

Jak rozumiem obaj absolutnie nie tolerujemy dorabianie wielkich teorii kupującego do zakupu swojego auta (vide VW w PL etc... ale to sie pewnie zmieni z czasem)

> Ps. Kiedy marzeniem AK stanie sie Mazda 3 (nie ma nic lepszego, i nie wolno powiedziec ze sie

> psuje, wtedy zaczne sie nasmiewac z Mazda 3 a nie Golf/Pasnik

Otóż to! Tylko pamiętajmy nasze rynki i realia są zupełnie odmienne (tychże obraz wynoszę z Twoich Ozi opisów) i wyniki podobnych dylematów mogą być zgoła odmienne (rozum vide serce).

PS: Życzę zadowolenia szanownej małżonki z przyszłego nabytku smile.gif Święty spokój w domu to sprawa absolutnie priorytetowa grinser006.gif

Pozdrawiam z ciepłej WWy - dzisiaj u nas +10 stopni icon_eek.gif

PS: czy tylko mi ten ręczny z tą skórą dookoła kojarzy sie ylko z jednym oink.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja bieda przypomina mi Bravo, a ta z wypasem Giuliettę hmm.gif

Nie dla każdego taki typ urody to zaleta, niektórzy wolą pancerny styl znienawidzonego VW biglaugh.gif

Poza tym w naszych warunkach trudno osiągnąć sukces samochodem, który potrafi ulegać biodegradacji w zasadzie tuż po okresie gwarancji. Nie jesteśmy jeszcze społeczeństwem, które pogoni takie auto i kupi sobie nowe. Stąd zapewne wiara w VW i Toyotę. Sam miałem moment zastanawiania się nad piątką, ale mi przeszło jak zobaczyłem egzemplarz z tak schrupanymi nadkolami jak w sąsiada 20-letniej Astrze oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - konkretne zawieszenie, nastawione np. na prowadzenie, albo na komfort, a nie takie jak w maździe,

> które nie jest ani takie, ani takie.

Slyszales o czyms takim jak "dobry kompromis"?

> - opony w normalnym rozmiarze, a nie jakieś balony 205/60R16

Kto broni jezdzic na 18'?

> - Lepsze osiągi, niższe spalanie

Nigdy jedno i drugie na raz.

> - normalny, czytelny obrotomierz, a nie jakieś małe wyświetlane niewiadomoco

Jest wersja z duzym orbotomierzem.

> - brak reliktów poprzedniej epoki motoryzacyjnej w postaci "patyczka" wystającego z deski do resetu

> przebiegu

Katarstrofa...

Samochod ma wady, ale nie te o ktorych piszesz.

Moze poza patyczkiem. Psuje wszystko.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W latachy90 tych to był luksus. Astra I miała tylko w lepszej wersji, a teraz to chyba norma, choć

> w Chevim może nadal luksus

W wersji bieda nie wiem, czy Astra II miała zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie nawiewy są tak jak u mnie w Cruze - pod fotelami.

I to jest niestety w wielu wypadkach niewystzrczajace rozwiazanienono.gif[...], nawet nie masz jak tego kontorolowacpad.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...

> ...

> ...

> I to jest OK, jeśli auto się podoba to człowiek jest w stanie dać mu kredyt zaufania i pomimo

> innych niedogodności kupi.

Nie wszyscyzlosnik.gif, ja po prostu do zadnego (ciut klamie do mojejgo E9 mamidea.gif, czy od mojego 69 Pony tez mialem) przywiazania nie mam[...], i po prostu za kazdym razem odrabiam lekcje... ale prawda, jesli ci sie podoba jestes w stanie pozwolic na wiecej niz chlodna kalkulacjahmm.gif[...]

> Jak rozumiem obaj absolutnie nie tolerujemy dorabianie wielkich teorii kupującego do zakupu swojego

> auta (vide VW w PL etc... ale to sie pewnie zmieni z czasem)

Otoz to! To nie ma znaczenia czy to Daewoo, czy to Fiat, czy to VeeDub czy Toyota001.gif[...], normalnie nie moge przestac sie smiac jak ktos na AK pisze:

Ozi: VeeDub jest guana bo trkatuj klienta inaczej w Oz, inaczej w EU

Odp: Abo bijeciehehe.gif[...]

Odp 2: ty kretynie!

Odp 3: nudzisz - kogo to obchodzi!

Odp 4: Australia najlepszahahaha.gif

Odp5: rownie cos inteligentnegohehe.gif[...]

Intelegentni potrafia miec ubaw z mna ... Ci mniej, no cozmamba.gif[...]

> Otóż to! Tylko pamiętajmy nasze rynki i realia są zupełnie odmienne (tychże obraz wynoszę z Twoich

> Ozi opisów) i wyniki podobnych dylematów mogą być zgoła odmienne (rozum vide serce).

Zgadza sieok.gif[...]

> PS: Życzę zadowolenia szanownej małżonki z przyszłego nabytku Święty spokój w domu to sprawa

> absolutnie priorytetowa

Nie ma czego893goodvibes.gif, to tylko auto ... Ja tylko powiedzialem, ze poza service do dealer-a nie bede chodzillizak.gif[...], ale pewnie jak zawsze bede musialzlosnik.gif[...]

> Pozdrawiam z ciepłej WWy - dzisiaj u nas +10 stopni

> PS: czy tylko mi ten ręczny z tą skórą dookoła kojarzy sie ylko z jednym ?

SpongeBob SquarePantszlosnik.gif?

Immagine+14.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - opony w normalnym rozmiarze, a nie jakieś balony 205/60R16

> - Lepsze osiągi, niższe spalanie

> - normalny, czytelny obrotomierz, a nie jakieś małe wyświetlane niewiadomoco

ekhm

htup.jpg

male wyswietlane niewiadomoco hehe.gif

> - brak reliktów poprzedniej epoki motoryzacyjnej w postaci "patyczka" wystającego z deski do resetu

> przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak można sterowac czymkolwiek w samochodzie za pomocą "dotyku" ? przecież wtedy trzeba patrzeć na

> ekran, a nie jak przy tradycyjnych pokretlach/przyciskach wciskać bez patrzenia...

W M3 nie dziala dotykowo podczas jazdy. nono.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko kiera nie po tej stronie

> A na poważnie: nie wiedziałem, że są takie wersje. W PL też? To w jakiejś wersji wyposażenia, jakiś

> pakiet?

W PL w wersji SkyPassion. Ktore lepsze - zdania sa podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko kiera nie po tej stronie

> A na poważnie: nie wiedziałem, że są takie wersje. W PL też? To w jakiejś wersji wyposażenia, jakiś

> pakiet?

Nie standard, stock, 001.gif[...]-u mnie tylko wersja bieda nie ma, reszta ma (mowa o 3)

-sat nav,

-internet radio,

-smart phone connectivity,

-social apps - twitter, facebook feed,

-kamera

-voice control

Z reszta obarazowozlosnik.gif

Wbrew YT co tam Mazda promuje, po troche zabawy tym IMVHo troche rusznie tego okraglego mogliby ulepszyc, bo np masz inne funkcje w innych menu - zamiast np naciskamy raz i za kazdym razem powoduje enter nie zaleznie w jakim meniu jestesmyspineyes.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...)

> -social apps - twitter, facebook feed,

> -(...)

Po kiego grzyba takie coś w aucie? Że jak się ktoś zabije w wypadku to auto samo napisze na fejsbuku: "rozwaliłem się na drzewie, możecie już mnie usunąć ze znajomych"?

boje_sie.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po kiego grzyba takie coś w aucie? Że jak się ktoś zabije w wypadku to auto samo napisze na

> fejsbuku: "rozwaliłem się na drzewie, możecie już mnie usunąć ze znajomych"?

Możesz meldować się w korku, na przykład: https://www.facebook.com/#!/pages/Korek-na-Marynarskiej/174041392622258?fref=ts

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po kiego grzyba takie coś w aucie?

Po tego, ze klient chce. Typowy klient Mazda 3 ma 20-27lat, jesli dobrze pamietam.

[...]twitter, FB, Sticher, Pandora etc ... to jest powszechnie... w autach, nie ma MyLink w EU w Opel, Chevyniewiem.gif???

home_ent_selected.jpg

ENT_select_aha.jpg

entertain_aha_apps.jpg

entertain_aha_nearyby.jpg

>Że jak się ktoś zabije w wypadku to auto samo napisze na

> fejsbuku: "rozwaliłem się na drzewie, możecie już mnie >usunąć ze znajomych"?

hahaha.gif - dokladnie, i tak (c mnie inteligentni) beda to robic uzywac mobile, co za roznicazlosnik.gif?

Podezewam, ze pewnie i tak nie dasz rady nic napisac drive.gif, ale sync ci z przejdzie - wiec simplex001.gif, mozesz czytac nie mozesz pisacchmm.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kupuje się samochodu w pierwszym roku produkcji.

> już nigdy nie popełnie tego błędu.

Ze tobie sie trafilo nie znaczy, ze tak jestidea.gif[...]

Mialem pare modeli z pierwszych lat produkcji - roznic zerohmm.gif

-Falcon AU - zero problemow - zrobil ponad 150k km ...

-Falcon BA - poszedl 30.GIF po 9k km - roo mu pomoglzlosnik.gif

-Hilux tez kupilem wpierwszym roku produkcji zaraz jak tylko wyszedl - nic...

Wiecniewiem.gif, mozna kupic auto w pierwszym roku produkcjizlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

[...]

> I dalej ktos twierdzi, ze J jest be?

Miałem okazję w ostatnią sobotę przetestować sedana z silnikiem 2.0 165KM i automatem - była to chyba najwyższa wersja wyposażenia dostepna u nas (ten tablet montowany na konsoli w każdym razie był grinser006.gif). Jakoś ogromnego zachwytu to auto u mnie nie wzbudziło - ergonomia jest dość dyskusyjna hmm.gif, poza kontrowersyjnym wyglądem to auto nie oferuje moim zdaniem niczego, co byłoby godne jakiejś szczególnej uwagi.

Ciekawe czy i kiedy będzie dostępna wersja MPS - i ile będzie kosztować. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

> Miałem okazję w ostatnią sobotę przetestować sedana z silnikiem 2.0 165KM i automatem - była to

> chyba najwyższa wersja wyposażenia dostepna u nas (ten tablet montowany na konsoli w każdym

> razie był ). Jakoś ogromnego zachwytu to auto u mnie nie wzbudziło - ergonomia jest dość

> dyskusyjna , poza kontrowersyjnym wyglądem to auto nie oferuje moim zdaniem niczego, co byłoby

> godne jakiejś szczególnej uwagi.

zaraz Ci napiszą prorocy, że oferuje ponadprzeciętną bezawaryjność zlosnik.gif

Ale masz rację: auto przeciętne, kilka drobnych fajnych rzeczy ma, kilka beznadziejnych, jak każdy inny samochód. Dlatego powinien kosztować 50, max 60 tys. w najwyższej wersji zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem pare modeli z pierwszych lat produkcji - roznic zero

> -Falcon AU - zero problemow - zrobil ponad 150k km ...

> -Falcon BA - poszedl po 9k km - roo mu pomogl

> -Hilux tez kupilem wpierwszym roku produkcji zaraz jak tylko wyszedl

Same megaproste auta. Na dodatek ciezko o jakims Hiluxie mowic "zupelnie nowy" jak to w zasadzie ciagle ta sama konstrukcja grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.